Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  12 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jutro robię sobie tatuaż, na obojczyku. Boję się, że mnie będzie boleć bo to kość, ma ktoś na obojczyku? Serio aż tak boli jak to ludzie mówią? ;p

ja mam trochę pod obojczykiem i mnie nie bolało. aczkolwiek to jest kość więc może boleć - ale każdy odczuwa inaczej.
u mnie jest tak, że jak czegoś bardzo pragnę to ból mi nie straszny ;d
kasia8801188
Posty: 2 (po ~191 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kasia8801188
  23 września 2013
Czy to normalne że po 5 dniach od przebicia języka wydziela sie z pod spodu taka biała wydzielina? Płuczę jamę ustną Dentoseptem jednak nie pokoi mnie ta wydzielina ;))
kasia8801188
Posty: 2 (po ~191 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kasia8801188
  23 września 2013
WITAJCIE MAM PYTANIA 2.:

1.CZY TO NORMALNE ZE PO PRZEBICIU JEZYKA PO 6 DNIACH Z DOŁU WYDZIELA SIE BIAŁA CIECZ
2.CZY PO DWÓCH TYGODNIACH MOZNA PIC ALKOHOL ?
Wlizaskif1312
Wlizaskif1312
  24 września 2013
Kalida
Kalida: po jakim czasie zarośnie mi język jak wyjme kolczyk? szukałam takiego kolczyka plastikowego bez barwy ale lipa mieli jedynie różowe bo jesli chcę go zatrzymać to musze go ukryć ale cieżko mi idą te poszukiwania kolczyka takiego bez barwy


u każdego język zrasta się inaczej :) możesz przecież co jakiś czas wkładać sobie ponosić dwie, trzy godziny póki nikt nie widzi i wyjmować :) poza tym potem przekłucie już mniej boli niż wcześniej !
Krejz272
wpis jest ukryty
Solangelind
Posty: 1 (po ~106 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Solangelind
  16 października 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Miał ktoś z Was lub ma microdermal ? Jakiej wielkości zostają blizny po nich? Lepiej microdermale czy surface?

TwojaKokakokainaX
TwojaKokakokainaX
  1 listopada 2013

a w pempku kolczyki dlugosie goja?:)

ZrytyMietek
ZrytyMietek
  3 listopada 2013

moj.

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  3 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a w pempku kolczyki dlugosie goja?:)

pępek, jest miejscem które goi się dość długo, trwa to mniej więcej od 6 do 12 miesięcy.
MrDaybreak
Posty: 7 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
MrDaybreak
  4 listopada 2013
Solangelind
Solangelind: Miał ktoś z Was lub ma microdermal ? Jakiej wielkości zostają blizny po nich? Lepiej microdermale czy surface?


Polecam dermale, zostawiaja prawie niewidoczne blizny i jest mniejsza szansa na migracje, a w przypadku surface chyba wszyscy wiemy jak wyglada migracja..
MrDaybreak
Posty: 7 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
MrDaybreak
  4 listopada 2013
kasia8801188
kasia8801188: WITAJCIE MAM PYTANIA 2.: 1.CZY TO NORMALNE ZE PO PRZEBICIU JEZYKA PO 6 DNIACH Z DOŁU WYDZIELA SIE BIAŁA CIECZ 2.CZY PO DWÓCH TYGODNIACH MOZNA PIC ALKOHOL ?


Tak, to normalne. Alkohol mozesz pić aczkolwiek ja bym jeszcze poczekal, no chyba ze nie przebolejesz :D
martusia2114
martusia2114
  8 listopada 2013
Gothiclady
Gothiclady: SuczNaPotege:ale niewiem po co chce ukrywac taki fajny kolczyk;) możliwe, że taka praca, gdzie ma kontakt z ludźmi i nie jest wskazane, żeby kolczyk rzucał się w oczy? nie wiem :)


Mam kolczyka w jezyku i wcale go nie widac jesli sie specjalnie go nie pokazuje ..... a zamaskowac czy wlozyc mniejszy - sorry ale niemozliwe . chyba ze przezroczyste kuleczki ale i tak bedzie zawsze wydoczny .
martusia2114
martusia2114
  8 listopada 2013

Mam kolczyka w jezyku i jesli sie go specjalnie nie pokazuje to wcale go nie widac . A ukrycie go na samym jezyku jest niemozliwe . Dziurka zarasta w ciagu kilku dni na srodku , mialam kolczyka 4 lata , wyciagnelam i juz po kilku dniach wlozylam go tylko do polowy.Teraz po 3 latach przebijalam na nowo ...... Pozdrawiam

FarbnietaxD
Posty: 16 (po ~227 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 1
FarbnietaxD
  16 listopada 2013

Moge prosić o Lajka ?:)
Licze na wasza pomoc ! :)

https://www.facebook.com/photographydcu?notif_t=page_invite_accepted

Z góry dziękuje i Pozdrawiam !

desire69
Posty: 1 (po ~137 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
desire69
  21 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kalida:4 minuty temu Cytu słyszałam ze już po trzech godzinach może zarastać ...


po 3 godzinach? głupota. ja sama mam kolczyk i mogę nie nosić go 2-3 miesiące i cały czas mogę później włożyć kolczyk. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.