Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

ChceBycTwoimNiebem
Posty: 1 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
ChceBycTwoimNiebem
  25 maja 2014

Mi język zarósł po 20 minutach :(

Zetka1234
Zetka1234
  8 czerwca 2014
Kalida
Kalida: ymymymym:słyszałam ze już po trzech godzinach może zarastać ...a to gdzie ja znajde kolczyk taki niewidoczny bo nie chce wyjmowac musze go zamaskowac ...


ja kolczyka z jezyka wyjelam okolo roku temu i raz w miesiacu wkladam kolczyk na chwile zeby odswiezyc dziurke i nic nie zarasta ;)
TanczGlupiaxD
TanczGlupiaxD
  29 czerwca 2014

jeśli chodzi o zarastanie dziurki w języku to to też troche zależy od organizmu każdej osoby :)
natomiast ja mam pytanie do Was, co sądzicie o tatuażach tego typu ? miał ktoś sytuacje że po zrobieniu tatuażu wystąpiła reakcja alergiczna, rozlanie ?

Kinniaa
Kinniaa
  15 lipca 2014

Witam.
czy ktos zna dobra ,zaufana osobe ktora zajmuje sie piercingiem w Lodzi ? Mam wszystko ,kolczyk ,wenflon itp. Ale brak mi wykonawcy ;)

versusme
versusme
  18 lipca 2014

W sumie to już piąty tatuaż, rozpoczynam rękaw w klimatach japońskich.

Po pierwszej sesji na chwilę obecną same kontury, wypełnienie i cienie.

Druga sesja całość. Mam nadzieję, że jeszcze maksymalnie 4 sesje i będzie skończony.

inna232
inna232
  7 sierpnia 2014

ja mam tylko kolczyki w uszach i mi wystarczy;)

Teresa12
wpis jest ukryty
inga91
inga91
  15 sierpnia 2014

chętnych na tattoo zapraszam na priv ;)

Monia0508
wpis jest ukryty
Kopecz
wpis jest ukryty
Kopecz
wpis jest ukryty
maskes
maskes
  20 listopada 2014

hej, ja mam w języku i musiałem podczas prześwietlenia wyjąć wszystkie metalowe elementy i z założeniem po 3 godzinach nie było problemu... więc raczej tak szybko to nie zarasta :)

pocahontas1976
pocahontas1976
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: hej, ja mam w języku i musiałem podczas prześwietlenia wyjąć wszystkie metalowe elementy i z założeniem po 3 godzinach nie było problemu... więc raczej tak szybko to nie zarasta :)


Zdecydowanie szybko ine zarasta. Ja praktycznie kolczyk w języku noszę tylko "okazyjnie" i jakoś nie mam problemu z wkładaniem.
Inna sprawa, że ze mnie taki trochę "czyścioch" i zawsze przy myciu zębów (je też myje baaaardzo dokładnie) przemywam też przekłucie. Ale nie sądzę, żeby to miało wpływ.
paulla1896
Posty: 1 (po ~2 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 84
paulla1896
  30 grudnia 2014

ok

natalciaa94
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.