Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

NoWezTooPoczuj
NoWezTooPoczuj
  24 maja 2012
Mam pytanie, chciała bym zrobić sobie kolczyk między piersiami i chciałam się dowiedzieć czy boli i ile może kosztować tak około.
Gothiclady
Gothiclady
  25 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam się dowiedzieć czy boli


boli jak cholera, musiałam mieć robionego w znieczuleniu ogólnym

Konto usunięte
Konto usunięte: ile może kosztować tak około.


ok pińcet
madzia2143
madzia2143
  25 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie, chciała bym zrobić sobie kolczyk między piersiami i chciałam się dowiedzieć czy boli i ile może kosztować tak około.

ja mam microdermala- trudno określić czy boli - każdy ma różny próg bólu. Ja dałam radę bez problemu, w sumie nawet nie martwiłam się czy będzie boleć czy nie. U mnie koszt jest w granicach 100-140zł.
KruchaIstota
KruchaIstota
  3 czerwca 2012
Witam. Chciałabym sobie zrobić tatuaż na nadgarstku. Mały. Jakie polecacie wzory ? Jakie są mniej więcej ceny? (mały tatuaż)
Marylka
Marylka
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym sobie zrobić tatuaż na nadgarstku. Mały. Jakie polecacie wzory ?

Wydaje mi się, że tatuaż powinien odzwierciedlać 'duszę' właściciela i w tej magii ozdoby ciała nie chodzi o to, jaki fajny wzór wymyśli mi koleżanka/kolega. :woot: Jeżeli się mylę, to zwracam honor. Grupy krwi są modne, jaskółki, motyki i serduszka. Wpisz sobie w goglach, pełno Ci maleństw wyskoczy. :-)
KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  8 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie polecacie wzory ?

Tatuaz powinien podobac sie dla Ciebie a nie komuś lub dla kogos.
Pamietaj ze bedziesz nosila go przez cale zycie.

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

Felka
Felka
  8 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Chciałabym sobie zrobić tatuaż na nadgarstku. Mały. Jakie polecacie wzory ? Jakie są mniej więcej ceny? (mały tatuaż)

Obejrzyj sobie kilka odcinków Miami Ink or Potyczki Amy i zauwazysz ze kazdy przychodzi ze wzorem/zdjeciem/obrazkiem ktory cos dla niego znaczy a nie ze jest ładny fajny i sweetasny.
SuicideMonster
Posty: 1 (po ~18 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
SuicideMonster
  12 czerwca 2012

Ja mam w wardze :p

myszka0128
myszka0128
  13 czerwca 2012

Mnie nie bolało było to zrobione szybko i bez żadnego znieczulenia koszt 180zł

myszka0128
myszka0128
  13 czerwca 2012

A co do tego tatuażu to powiem ci ze mam ich 8każdy ma jakieś znaczenie dla mnie więc nie pytaj ludzi co ci polecaja tylko powinnaś sama wiedzieć co chcesz sobie zrobić ponieważ to ci zostanie na całe życie

Gothiclady
Gothiclady
  13 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tego tatuażu to powiem ci ze mam ich 8każdy ma jakieś znaczenie dla mnie


co oznacza ten krzak?

pijana
pijana
  13 czerwca 2012
Gothiclady
Gothiclady: co oznacza ten krzak?

Proponuję interpretację typu "tutaj róża, wyżej kolce", tudzież "ukłuj mnie", "lubię sex w krzaczkach" itp. :woot:
kedi
kedi
  13 czerwca 2012
Gothiclady
Gothiclady: co oznacza ten krzak?

nic ale ładnie się komponuje z białymi kozakami
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: "ukłuj mnie", "lubię sex w krzaczkach"

:rotfl:
TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  13 czerwca 2012
Mialam kolczyk w pepku jakis rok temu ale zaczal wyrastac po jakims miesiacu wiec go wyjelam. Teraz mam spora blizne.
Czy to prawda ze jesli zrobi sie go jeszcze raz za blizna to jest mniejsza szansa na to, ze on znow wyrosnie?

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.