Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

PaniDuzeR
PaniDuzeR
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co się orientuję Pan Fotograf powinien poprosić Cię o wyjęcie tunelu i powinien dorobić Ci normalny płatek ucha. Teraz to i tak po ptokach, więc zobacz, co przyniesie przyszłość :-P

W urzędzie Pan nie zrobił żadnego problemu :)
V69piercing
V69piercing
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W urzędzie Pan nie zrobił żadnego problemu :)


No i gitara :-)
Adidasowa
Adidasowa
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ból to sprawa indywidualna, zależy od wielu czynników. Ogólnie nie jest to bolesne przekłucie, o wiele bardziej zaboli, jeśli zahaczysz w trakcie gojenia. Zakładany jest kolczyk typu labret - od środka masz płaską stopkę, z zewnątrz kulkę.

Bardzo się na niego napaliłam:ninja: i jestem w 80% na tak:ninja:
V69piercing
V69piercing
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo się na niego napaliłam i jestem w 80% na tak


To pomyśl tak długo, jak będziesz pewna na 100% :-) Zresztą, lepiej iść na przekłucie, gdy już będzie chłodno - lepiej się goi i występuje mniejsza opuchlizna.
kissangelkiss
kissangelkiss
  11 września 2012

pytanie: czy jest możliwość tatuowania blizny[/color]? mam taka małą pozostałość po ranie co przeszkadza mi, i ogólnie zawsze chciałam mieć tm tatuaż.

V69piercing
V69piercing
  11 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie: czy jest możliwość tatuowania blizny? mam taka małą pozostałość po ranie co przeszkadza mi, i ogólnie zawsze chciałam mieć tm tatuaż.


Tak, można tatuować blizny.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  15 września 2012

zależy jakie, nie każda można

V69piercing
V69piercing
  17 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy jakie, nie każda można


Fakt, świeżych i przerośniętych nie wolno.
wishcherry
wishcherry
  22 września 2012

hmm, lubie piercing, mysle o pępku na wakacjach. Ojj, chyba boli, bardzo ?

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  23 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba boli, bardzo ?


Umrzesz w cierpieniach : P
V69piercing
V69piercing
  24 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm, lubie piercing, mysle o pępku na wakacjach. Ojj, chyba boli, bardzo ?


Ból jest w większości przypadków porównywalny do mocniejszego uszczypnięcia. Bardziej zaboli, jeśli zahaczysz w trakcie gojenia.
Poza tym najlepiej zrobić sobie ten kolczyk na jesieni - mniejsze ryzyko infekcji i nie będzie Cię tak ciągnąć nad morze, jezioro itp. czy nawet basen, solarium.
LirycznaMaszyna
wpis jest ukryty
TwojaAmfetamina
TwojaAmfetamina
  9 października 2012

Zastanawiam się nad kolejnym tatuażem... tym razem coś małego na nadgarstku. Czy ktoś ma i jak to wygląda w sprawach bólu? Mam bardzo hmm... kolokwialnie mówiąc, żylaste nadgarstki i cienką skórę, czy przez to mogą wystąpić jakieś komplikacje?

bozebozenkoo
bozebozenkoo
  21 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ból jest w większości przypadków porównywalny do mocniejszego uszczypnięcia. Bardziej zaboli, jeśli zahaczysz w trakcie gojenia. Poza tym najlepiej zrobić sobie ten kolczyk na jesieni - mniejsze ryzyko infekcji i nie będzie Cię tak ciągnąć nad morze, jezioro itp. czy nawet basen, solarium.


tak na prawdę ból to pojęcie baardzo względne, miałam kolczyki w wielu miejscach a tak na prawdę ryczałam jedynie kiedy robiłam sobie w uszach :and:
bozebozenkoo
bozebozenkoo
  21 października 2012
TwojaAmfetamina
TwojaAmfetamina: Zastanawiam się nad kolejnym tatuażem... tym razem coś małego na nadgarstku. Czy ktoś ma i jak to wygląda w sprawach bólu? Mam bardzo hmm... kolokwialnie mówiąc, żylaste nadgarstki i cienką skórę, czy przez to mogą wystąpić jakieś komplikacje?

z relacji wiem,że nadgarstki nie bolą zbytnio przy tatuowaniu, a co do cienkiej skóry i jakiś tam żył to powiem CI ,że wiele osób tak ma ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.