latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011

lubię krągłe tyłeczki.
szczególnie mój.

Gothiclady
Gothiclady
  9 stycznia 2011

wóhahaha wiecie co? załóżmy temat o męskich tyłkach, zobaczmy kto jakie woli i sprawdźmy ile panów wypowie się w tej kwestii :crylol:

ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: abstractly

ten pierwszy tyłeczek jest sexi... mówi się że jak kobieta ma "wąwóz" czyli czparke przy szparce.. to znaczy że jest ok :lol: :ninja:

Gothiclady
Gothiclady: wóhahaha wiecie co? załóżmy temat o męskich tyłkach, zobaczmy kto jakie woli i sprawdźmy ile panów wypowie się w tej kwestii

tiaaaa.... wtedy zobaczymy kto lubi męskie tyłeczki....

ja wolę zdecydowanie damskie :P
abstractly
abstractly
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten pierwszy tyłeczek jest sexi..

Tylko mógłby być ciut mniejszy. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: mówi się że jak kobieta ma "wąwóz" czyli czparke przy szparce.. to znaczy że jest ok

a jak nie to co wtedy? :woot: pytam tak z ciekawości bo nigdy tego "powiedzonka" nie słyszałam..
randallflagg
randallflagg
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie. Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się. Co jest dla was bardziej sexy?

1.
randallflagg
randallflagg
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak nie to co wtedy?

To nie jest ok, wnioskując z jego posta. Logiczne myślenie boli, nie? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko mógłby być ciut mniejszy.

Raczej większy. :tak:
randallflagg
randallflagg
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak nie to co wtedy?

To nie jest ok, wnioskując z jego posta. Logiczne myślenie boli, nie? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko mógłby być ciut mniejszy.

Raczej większy. :tak:
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/47c/18b/f91/f18/8d4/613/b21/985/5b0/978/0e_500x640.jpg

idealny :napalony:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie. Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się. Co jest dla was bardziej sexy?

Jeżeli nie wygląda to zbyt groteskowo - jest ok.
Tyłek Kim jest trochę duży :mrgreen:...

...aczkolwiek wolałbym już jej pupę, aniżeli jakieś kościste płaskodupie. Chłopięce kształty mi się nie widzą, zdecydowanie wolę kobiece krągłości :tak:
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  9 stycznia 2011

to jest dopiero wielki tyłek :mrgreen: na domiar złego sztuczny :nie:

abstractly
abstractly
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest ok, wnioskując z jego posta. Logiczne myślenie boli, nie? :D

Nie, nie boli.

Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej większy.

Jak kto woli.

vladimir111
vladimir111: Tyłek Kim jest trochę duży ...

Ona ma ten tyłek.. :wtf: Nie da się na niego patrzeć.
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko mógłby być ciut mniejszy.

jeśli miałem wybierać z trzech fotek to wybrałem moim zdaniem najbardziej sexi.. .:P

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak nie to co wtedy? pytam tak z ciekawości bo nigdy tego "powiedzonka" nie słyszałam..

ja słyszałem i powiem szczerze że chwilę mi zajęło zanim zajarzyłem o co chodzi...
gdy już zajarzyłem pomyślałem że coś w tym musi być...

vladimir111
vladimir111: na domiar złego sztuczny

sztuczny ??

to chyba to o czym dziewczyny wcześniej mówiły że są laski które specjalnie powiekszają dupę...

piersi rozumiem... ale dupę..
abstractly
abstractly
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja słyszałem i powiem szczerze że chwilę mi zajęło zanim zajarzyłem o co chodzi... gdy już zajarzyłem pomyślałem że coś w tym musi być...

Mi się wydaje, że raczej każda ma "szparkę przy szparce", ale no nie wiem... Nie przyglądam się czyimś tyłkom aż do tego stopnia.
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sztuczny ??

tak. To żona Ice-T, na innych zdjęciach ewidentnie widać, że ma implanty :/
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: piersi rozumiem... ale dupę..

no jak ktoś chce mieć pupę jak J.Lo lub Kim Kardashian no to cóż ;p kiedyś nie do pomyślenia było aby powiększyć sobie biust, a teraz, że tyłek ;) jeszcze parę lat i to będzie normalne ;)
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2011
vladimir111
vladimir111: tak. To żona Ice-T, na innych zdjęciach ewidentnie widać, że ma implanty :/

co do żony Ice-T :D złapana na gorącym uczynku podczas robienia słit foci :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.