latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

moonlight28
moonlight28
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jest dla was bardziej sexy?

dla mnie najbardziej seksy to szerokie biodra, duży odstający tyłek i żeby jakies tam wcięcie w talii było, im większe tym lepiej

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzmy że czegoś takiego bynajmniej ja nie akceptuję

świetny ten tyłek
Jasmina
Jasmina
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jest dla was bardziej sexy?

Podobają mi się szersze biodra, ale bez przesady. Tyłek musi być wystający, a nie płaskodupie. Sylwetka musi byc kobieca, a nie chłopięca.
Babsy
Babsy
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jest dla was bardziej sexy?

biodra szersze od wąskich są ok:) a tyłek mi się podoba niewielki, ale jedrny i odstający.
Gothiclady
Gothiclady
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie napisałem że jest to coś strasznego tylko że nie umiałbym zaakceptować takiego tyłka u swojej partnerki...


oO Blondas, nie napiszesz mi, że np. będąc z kobietą powiedzmy 6 lat, nagle byś ją zostawił, bo zmienił jej się tyłek a Ty nie potrafisz tego zaakceptować :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.


fajnie wyglądają szczupłe dziewczyny z konkretnym zawieszeniem, np.







Babsy
Babsy
  9 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: fajnie wyglądają szczupłe dziewczyny z konkretnym zawieszeniem, np.

taki tyleczek jest megasexy, przynajmniej gdybym byla facetem to bym na takie leciala;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: fajnie wyglądają szczupłe dziewczyny z konkretnym zawieszeniem, np.

jak dla mnie takie wygladaja najgorzej :nie:
wolalabym byc gruba niz miec szczupla talie i poltora metra w biodrach :nie:
ToTylkoJaSzaraQ
Posty: 10375 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 190
ToTylkoJaSzaraQ
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.

wsio ryba :> w końcu nie jestem z kim że względu jaki ma tyłek :>
:crylol:Cała prawda:/
totylkojaszaraq@fotka.pl
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.

to ja .... ale o takich tyłkach jak na pierwszej stronie ktoś pokazał mogę pomarzyć ;D
Fieska
Fieska
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie. Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się. Co jest dla was bardziej sexy?


Dla mnie kobieta musi mieć ładną, zgrabną, odznaczającą się pupę, zgrabną szczupłą talię i średniej wielkości biust, tak ok. 75B jest idealnie. Tak samo mężczyzna musi mieć ładny tyłek, abym miała za co złapać.
Z mojego tyłka jestem zadowolona, ale co mi przeszkadza to moje obleśne oponki na brzuchu i za mały biust.
agniesiaO3
agniesiaO3
  9 stycznia 2011

ja wolałabym mieć zgrabny mały tyłeczek;p
ogólnie jestem bardzo nieproporcjonalna, ale narzekać nie będę :)

machu221
machu221
  9 stycznia 2011

a ja jestem sexy sexy sexy :D

wolę okrąglutkie pupcie :napalony:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie najbardziej seksy to szerokie biodra, duży odstający tyłek i żeby jakies tam wcięcie w talii było, im większe tym lepiej


Jasmina
Jasmina: Podobają mi się szersze biodra, ale bez przesady. Tyłek musi być wystający, a nie płaskodupie.


Babsy
Babsy: biodra szersze od wąskich są ok:) a tyłek mi się podoba niewielki, ale jedrny i odstający.


Widzę, że jednak ta sylwetka wygrała debatę :D
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  9 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: oO Blondas, nie napiszesz mi, że np. będąc z kobietą powiedzmy 6 lat, nagle byś ją zostawił, bo zmienił jej się tyłek a Ty nie potrafisz tego zaakceptować

nie powiedziałem tego... i jasne jest to że bym tego nie zrobił... jak napisałem wcześniej kiedyś każdy z nas będzie taki miał... pełem cellulitu i zmarszczek... :fuj:

Gothiclady
Gothiclady: fajnie wyglądają szczupłe dziewczyny z konkretnym zawieszeniem, np.

ale te laski co dałaś nie wyglądają źle są sexyyy :napalony: :D:D

chyba złą fotkę dałem mówiąc o grubym brzydkim tyłku :P

ToTylkoJaSzaraQ
ToTylkoJaSzaraQ: wsio ryba :> w końcu nie jestem z kim że względu jaki ma tyłek :>

seriooooo :szok: :lol: :ninja:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale te laski co dałaś nie wyglądają źle są sexyyy :D:D


I tak wiemy, kto jest najseksowniejszy :crylol: w koncu wrzuciłam wczoraj odpowiednie zdjęcie :crylol:

Jaka gafa :lol: :krzeslo: :nie:
abstractly
abstractly
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.

Nie podobają mi się szerokie biodra...

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.

Nie chciałabym mieć dużego tyłka i nie podobają mi się takie, ale co kto lubi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co jest dla was bardziej sexy?


kształt ma idealny, ale rozmiar za duży... moim zdaniem.
a co do figury:


takie mi się podobają.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.