latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

Szczurzyca
Szczurzyca
  9 stycznia 2011
Prinz
Prinz: no najwidoczniej :D jeszcze wozi sie z inna, nos jak diabeł chója, blondynka przefarbowana na czerń, a jakże. i na wszystkich z byka patrzą aaa i jeszcze jedna jest, Donatka, zezowata. tez mysli ze jest piekna

Wolę sobie ich nie wyobrażać :zonk: będę miała koszmary :P

U mnie podobnych kilka się kręci i ten styl 'jestem królową świata, inni mi do pięt nie dorastają'. Nic, tylko glanem po ryjach przejechać.

Prinz
Prinz: róż potrzebny do szczescia

to ja już wolę róż, niż świecenie się jak choinka na Boże narodzenie.

Prinz
Prinz: wolalbym nie miec

Nie dziwię Ci się.
Szczurzyca
Szczurzyca
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Normalne też trzeba pokazywać

odniosłam wrażenie, że Ci coś w nim nie pasi :o
A jest ok przecież:)
Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mialam znajoma, co wlasnie byla mega spasiona i poprzez bieganie codziennie jakos o 6tej rano schudla do bycia bardzo szczupla

ile ona biegala, przez ile i jakas dietke stosowala?

Konto usunięte
Konto usunięte: przerypane :/ ja mialam snieg przez jakos tydzien, akurat na swieta

a tu wlasnie na swieta nie bylo, pare dni przed mialem z 30 cm i z domu wyjsc nie moglem :lol:

Bez chamstwa nie ma zabawy...

SoDope
SoDope
  9 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: U mnie podobnych kilka się kręci i ten styl 'jestem królową świata, inni mi do pięt nie dorastają'. Nic, tylko glanem po ryjach przejechać.


U mnie zaś na blokach jest typ dziewczyn pt : Jestem Królową Dyskoteki. Lubię drineczki i dawać dupy w męskich toaletach :D
Szczurzyca
Szczurzyca
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie zaś na blokach jest typ dziewczyn pt : Jestem Królową Dyskoteki. Lubię drineczki i dawać dupy w męskich toaletach :D

Też się kwalifikuje do glana na ryju.
:mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem Królową Dyskoteki. Lubię drineczki i dawać dupy w męskich toaletach :D


Fuuuuj... A faceci wcale nie lepsi... Oni jeszcze bardziej sie puszczaja niz laski.
SoDope
SoDope
  9 stycznia 2011

Pamiętam taką historie.
Jeden koleś się urżnął (kolesie jacyś go wynoszą) i ta jedna z tych dziewczyn (dyskotekowych) krzyczy 'że ona się nim zajmie'. Wzięła go do domu .. koleś sie obudził rano.. Jak zobaczył dziewczynę to sie modlił czy 'do czegoś doszło jak był pijany' :crylol:

Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  9 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: Wolę sobie ich nie wyobrażać będę miała koszmary :P

zaraz je wrzuce, czekac ;D

Szczurzyca
Szczurzyca: U mnie podobnych kilka się kręci i ten styl 'jestem królową świata, inni mi do pięt nie dorastają'. Nic, tylko glanem po ryjach przejechać.

zeby jeszcze mialy powody by tak sadzic, co?

Szczurzyca
Szczurzyca: to ja już wolę róż, niż świecenie się jak choinka na Boże narodzenie.

nie widzialas jej kiedys. rozowe rurki, kurtka, buty czarne ;D

Bez chamstwa nie ma zabawy...

SoDope
SoDope
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fuuuuj... A faceci wcale nie lepsi... Oni jeszcze bardziej sie puszczaja niz laski.

Faceci w większości przypadków wykorzystują takie dziewczyny.
Bez obrazy dla ochroniarzy ale .. Ci to nawet czasami korzystaja jak dziewczyna chce wejść..

:and:
Szczurzyca
Szczurzyca
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fuuuuj... A faceci wcale nie lepsi... Oni jeszcze bardziej sie puszczaja niz laski.

Ta, im więcej dup zaliczą, tym są lepsi :ninja:
Tylko, że onich nikt nie powie, że się 'kur.ią', 'szmacą', czy 'puszczają'.
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 stycznia 2011
Prinzzz
Prinzzz: ile ona biegala, przez ile i jakas dietke stosowala?

jakos z miesiac czy dwa, ale diete miala masakryczna, ledwo co jadla, kilka razy mdlala przez to w szkole.

Prinzzz
Prinzzz: a tu wlasnie na swieta nie bylo, pare dni przed mialem z 30 cm i z domu wyjsc nie moglem

:lol2:
snieg to jednak przerypane :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: Ta, im więcej dup zaliczą, tym są lepsi Tylko, że onich nikt nie powie, że się 'kur.ią', 'szmacą', czy 'puszczają'.


To takie nie sprawiedliwe :/ Nie mam na mysli, ze lepiej jakby laski sie puszczaly i by bylo ok, raczej jakby kolesie tez musieli sie hamowac ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Faceci w większości przypadków wykorzystują takie dziewczyny. Bez obrazy dla ochroniarzy ale .. Ci to nawet czasami korzystaja jak dziewczyna chce wejść..


Konto usunięte
Konto usunięte: koleś sie obudził rano.. Jak zobaczył dziewczynę to sie modlił czy 'do czegoś doszło jak był pijany'

O tym mowie, koles tylko myslal czy do czegos doszlo, dziewczyna by sie zamartwiala czy zostala zgwalcona itp. :/ to jest chore.
Szczurzyca
Szczurzyca
  9 stycznia 2011
Prinzzz
Prinzzz: zeby jeszcze mialy powody by tak sadzic, co?

Jeśli 'królowa świata' jest spaloną na solarze, farbowaną na zdechłego skunxa, ubraną jak tania dzi.ka na A4 głupią zołzą, to mają powody :D

Prinzzz
Prinzzz: nie widzialas jej kiedys. rozowe rurki, kurtka, buty czarne ;D

Kiepsko dobrane kolory -.-'
Z różem trzeba uważać, żeby nie wyglądać jak żywa wersja lalki barbie. Mogła chociaż różowej kurtki nie zakładać :zonk:
SoDope
SoDope
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O tym mowie, koles tylko myslal czy do czegos doszlo

Nie nie nie nie . Dziewczyna była po prostu tak brzydka że po pijaku by nawet do Niej nie podszedł. A dziewczyna wykorzystała bo chłopak był nawet przystojny ale pijany że mu się urwał film ..
Prinzzz
Posty: 1449 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Prinzzz
  9 stycznia 2011
Donata zezowata :D
taka Kinga ;D
ta z boczkami co sie jej wylewa :D

Bez chamstwa nie ma zabawy...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.