Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Versucherin
Posty: 9 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Versucherin
  19 marca 2013

Ok ;) Dziękuję bardzo za odpowiedź ;)

dariaosman3
Posty: 6 (po ~174 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 33
dariaosman3
  20 marca 2013

chciałam zapytać czy po zrobieniu kolczyka w wardze a dokładnie zwykla ciemna kuleczka mozna jesc i wg pic czy raczej boli ? wiadomo ze nie bedzie nic ale zawsze lepiej sie upewnic :?

V69piercing
V69piercing
  21 marca 2013
dariaosman3
dariaosman3: chciałam zapytać czy po zrobieniu kolczyka w wardze a dokładnie zwykla ciemna kuleczka mozna jesc i wg pic czy raczej boli ? wiadomo ze nie bedzie nic ale zawsze lepiej sie upewnic :?


Zależy od organizmu, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jedna osoba będzie odczuwać w pewnym stopniu dyskomfort, druga nie będzie miała żadnych problemów. Jak będzie z Tobą - dowiesz się po przekłuciu.
Brzeginka
Brzeginka
  21 marca 2013

Pytanie za 100 punktów chłopcy i dziewczęta. Chciałabym sztangę o długości 18 mm wymienić na podkówkę/kółeczko. Jaki rozmiar powinnam wybrać?

Asiunia365
Posty: 1 (po ~26 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 50
Asiunia365
  21 marca 2013

Co sądzicie o smiley .?;)

V69piercing
V69piercing
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie za 100 punktów chłopcy i dziewczęta. Chciałabym sztangę o długości 18 mm wymienić na podkówkę/kółeczko. Jaki rozmiar powinnam wybrać?


W którym miejscu masz tę sztangę? ;-)
Brzeginka
Brzeginka
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Brzeginka: Pytanie za 100 punktów chłopcy i dziewczęta. Chciałabym sztangę o długości 18 mm wymienić na podkówkę/kółeczko. Jaki rozmiar powinnam wybrać? W którym miejscu masz tę sztangę? ;-)

Mam dwie, na południe od brody, na północ od pępka :D
Brzeginka
Brzeginka
  23 marca 2013

Moje pytanie nieaktualne, znalazłam odpowiedź w odpowiednim temacie na bodymodifications.pl (ryjąc przez 15 stron z czego połowa off top :szok: )

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  28 marca 2013
Asiunia365
Asiunia365: Co sądzicie o smiley .?;)

nie podoba mi się, poza tym nie raz podczas mycia zębów zahaczę o te wiązadełko i boli jak sku:cenzura:syn ;d a co dopiero jak miałabym mieć tam kolczyka i wtedy niechcący zahaczyć ;o
joasia15m
joasia15m
  29 marca 2013

co sadzicie o kolczyku w intymnym miejscu??? podoba wam sie??
d83ddc7d

V69piercing
V69piercing
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: co sadzicie o kolczyku w intymnym miejscu??? podoba wam sie??


Jasne, praktycznie każde fajnie wygląda wg mnie, a i niektóre mogą dodatkowo stymulować kobietę podczas zbliżenia, więc wychodzi na plus.
MrDaybreak
Posty: 7 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
MrDaybreak
  6 kwietnia 2013

Jezeli ktos chcialby o co zapytac to tez sluze chetnie swoja mala pomoca :D

Zadziora
Zadziora
  10 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: co sadzicie o kolczyku w intymnym miejscu??? podoba wam sie??


Podoba :)) Mojemu chłopu też, zastanawiam się nad tym :)
joasia15m
joasia15m
  14 kwietnia 2013

zrobiłam sobie bolało jak... ale zajebisty jest słodko;D

Paulinessa
Paulinessa
  14 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: co sadzicie o kolczyku w intymnym miejscu??? podoba wam sie??


bałabym się, to po pierwsze :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.