latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

Szczurzyca
Szczurzyca
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio jak byłam w klubie to uznałam, że męża bym tam nie znalazła.

Męża w klubie szukać? Ja tam za facetem na jedną noc bym się nawet nie oglądała :crylol:

Prinzzz
Prinzzz: widzialem takie ciuchy na glownym w Krakowie, masakur,watandeta w worku pokutnym wolalbym chodzic.

W lumpie lepsze rzeczy można znaleźć.
Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ubolewam. :[

ja nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mój taki nie jest.

fajjnyy jest ;D

Bez chamstwa nie ma zabawy...

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja np. bardzo lubie ten film oglądać. Uważam natomiast, że brakuje paru elementów. Zadna z nich nie miala tipsów i na solarium nie chodziły...

Ja też, pokazuje on realia (polskie na pewno), ale masz rację, brakuje tipsów i solarium. Ja ostatnio jak byłam odwiedzić nauczycieli z gimnazjum to o mało się nie przewróciłam.. 14sto latki wymalowane, farbowane włosy :zonk:
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przynajmniej dobrze, ze z tego ze mialas powodzenie nie poprzewracalo Ci sie w glowie, bo i tak moze byc.

nikt nie powiedzial, ze mi sie nie poprzewracalo :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak. Z reszta ja tam zawsze byłam inna . A faceci na kosmitki nie lecą

zawsze mozesz znalezc mezczyzne - kosmite :P :lol2:

Prinzzz
Prinzzz: dokladnie

:rock:
Bayje
Bayje
  9 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: Męża w klubie szukać? Ja tam za facetem na jedną noc bym się nawet nie oglądała


Ja tam ogólnie jestem przeciwna znajomością prosto z klubu.
Czasami jak słyszę gdzie poznałaś swojego faceta 'A w Protqu' bo mnie krew zalewa.
Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  9 stycznia 2011

lece spac, egzaminy mam dzis. z matmy oddam pusta kartke, angol zdam z palcem w bucie :D
:bye:

Bez chamstwa nie ma zabawy...

Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 'A w Protqu'

jaskinia wielkich milosci :crylol:

Bez chamstwa nie ma zabawy...

agoosiaaa
agoosiaaa
  9 stycznia 2011
Prinzzz
Prinzzz: lece spac, egzaminy mam dzis. z matmy oddam pusta kartke, angol zdam z palcem w bucie :D

tez lece :bye:
Metaluga
Metaluga
  9 stycznia 2011
Prinzzz
Prinzzz: fajjnyy jest ;D

A no tak, widziałeś go miliony razy już. :ziober2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nikt nie powiedzial, ze mi sie nie poprzewracalo

Masz rację. Autosugestia. Wyglądasz na porządną dziewczynę, z tego co przeczytałam jesteś też mądra całkiem :-)
Bayje
Bayje
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze mozesz znalezc mezczyzne - kosmite :P

Teraz już nie mam czego szukać bo już mam kandydata na męża :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ostatnio jak byłam odwiedzić nauczycieli z gimnazjum to o mało się nie przewróciłam.. 14sto latki wymalowane, farbowane włosy

U mnie w gimnazjum nauczyciele mieli takie zestawy w swoich biurkach.
Waciki i mleczko do demakijażu - jakaś dziewczyna miała makijaż od razu była proszona o jego pozbycie się.
Chłopacy nie mogli używać żelu do włosów .. - tak tak Nauczycielki też miały szampon do włosów.

:D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie w gimnazjum nauczyciele mieli takie zestawy w swoich biurkach. Waciki i mleczko do demakijażu - jakaś dziewczyna miała makijaż od razu była proszona o jego pozbycie się. Chłopacy nie mogli używać żelu do włosów .. - tak tak Nauczycielki też miały szampon do włosów.

U mnie niby też nie mogli, ale było nieco 'biednie'. Była tylko woda z kranu i mydło hehe :P to chyba kara :-) Ja dosyć wcześnie miałam ciągotę do makijażu, w ostatniej klasie gimnazjum - lubiłam wytuszować rzęsy...Ale to co ostatnio zobaczyłam - zmroziło mnie.

Ja też lece :-) :pa:
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz rację. Autosugestia. Wyglądasz na porządną dziewczynę, z tego co przeczytałam jesteś też mądra całkiem :-)

wiesz, nie kreci mnie sypianie z kim popadnie, gdzie popadnie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz już nie mam czego szukać bo już mam kandydata na męża :D

i tak ma byc :mrgreen:

no dobra, serio juz lece :bye:
Bayje
Bayje
  9 stycznia 2011

Tez spadam trzeba sie wyspać O_o.
Dobranoc Wam

pokahontazz
pokahontazz
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze mówiąc to pewnie 90% z nas będzie miała taki tyłek za 40lat.. ale jeśli widzę taki u dziewczyny do 30lat to po prostu niedbałość od razu myślę o tym czy ona wogóle o siebie dba....Chyba że jest to kwestia choroby cukrzycy i innych jej podobnych to już inna sprawa.

Ty, ale to nie jest tyłek grubej kobiety...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.