Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

PiotrTattooBln
Posty: 2 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PiotrTattooBln
  27 listopada 2013

Wykonam tanio i solidnie tatuaz czarno bialy i kolorowy.Wszystko profesjonalnie i sterylnie.Zapraszam 24h na dobe Atrakcyjne ceny tel.514-184-437 Warszawa Bielany

moniczkaaxxy
wpis jest ukryty
moniczkaaxxy
wpis jest ukryty
PaniBest
wpis jest ukryty
PiotrTattooBln
Posty: 2 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PiotrTattooBln
  10 grudnia 2013
https://www.facebook.com/pages/Piotr-Tattoo/578093808930014?ref=hl ZAPRASZAM
samarkja
samarkja
  24 grudnia 2013
witam ;) interesują mnie tunele. czy ktoś mógłby mi doradzić i pomóc? mam zwykłe dziurki w uszach, te kolczykowate takie. i chciałabym zrobić tunele, nie duże. mógłby mi ktoś dać jakieś rady? jak prawidłowo rozepchać ucho? i czy jest możliwe że mając tunele mogę założyć jeszcze kolczyki? jak tak to ile mm? i czy dziurki mogą się zrosnąć? jestem amatorem. z góry dziękuję za odp ; )
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  29 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem amatorem

to najlepiej się wybierz do specjalisty i on ci doradzi co i jak. sama się nie baw w rozpychanie bo jakiegoś syfu dostaniesz i dopiero będziesz mieć problem.
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  29 stycznia 2014

ktoś ma jakiś sposób na 'nauke' zakładania tragusa i później na jego dokręcenie.. mam od strony ucha podkowe, i za bardzo nie da się jej złapać, więc dlatego mam problem z jego dokręceniem, bo zamiast dokręcic kolczyk, to kręce nim w kółko.

Kolczyk zgubiłam już 2 razy i za każdym razem miałam problem z jego założeniem (moja mama nie dała rady zakręcić kuleczki), 2 razy byłam już u mojego piercera, żeby mi go włożył (ostatnio kilka dni temu) i dzisiaj znowu się odkręciła kuleczka, ale już nie chce tam iść bo wstyd ;d

PaniDuzeR
PaniDuzeR
  2 lutego 2014

Tatuaż na kancie (boku) dłoni :
Czy jest sens takowy robić? Bardzo bym chciała jednak wszędzie słyszę opinie ze często trzeba poprawiać bo strasznie blekną

LadyDiil17
LadyDiil17
  6 lutego 2014

Jest sens jeśli tatuaż ma dla Ciebie daną wartość :) są miejsca gdzie tatuaże szybciej blakną ale bez przesady :)

DoyOulOveMee
DoyOulOveMee
  14 lutego 2014

na allegro nie musisz mieć konta, żeby coś kupić :)
wystarczy trochę o tym poczytać, jeśli aż tak bardzo Ci zależy ;)
druga opcja - idź do salonu piercingu i tam zapytaj, powinni mieć, może troszkę drożej ale na pewno ;]

DoyOulOveMee
DoyOulOveMee
  14 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Tatuaż na kancie (boku) dłoni : Czy jest sens takowy robić? Bardzo bym chciała jednak wszędzie słyszę opinie ze często trzeba poprawiać bo strasznie blekną


to zależy od tuszu, jaki tatuator używa :) wszystko możliwe, chociażby przez to że dłońmi robisz wszytko :) poza tym większość tatuaży po czasie bleknie ;] przede wszystkim dobrze to przemyśl, nie w każdej pracy dziara na dłoni jest mile widziana ;] Pozdrawiam :)
DoyOulOveMee
DoyOulOveMee
  14 lutego 2014

natomiast ja zastanawiam się nad podkówką w wardze lub kółkiem ..
jak widzicie na awatarze mam kolczyka, jednak znudził mi się w takiej postaci, pomyślałam że podkówka czy kółko spoko wygląda i sądzę że było by mi z takim do twarzy :)
ma ktoś może takiego kolczyka, czy rzeczywiście podkówką zahacza się o szalik czy inną odzież, co lepsze ??

AntyMoher
AntyMoher
  18 marca 2014
Kalida
Kalida: po jakim czasie zarośnie mi język jak wyjme kolczyk? szukałam takiego kolczyka plastikowego bez barwy ale lipa mieli jedynie różowe bo jesli chcę go zatrzymać to musze go ukryć ale cieżko mi idą te poszukiwania kolczyka takiego bez barwy


Przekłucie języka goi się w około 2-3 tygodnie.
Blueberry85
Blueberry85
  29 marca 2014
Pytanie SEPTUM
Skończyła mi się sól fizjologiczna, czy mogę przemywać kolczyk żelem antybakteryjnym ???
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.