Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

dubstep4everx3
dubstep4everx3
  14 czerwca 2012

Żaden z kolczykow które miałam, nie chciał mi się zagoic, a dbałam. Kilka razy dziennie trybiotykiem , spirytusem, solą fizjologiczna przemywałam . Wszystkiego już chyba próbowałam. Chciałabym znów zrobić sobie kolczyką monroe, ale boję się,że ponownie będzie się babrac i zostanie kolejna blizną. Możecie mi coś poradzić ?

TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  14 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kilka razy dziennie trybiotykiem , spirytusem, solą fizjologiczna

Trybiotyk jest na bazie antybiotyku i stosuje sie go w powaznych stanach zapalnych max 10 dni bo pozniej skora sie uodparnia i robi on tylko wiekszej szkody.
Spirytus wysusza wiec nie dziwie sie, ze zie tobie babra.

Najlepiej jest przemywac 2 razy dziennie neutralnym mydlem intymnym badz szarym mydlem. I nic wiecej!

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

dubstep4everx3
dubstep4everx3
  14 czerwca 2012

Szare mydło też nic nie pomogło, może jest taka możliwość, że po prostu moje ciało nie przyjmuje kolczykow ? Dziękuję za rady :)

TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  14 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Szare mydło też nic nie pomogło, może jest taka możliwość, że po prostu moje ciało nie przyjmuje kolczykow ? Dziękuję za rady :)

Jest taka mozliwosc, wiesz z jakiego materialu kolczyk zostal wykonany?

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

dubstep4everx3
dubstep4everx3
  14 czerwca 2012

Stal chirurgiczna Chyba

TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  14 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Stal chirurgiczna Chyba

Tytan jest najlepszym materialem zanim piercing nie bedzie w pelni wygojony.

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

dubstep4everx3
dubstep4everx3
  15 czerwca 2012

Dzięki wielkie :)

dubstep4everx3
dubstep4everx3
  15 czerwca 2012

Jeszcze mam jedno pytanie. Miałam też dwa kolczyki w języku, został jeden, bo po każdym przebiciu drugiego ból promieniował na pierwszy i był nie do zniesienia, ledwo można było ruszać językiem. Czym to może być spowodowane? I co ewentualnie można zrobić by drugi nie przeszkadzał ?

TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  15 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze mam jedno pytanie. Miałam też dwa kolczyki w języku, został jeden, bo po każdym przebiciu drugiego ból promieniował na pierwszy i był nie do zniesienia, ledwo można było ruszać językiem. Czym to może być spowodowane? I co ewentualnie można zrobić by drugi nie przeszkadzał ?

Wsadzic dluzszy kolczyk taki jak dostajesz przy przebiciu az do opadniecia opuchlizny.

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

klady
klady
  17 czerwca 2012

ile czasu po zrobieniu tatuazu na nadgarstku nie mozna pic alkoholu ?

Gothiclady
Gothiclady
  18 czerwca 2012

jeśli chodzi o nadgarstek, to 3 miesiące. jakby to była noga, to 2 miechy. tatuaż na nadgarstku musi mieć dłuższy czas 'przyswajania'

:|

KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  18 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 miesiące

czyżby na pewno aż tyle ?:woot:
Jak zrobilem sobie na żebrach tatuaz to wypilem juz jak mi sie zagoilo wszystko, czyli jakies 2 tygodnie. Nic sie nie stało z tatuażem. Koledzy nieraz i po 3-4 dniach juz pili i nic z tymi tatuazami sie nie stało. Nic nie wyblaklo kolor pozostał normalny.

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

dubstep4everx3
dubstep4everx3
  18 czerwca 2012

Miałam kolczyka 2.1 do przebicia dwa, więc nie wiem czemu się nie goilo

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  19 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

A ja mam pytanie do Ciebie ;)
Mając 2 kolczyki w języku odczuwasz jakiś dyskomfort czy ograniczone ruchy?
Masz może jakieś foto?
Ja chciałabym sobie właśnie zrobić drugiego,
ale zastanawiam się, czy byłoby u mnie jeszcze miejsce :mrgreen:
Bo wiem, że nie każdy język do tego się nadaje...
dubstep4everx3
dubstep4everx3
  20 czerwca 2012

Znam osoby które nie mają żadnych problemów z 2 kolczykami, ale akurat ja miałam, jak wyżej jest napisane. Nie mam niestety zdjęcia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.