latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.


ja do nich naleze, mam plaski brzuch, duze wciecie w talii, szerokie biodra i okragly tylek :mrgreen: wiec logiczne chyba, ze uwazam ze takie sa najatrakcyjniejsze :ninja:

co mysle o takich kobietach? myze, ze sa poprawnie biologicznie rozwiniete :mrgreen:

dla mnie pociag seksualny do kobiet chudych o plaskich dupach i bez cyckow ociera sie lekko o pedofilie. Pedofilia nie jest tylko pociag seksualny do okreslonych jasno wiekiem dzieci, pedofilia to rowniez pociag seksualny do osob nieywyksztalconychplciowo / niedojrzalych fizycznie. A chude bezksztaltne kobiety prawidlowo wyksztalcone nie sa :nie: Nawet waginy z wygladu przypominaja te, ktore maja male dziewczynki a nie dorosle kobiety.

Kazda kobieta ma atrakcyjna figure, jesli ja ma :ziober2:
Jak jej nie ma to niczym nie rozni sie od 10-letniej dziewczynki czy chlopca.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.


to, ze ktos ma wypukla dupe nie wyklucza tego, ze ta dupa jest niezgrabna :nie:

kazda zgrabna pupa jest ladna, czy mala, czy duza, byleby jedrna i ksztaltna. nie moze byc plaska, obwiska, za mala czy za duzo. wszystko w proporcjach :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

machu221
machu221
  10 stycznia 2011
massacre
massacre: dla mnie pociag seksualny do kobiet chudych o plaskich dupach i bez cyckow ociera sie lekko o pedofilie. Pedofilia nie jest tylko pociag seksualny do okreslonych jasno wiekiem dzieci, pedofilia to rowniez pociag seksualny do osob nieywyksztalconychplciowo / niedojrzalych fizycznie. A chude bezksztaltne kobiety prawidlowo wyksztalcone nie sa Nawet waginy z wygladu przypominaja te, ktore maja male dziewczynki a nie dorosle kobiety.


hmmm ... może coś w tym jest , jednak dziewczyna musi mieć tyłek żeby było po czym klepać i cycuszki żeby było za co złapać jak się straci równowagę idąc np. oblodzonym chodnikiem :D
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  10 stycznia 2011

i temat o dupkach umarł śmiercią naturalną :smutny:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
massacre
massacre: ja do nich naleze, mam plaski brzuch, duze wciecie w talii, szerokie biodra i okragly tylek


Kolega z forum mi wczoraj powiedział, ze miałaś jedno fajne zdjęcie.

"takie z cyckami'

:crylol: :-)
xENDRJUx
xENDRJUx
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.

:w00t:
zastanawiam sie czy zgodzi sie wyskoczyc na kawe:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.

pojecie zgrabnosci u kazdego jest inne, mi zdecydowanie bardziej odpowiada typ podany w pierwszym Twoim zdaniu:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co jest dla was bardziej sexy?

to juz chyba odpowiedzialem
jesli chodzi o sexy to zdecydowanie to pierwsze, tylko z biegiem to co mniejsze moze zrobic sie takie w sam raz:)

a idealna dla mnie to zdecydowanie taka
pewnie zreszta wiekszosci dobrze znana:ziober2:
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i temat o dupkach umarł śmiercią naturalną

Zawsze można go pociągnąć, chociaż wszystko co istotne zostało już chyba napisane. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: idealna dla mnie to zdecydowanie taka

Ta jest idealna, ale i tak za duża. Czyj to tyłek? Augustina Keyra? :woot: Pierwszy raz o niej słyszę..
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Augustina Keyra

Fajna jest. :w00t:

wszystko ma na miejscu, idealna figura.
mmaryjka
mmaryjka
  10 stycznia 2011

dla mniej jej zad jest co najmniej dziwny:]

xENDRJUx
xENDRJUx
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta jest idealna, ale i tak za duża.

wie po prostu jak sie ustawic zeby efekt byl wiekszy:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Fajna jest.

w takim wypadku charakter mozna pominac:lol2:

ale jesli chodzi o nia to przynajmniej wiadomo ze tu photoshop duzej roli nie odgrywal, bo amatorskie wszystkie zdjecia i filmy sa:)

choc widze ze od 2007 chyba nic nie wydala wiec mogla sie troche zmienic:ziober2:
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wie po prostu jak sie ustawic zeby efekt byl wiekszy:)

może, nie wiem...

Konto usunięte
Konto usunięte: ale jesli chodzi o nia to przynajmniej wiadomo ze tu photoshop duzej roli nie odgrywal, bo amatorskie wszystkie zdjecia i filmy sa:) choc widze ze od 2007 chyba nic nie wydala wiec mogla sie troche zmienic

No właśnie widać, że amatorskie, efekt photoshopu raczej to nie jest, bo te zdjęcia robione aparatem z komórki chyba :)
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takim wypadku charakter mozna pominac

Można pominąć nawet to, że ma za duży tyłek. :lol: I tak jest prawie idealny, jak reszta figury :)
chociaż w spodniach już się tak dobrze nie prezentuje, o ile to jej.
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta jest idealna, ale i tak za duża.

To idealna czy za duża? Zdecyduj się.

Konto usunięte
Konto usunięte: a idealna dla mnie to zdecydowanie taka

Kształt dobry, ale za mało pośladków.

Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż w spodniach już się tak dobrze nie prezentuje

Właśnie lepiej się prezentuje.
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To idealna czy za duża? Zdecyduj się.

Za duża, ale kształt idealny. Poza tym, czego się mnie tak uczepiłeś?

Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie lepiej się prezentuje.

Nie wyobrażam sobie chodzić z takim wielkim tyłkiem. Dla mnie prezentuje się gorzej niż na tym foto w samych majtkach.
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym, czego się mnie tak uczepiłeś?

Nie lubię fejczurów. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyobrażam sobie chodzić z takim wielkim tyłkiem

Ty chyba wielkiego tyłka nie widziałaś. :P

Btw. znowu ci zdjęcie poleci.
xENDRJUx
xENDRJUx
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż w spodniach już się tak dobrze nie prezentuje, o ile to jej.

nie no dla mnie baja, choc tam dobra poze przyjela stad podkreslila swoje walory jeszcze:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kształt dobry, ale za mało pośladków.

czyli bardziej vida guerra?


Konto usunięte
Konto usunięte: dla mniej jej zad jest co najmniej dziwny:]

czesto dziwne jest wlasnie fajne, bo nieczesto spotykane:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.