latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem że to nie Ty .. Ty masz krótsze włosy :D

nie, mniej wiecej takie same jak sie poloze w takiej pozycji, ale inny odcien i ogolnie, inna mam twarz :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z resztą widziałam że tutaj niektóre dziewczyny się tyłkami chwaliły - ja nie będę tego robić :D

pokaz tylek! pokaz tylek!

:lol2:
SoDope
SoDope
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w takiej pozycji

ja Cie proszę - nie o tej godzinie jak nie ma faceta obok mnie :crylol:
SoDope
SoDope
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaz tylek! pokaz tylek!

Dajcie mi moment aby poszukam odpowiedniego zdjęcia :O
Szczurzyca
Szczurzyca
  8 stycznia 2011
Prinz
Prinz: dzisiaj znajoma z klasy przyszla w kozaczkach na szpilce (w Polsce ślizgawka na ulicach) do tego wspomniane jasne spodnie biodrówki, kusa kurteczka odslaniajaca plecy, brzuch i wylewajacy sie schab

Po prostu szczyt dobrego smaku :crylol:

To za to u mnie paraduje solaryjna pomarańczka z farbowanymi na granatową czerń włosami, w jasnej kurteczce z ekoskóry i rurkach i stoi i trzęsie się z zimna :lol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja Cie proszę - nie o tej godzinie jak nie ma faceta obok mnie

wez mi tez nie wspominaj, bo tez mi sie chce :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętam 3 klasa liceum - koleżanka zrobiła sobie zajebisty tatuaż. Oczywiście wsiórski tribal nad dupą + tłuszcz = lans na maksa.

no pamietam wlasnie taki szał, calkiem niedawno, wiele lasek mialo wlasnie takie wiesniackie tribale nad dupskiem, specjalnie jeszcze zakladaly krotsze koszulki by bylo to widac ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: no ale zawsze choc troche jest lepiej. w sumie nie rozumie dlaczego nie nosza ich, przeciez same z siebie by zobaczyly, ze od razu lepiej sie ciuchy prezentuja

no dokladnie, ostatnio nawet widzialem koszulke, ktora splaszcza brzuchy facetom :o
jak sie roztyje i nie bedzie mi sie chcialo cwiczyc to kupie :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: masakra :/ ja opatulona chodze, bo mi zimno, ale ja moze ten tluszcz ogrzewal

ile tam w Walii macie stopni?

moze jej cieplej...w lecie się wytopi za to i co ona biedna zrobi na następną zimę? :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Otyła to była Missy Elliot. a Bijonc ona jest po prostu tak zbudowana i jakby chciała być chudsza to już by se liposukcje strzeliła


Nie wiem czy by cos pomogło, to pewnie tez zalezy od kosci, budowy anatomicznej jakos tak..

Prinz
Prinz: bo sa to moje wiadomosci prywatne i mam prawo z nimi robic co chcę. wklej moje. jestem pewien, ze w moich zadnych obelg nie było ;)

Nie, wiadomości prywatne są po to aby były prywatne ;-) Zresztą już to zgłosiłam :and: wiec skonczmy temat.

Prinz
Prinz: wiec po co to robisz i przezywasz? boli? boli.

Nie przezywam, ja odpisałam na Twojego posta zgodnie z tematem Ty pierwszy zacząłeś o tamtej kłótni i wiadomościach prywatnych. Może się mylę? Chyba Ciebie to boli.

Prinz
Prinz: ja juz Ci wytlumaczylem w temacie podwieszonym, studentka i osoba z wyzszym wyksztalceniem pracujaca na dobrym stanowisku zagranicą mnie poparły ;) Ja sie umiem przyznać do błedu.

Mnie też pare osób poparło na PW wiec nie wywyzszaj sie bo Ty masz swoich zwolennikow i ja tez ;-)

Prinz
Prinz: wiec badz taka jaka jestes wszedzie, nie tylko na pw ;) pozwol kazdemu zobaczyc swoje prawdziwe, plebejskie oblicze ;)

Mysle, ze juz kazdy poznal moj trudny charakter :pavarotti: A lubie wciskać głupkom. To tyle. Pozdrawiam.
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale oczywiscie to nie jest moje zdjecie :P


No piękne, piękne :D

ja ma podobną do tej :crylol:

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dajcie mi moment aby poszukam odpowiedniego zdjęcia :O

dobra, masz 5 minut :w00t:

Prinz
Prinz: no dokladnie, ostatnio nawet widzialem koszulke, ktora splaszcza brzuchy facetom :o jak sie roztyje i nie bedzie mi sie chcialo cwiczyc to kupie

no lepsza opcja to sie nie roztyc, ale jak sie juz roztyje, to to najlepsza opcja :D

Prinz
Prinz: ile tam w Walii macie stopni?

nie wiem, ale na plusie :Woot:

Prinz
Prinz: moze jej cieplej...w lecie się wytopi za to i co ona biedna zrobi na następną zimę?

jak sie wytopi, to uzupelni przez jesien :rotfl:
SoDope
SoDope
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wez mi tez nie wspominaj, bo tez mi sie chce


Już niedługo wytrzymaj :crylol:

Prinz
Prinz: wiele lasek mialo wlasnie takie wiesniackie tribale nad dupskiem, specjalnie jeszcze zakladaly krotsze koszulki by bylo to widac ;/

Dokładnie - ja nie potrafię do dziś zrozumieć jak można sobie takie gówno zrobić :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy by cos pomogło, to pewnie tez zalezy od kosci, budowy anatomicznej jakos tak..

Kiedyś była trochę chudsza. Na początku kariery potem jej się trochę przytyło. A teraz jak faceci wielbią jej kształty to po co ma się odchudzać :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No piękne, piękne :D

pisalam zdjecie figury, a nie mnie :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja ma podobną do tej

tylko wiesz co w tym zdjeciu jest zlego? jest zrobione tak ''od gory'' przez co zachwiewa obraz rzeczywisty troche :P + bluzka maskuje talie :P
Paulinessa
Paulinessa
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko wiesz co w tym zdjeciu jest zlego? jest zrobione tak ''od gory'' przez co zachwiewa obraz rzeczywisty troche :P + bluzka maskuje talie :P


To dobrze, bo mam w tali prawie 60 :rotfl:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Prinz
Prinz:


Szczurzyca
Szczurzyca:


Co do tematu białych kozaków, co powiecie o takim ubiorze na codzien? :woot: To dziewczyna ode mnie z osiedla, figura bardzo ładna, jednak za duzo tapety no i ubiór...

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: Po prostu szczyt dobrego smaku

ahahaha no stoimy i się smiejemy, a ta mysli, ze do niej, a nie z niej :D

Szczurzyca
Szczurzyca: To za to u mnie paraduje solaryjna pomarańczka z farbowanymi na granatową czerń włosami, w jasnej kurteczce z ekoskóry i rurkach i stoi i trzęsie się z zimna

ej to moze mamy tą samą? my na nią Shakira mówimy. krecone wlosy do polowy ramion, krucze, spalone. zjarana pomarańcz. przyjdzie w różowych rurkach w motylki cekinowe. i jeszcze do mnie w zaloty uderza :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.