Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

dominoMMz
dominoMMz
  2 lutego 2013

z mojej perspektywy radzę poczekac dla nabrania pewności tego czego się chce ;) na pewno gdybym miał teraz wybierac wyglądał bym inaczej ;)

Kucziii
Kucziii
  27 lutego 2013

kto umie dobrze zrobić kolczyka w języku ? d83dde1c

V69piercing
V69piercing
  28 lutego 2013

A w Opolu brak piercerów?

xXxPyrka92xXx
Posty: 1 (po ~129 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
xXxPyrka92xXx
  28 lutego 2013

Na razie jest kolczyk w nosku , marzy mi się w języku ,ale nie wiem czy dam radę z bólem ;p a puzniej tatuaż hmmmm bajka ;p

pijana
pijana
  28 lutego 2013

A wcześniej słownik.

xxxEwelinkaa
xxxEwelinkaa
  28 lutego 2013

hej. chce zrobić sobie tatuaż. szukam dobrego salonu w bydgoszczy. znacie taki ? jeśli tak proszę o opinie. i ewentualnie koszt zrobienia tatuażu o wymiarach do 10cm. pozdrawiam :)

iffy
iffy
  28 lutego 2013

po jakim czasie od zrobienia tatuażu mogę iść na solarium? tak wiem, powinni powiedzieć mi w studiu, powiedzieli - zapomniałam. :-)

dominoMMz
dominoMMz
  28 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: po jakim czasie od zrobienia tatuażu mogę iść na solarium? tak wiem, powinni powiedzieć mi w studiu, powiedzieli - zapomniałam. :-)


do pełnego wygojenia nie powinno się go wystawiać na promienie słoneczne sztuczne jak i prawdziwe z wielu powodów miedzy innymi wysuszania. oraz go moczyć dlatego zalecane są krótkie prysznice i przemywanie tatuażu pod co ważne letnią wodą. wygojenie trwa w zależności od organizmu człowieka. oraz sposobu dbania w tym okresie o tatuaż. pełne wygojenie to okres kilku miesięcy nie tych kilku tygodni w których znikają strupy. wydaje mi się że po upływie 2 miesięcy możesz już korzystać. ale zaczerpnij też rady wujka google bądź inni internaucie będą wiedzieli więcej na ten temat.
V69piercing
V69piercing
  1 marca 2013

Minimum miesiąc, później stosować kremy do opalania z wysokim filtrem.

Kucziii
Kucziii
  1 marca 2013

Zrobi mi ktos kolczyka w jezyku ? Ktos kto umie i potrafii xd opolskie :)

V69piercing
V69piercing
  1 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrobi mi ktos kolczyka w jezyku ? Ktos kto umie i potrafii xd opolskie :)


Wpisz w Google "Piercing Opole" i sobie wybierz piercera.
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  1 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrobi mi ktos kolczyka w jezyku ? Ktos kto umie i potrafii xd opolskie :)

na pewno doświadczony piercer potrafi.
co do języka nie radziłabym oddania się w byle czyje ręce, aby tylko mieć kolczyk jak najtańszym kosztem, źle przebity język może spowodować różne infekcje a przede wszystkim utratę smaku
helenka814
helenka814
  3 marca 2013

Mam w pępku... niebiesski ;d nad tatuażem cały czas myślę ;p

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  12 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: po jakim czasie od zrobienia tatuażu mogę iść na solarium? tak wiem, powinni powiedzieć mi w studiu, powiedzieli - zapomniałam. :-)

tatuaże nie lubią słoneczka ani solarium, szczególnie w pierwszym roku po zrobieniu. Ale takie minimum to po porządnym zagojeniu jeszcze z 2 tyg przerwy. I jak ktos napisać dobry krem z filtrem. Jeśli nie będziesz go używać tatuaż z roku na rok straci swoje intensywne kolory.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
kaziaaa007
kaziaaa007
  14 marca 2013

Czy w czasie ciąży można zrobić sobie kolczyka pod dolną wargą?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.