latynoska6
latynoska6
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o dziewczynach które są szczupłe maja szerokie biodra i dobrze zaznaczona talie.
Podobają wam się takie czy wolicie kogoś o zgrabniejszym tyłeczku nie odznaczającym się.
Co jest dla was bardziej sexy?

Szczurzyca
Szczurzyca
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak tu nie mieć kompleksów? :(

no właśnie...
Idę po dwa metry sznura, uwolnię świat od moich szerokich ramion, krzywych nóg i 55 kg żywej wagi :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Myslalam, ze aluzja jest w sposob raczej nie bezposredni ;P bezposrednio to byś mi mogła wciepnąć :D

no ja wole ''wciepac'' ogolnie niz rzucac aluzje :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: no właśnie... Idę po dwa metry sznura, uwolnię świat od moich szerokich ramion, krzywych nóg i 55 kg żywej wagi :D


Ile kobiet tyle problemów. :woot: aż mnie czasem dziwi jak naprawdę śliczne dziewczyny mają kompleksy...

Konto usunięte
Konto usunięte: no ja wole ''wciepac'' ogolnie niz rzucac aluzje

W sumie racja, ja tez stawiam na szczerosc :-)
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: A byłeś FP?!

byłem FP jakieś 3 lata wtedy było inaczej... w 2007 roku zrezygnowałem z Fotki... teraz wróciłem... by zobaczyć co się dzieje... i jak założyłem tematy powitalne i jak zobaczyłem co mi inni odpisują... to aż żal...
A z ciekawostek tematy które są tu podwieszone na MiU ja napisałem i jako pierwszy je podwiesiłem ogólnie to forum było moim dzieckiem.... :P

Sensi
Sensi: Jak facet ma dbać, to niech dba, ale bez przesady.

i jestem tego samego zdania.
Trzeba o siebie dbać ale bez przesady :)
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byłem FP jakieś 3 lata wtedy było inaczej... w 2007 roku zrezygnowałem z Fotki... teraz wróciłem... by zobaczyć co się dzieje... i jak założyłem tematy powitalne i jak zobaczyłem co mi inni odpisują... to aż żal... A z ciekawostek tematy które są tu podwieszone na MiU ja napisałem i jako pierwszy je podwiesiłem ogólnie to forum było moim dzieckiem.... :P
Fajne dziecko. :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: i jestem tego samego zdania. Trzeba o siebie dbać ale bez przesady :)
e wszystkim umiar należ trzymać. Ale ja go nie trzymam w kilku rzeczach. muzyce, jedzeniu i książkach.
Szczurzyca
Szczurzyca
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile kobiet tyle problemów. aż mnie czasem dziwi jak naprawdę śliczne dziewczyny mają kompleksy...

Toć to ironia była :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba o siebie dbać ale bez przesady :)


Czytałam kiedyś artykuł w gazecie, który napisała dziewczyna. Jej facet był modelem,zawsze ładny, z ułożoną fryzurą i modnie ubrany. Jak zamieszkali razem to zauważyła, że ginie jej dużo kosmetyków. Raz go przyłapala jak nakładał sobie podkład i korektor w łazience.. Aczkolwiek nie wiem czy to prawda, bo podkład da się zauważyć na twarzy, więc nie sądze, żeby wczesniej tego nie widziała, że używa. Ale to by już było serio przegięcie. :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: Toć to ironia była :P

Wiem, wiem :-) zrozumiałam, ale tak ogólnie odpisałam :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 stycznia 2011

nie lubie szerokich bioder, otylych kobiet :P
jestem milosnikiem wieszakow, chude jest piekne :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zamieszkali razem to zauważyła, że ginie jej dużo kosmetyków. Raz go przyłapala jak nakładał sobie podkład i korektor w łazience..

kiedyś posądzano o to kogoś o loginie MyLifeMusik to było jak byłem FP, problem w tym że chłopak miał taką twarz po prostu.. znałem go... wielu nawet nie znało jednego zdania z języków które znał.. a mimo to oceniali go po wyglądzie.... często podsyłał obraźliwe teksty nie wiem czy jest jeszcze na fotka...

Ale to dobry przykład, ponieważ zadbany facet wg niektórych to po prostu baba a ja uważam że wcale tak nie jest.

Chociaż przykład z tego artykułu to wyjątkowy skrajny przypadek uważam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Prinz
Prinz: nie lubie szerokich bioder, otylych kobiet :P


Nie wiem czy napisałeś to w sensie, że te dwa są od siebie zależne, ale jak ktoś ma szerokie biodra to nie znaczy, że jest otyły :P a jeśli nie, to ok.
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś posądzano o to kogoś o loginie MyLifeMusik to było jak byłem FP, problem w tym że chłopak miał taką twarz po prostu .. znałem go... wielu nawet nie znało jednego zdania z języków które znał.. a mimo to oceniali go po wyglądzie.... często podsyłał obraźliwe teksty nie wiem czy jest jeszcze na fotka...

z tym ze MyLifeIsMusik pisal pozniej ze uzywa podkladu o ile sie nie myle.
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 stycznia 2011
Prinz
Prinz: nie lubie szerokich bioder, otylych kobiet :P

to nie to samo :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to dobry przykład, ponieważ zadbany facet wg niektórych to po prostu baba a ja uważam że wcale tak nie jest.


Swoją drogą ja wolę bardziej zadbanego niż na odwrót :P Mój narzeczony nie jest lalusiem, ale zapuścił włosy (kiedyś był łysy) i robię mu pasemka, delikatne, blond :-) wcale nie uważam, że wygląda jak laluś. Jest bardzo męski, ma ostre rysy twarzt :pavarotti: i ostatnio troche przypakował. Nie chodzi na solarium itp, musi byc równowaga. :-)
Szczurzyca
Szczurzyca
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, wiem :-) zrozumiałam, ale tak ogólnie odpisałam :D

Trochę w tym racji jest - każda u siebie widzi wady i to, na ile odstaje od ogólnie przyjętego kanonu piękna.
U jednych przeradza się to w kompleksy, u innych nie - zależy od psychiki, nastawienia do siebie, samoakceptacji itp.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.