Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

AskaZbik
AskaZbik
  9 kwietnia 2015

Tatuaż jest ok ale kolczyk to już przeżytek.

TwojaTylkowSnach
TwojaTylkowSnach
  11 kwietnia 2015
Ma ktoś z Was może kolczyk w biodrze ? d83dde0a oczywiście interesują mnie informacje na temat microdermali d83dde0a jak któraś ma to chciałabym wiedzieć jaki był koszt ile się goiło i czy bardzo bolało przebijanie d83dde1c
aneta19888
aneta19888
  13 kwietnia 2015

sex

dominoMMz
dominoMMz
  16 kwietnia 2015

"Tatuaż jest ok ale kolczyk to już przeżytek." to za kilka lat ktoś spojrzy na mnie i powie "zakryj te tatuaże bo to przeżytek" dobre :D :P

jasiek161
jasiek161
  20 kwietnia 2015

Gdzie polecacie zrobić pierwszy tatuaż?

Elove
Elove
  22 kwietnia 2015

Ma ktoś jakieś tatuaże, kolczyki? Chwalcie się ;)

Elove
Elove
  22 kwietnia 2015

Zależy co byś chciał ;)
Polecam Jah Love Tattoo. Osobiście tam nie byłam, ale dużo osób chwali to studio po za tym widziałam prace chłopaków i są na prawdę kozackie. ;) Ale jeżeli się nie boisz to w domu mam tatuażystę ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie polecacie zrobić pierwszy tatuaż?
jasiek161
jasiek161
  23 kwietnia 2015

Przybliżony koszt? Zapewne od wielkości i trudności wykonania? Chodzi mi po głowie coś takiego


taki jak na prawej, zaczynajac oczywiscie od napisu bo wiecej z poczatku nie wytrzymam

dominoMMz
dominoMMz
  3 maja 2015

sam napis to ok 300zł. za jednym razem jego lewe przedramię to granice 450zł w normalnym studio. Jak dla mnie musisz mieć strasznie niski poziom bólu skoro tylko możesz pozwolić sobie na napis ;) uwierz mi to przedramię to jest ok 2-2.5 godziny roboty. A to nic strasznego.
Elove 22 kwietnia, o 19:57
Ma ktoś jakieś tatuaże, kolczyki? Chwalcie się ;)

Tatuaże robi amator.. miłośnik tatuuje kończyny ;)

biedronka1743
Posty: 11 (po ~100 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
biedronka1743
  27 maja 2015

A moim zdaniem kazdy robi to co uwaza za słuszne..i poziom bólu nie ma tu nic do rzeczy :)Wybór tatuazu musi byc przemyślany ja zaczełam od napisu skonczylam na całym rękawie..

dominoMMz
dominoMMz
  1 czerwca 2015

Poziom bólu ma tutaj swoją rolę.. tak jak napisałem nie zrobisz jednego dnia rękawa bo dostaniesz takiej gorączki że nie będziesz wiedzieć czy masz rękę czy nie. ;) a wiem co mówię bo trochę już mam doświadczenia

biedronka1743
Posty: 11 (po ~100 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
biedronka1743
  2 czerwca 2015

Tak zgadzam sie ze rękawa w jeden dzien nie zrobisz tylko zle ujełes w czesniejszą odpowiedz,,

Chuckie
Chuckie
  7 czerwca 2015

Jak oceniace ten tatuaż, oraz gdzie byście radzili go umiejscowić - przedramię(wewn. część) ,triceps czy może łydka

piotr600
piotr600
  2 lipca 2015
Zadziora
Zadziora: W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ: Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia. WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE 1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :) 2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach. Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce. Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)
piotr600
piotr600
  2 lipca 2015

witam serdecznie wszystkich chciałbym was zainteresować świetna aplikacją na telefon jest to czat głosowy można tam również pisać jaki rozmawiać jeśli jesteś osobą wesoła z poczuciem humoru lubiąca poznawać nowych ludzi zapraszam serdecznie do nas więcej na prv

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.