latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli bardziej vida guerra?

Zdecydowanie.
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubię fejczurów. :D

Chodzi ci o moje zdjęcie przed lustrem? Co w nim było takiego nadzwyczajnego? Bo trochę dekolt było widać?
Chyba następnym razem zrobię foto z karteczką, odbij strazłeczkę ode mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty chyba wielkiego tyłka nie widziałaś. :P Btw. znowu ci zdjęcie poleci.

Widziałam i to nie raz,
dlaczego?

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli bardziej vida guerra?

ta to chyba ma implanty
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba następnym razem zrobię foto z karteczką

Będziesz musiała, jak ci wywalą to co masz teraz. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałam i to nie raz

Znasz złą definicję słowa "wielki".
Pewnie tak samo myślisz o swoim mózgu, a tu zonk. :P
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Będziesz musiała, jak ci wywalą to co masz teraz. :P

To które mam teraz jest sprzed 3 lat... Teraz nie jestem blondynką. Wczoraj dostałam info, że zdjęcie, które miałam (to przed lustrem swoją drogą), jest nie moje i o jego użyciu bez zgody właściciela mogą zostać poinformowane organy ścigania... Dawno się tak nie uśmiałam, nie takie osoby groziły mi już sądem czy policją.
I jutro tak właśnie zrobię, tylko nie wiem komu wysłać to zdjęcie z kartką.

Konto usunięte
Konto usunięte: Znasz złą definicję słowa "wielki". Pewnie tak samo myślisz o swoim mózgu, a tu zonk. :P

Zapewniam, że rozumu mi nie brak. Nawet, jeżeli twierdzisz inaczej. Nie wiem, za kogo się uważasz, nie znam Cię i nie będę oceniać, ale za Ty za to też się nie bierz.
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011

*ale ty za to też się nie bierz
tak miało być.

randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I jutro tak właśnie zrobię, tylko nie wiem komu wysłać to zdjęcie z kartką.

Do któregoś z FP najlepiej. Polecam pana o loginie PPMX. :)
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Do któregoś z FP najlepiej. Polecam pana o loginie PPMX. :)

Nie wiem, który z FP mi to wykasował, najwyraźniej się komuś nudzi :) Rozumiem, że zdjęcie mogłoby budzić podejrzenia, gdyby była na nich jakaś rozpoznawalna osoba, a nie ktoś, kto jest do nikogo niepodobny. Kawałek dekoltu i zaraz wielkie halo.
Ale nic, nie żeby aż tak zależało na posiadaniu zdjęć tutaj, ale co mi zależy, udowodnić mogę.
Zaraz pójdę założyć temat na dziale o Fotka i dowiem się, komu to zdjęcie wysłać.
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kawałek dekoltu i zaraz wielkie halo.

Przecież to nie chodzi o żaden dekolt. :wtf:
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz pójdę założyć temat na dziale o Fotka i dowiem się, komu to zdjęcie wysłać.

napisza ci, ze komukolwiek z fp.
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież to nie chodzi o żaden dekolt.

O co w takim razie?

Konto usunięte
Konto usunięte: napisza ci, ze komukolwiek z fp.

Za późno, temat już założyłam, poza tym dawno nie byłam na tym portalu i nie wiem kto tu teraz pełni funkcje FP, jedynie znam tych z forum, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie? Bo któryś z nich to wykasował, najchętniej wysłałabym tej właśnie osobie.
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo któryś z nich to wykasował, najchętniej wysłałabym tej właśnie osobie

Podałem ci jego login przecież.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Za późno, temat już założyłam, poza tym dawno nie byłam na tym portalu i nie wiem kto tu teraz pełni funkcje FP, jedynie znam tych z forum, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie? Bo któryś z nich to wykasował, najchętniej wysłałabym tej właśnie osobie.

nie ma znaczenia komu wyslesz, jak cos to tu masz liste, wyswietlaja sie w kolejnosci ostatniego logowania na fotce o ile sie nie myle:
http://www.fotka.pl/info/przyjaciele.php
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podałem ci jego login przecież.

A jak wolę wysłać komuś innemu? Z tego co się teraz dowiedziałam jest to bez znaczenia... Wyślę to któremuś FP z forum.
I bez odbioru, bo właśnie idę stąd. :bye:
abstractly
abstractly
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma znaczenia komu wyslesz, jak cos to tu masz liste, wyswietlaja sie w kolejnosci ostatniego logowania na fotce o ile sie nie myle:

O, dzięki, ta lista się przyda, poszukam kogoś wiarygodnego. Lecę. :bye:
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O, dzięki, ta lista się przyda, poszukam kogoś wiarygodnego. Lecę.

papa :bye: :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.