Patrishia
Patrishia
  18 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam.

Ostatnio męczę się z przesuszoną skórą, szczególnie ust i rąk. Możliwe, że dlatego, że nie noszę rękawiczek i mam krótki rękawek pod płaszczem (jest mi bardzo ciepło w dalszym ciągu, nie marznę z głupoty). Jednak nie o tym.
Mimo używaniu oliwek, balsamów, kremów, nic się nie zmienia. Aż ostatnio złapałam się na tym jak mało piję. Do tego nie jadam zup, więc potrafię być na szklance herbaty i tyle, więc może w tym problem. Postanowiłam więc zrobić sobie próbne kilka tygodni z dużą ilością wody z miodem, ciekawa jestem jaki to będzie miało wpływ poza filtrowaniem nerek. ;-)

Jak u Was jest z dostarczaniem płynów? Pijecie min 2 litry, czy niekoniecznie? Czy przekłada się to na Wasze zdrowie/wygląd? Pijecie wodę mineralną, soki, herbatę?

Dodatkowo herbata czy kawa to chyba marny wybór, bo one z tego co wyczytałam to nawet odwadniają. A co z zieloną herbatą?

Pozdrawiam.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012

my tu gadu gadu o wodzie, a na hajdzie takie numery odchodza znowu :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Taki mam zamiar, szczególnie, że z pewnością nie zaszkodzi. :-)

chyba, że woda będzie ognista:lol:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Bo się do Ciebie uśmiecham. Na mnie Ci szkoda.

No to różnie się uśmiechasz, raz bez tej emotki, a innym razem z tą emotką. Ok, rozumiem, że jest to dla Ciebie kłopotliwy watek.
No tak, dobranoc.
Patrishia
Patrishia
  19 stycznia 2012
massacre
massacre: To wycofali, ale nie sadzisz, ze takich akcji jest wiecej? Robia kasiore na niewinnych. Typowe.

I na naiwnych. Chamskie, bo skoro już się płaci więcej to powinno być już za coś, za konkretny towar. Mam nadzieję ze dostali sporą karę.

massacre
massacre: MArks & Spencers

to kojarzę i Tesco tylko, ech. ;d

massacre
massacre: ja jednak jestem za dzbankiem. w domu zawsze masz pod reka wieksza ilosc wody, zawsze mozesz sobie nalac gdzie chcesz, rowniez do butelki, ktora zabierasz ze soba. Taka butelka jest dobra do napelniania poza domem, wiec w sumie warto miec i jedno i drugie.

Myśle, że dzbanek sobie mogę łatwiej kupic, bo mam na miejscu i są tansze, a butelke jak będę miala wiecej kasy do wydania. Biedny student ;-D

massacre
massacre: Dupa. Widzisz sie wiejsko zangielszczylam do tego stopnia, ze moj polski zaczyna byc mocno ograniczony. Side dish to w moim wolnym tlumaczeniu cos takiego co podajesz do dania glownego. Moze to byc zarowno salatka, jak i chleb czosnkowy, ziemniaki, surowka, to cos co pokazalas... oliwki z feta... doslownie tlumaczyc to "danie obok" nie?

Domyślilam sie, ze cos tego typu, ale wolalam zapytać, bo kto wie. ^^
Patrishia
Patrishia
  19 stycznia 2012
massacre
massacre: my tu gadu gadu o wodzie, a na hajdzie takie numery odchodza znowu

Jakie?;o Przyszedl ten slynny Darek?

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba, że woda będzie ognista

Haha, racja, ale tej nie planuje, przegielam ostatnio. ;-D

Qbkens
Qbkens: No to różnie się uśmiechasz, raz bez tej emotki, a innym razem z tą emotką. Ok, rozumiem, że jest to dla Ciebie kłopotliwy watek. No tak, dobranoc.

:and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: to kojarzę i Tesco tylko, ech. ;d


Angielskie firmy, jak widac dbaja o swoje firmy by byly na rynku, zamiast przyjmowac Francuzow czy Niemcow ;)
No tak, zapomnialam o Lidlu i Aldi, ale one nie zaliczaja sie do supermarketow, bo maja bardzo ograniczony asortyment. Tym samym nie moga nawet w najmniejszym stopniu powodowac jakiejkolwiek konkurencji dla typowych supermarketow. Jest tez iceland, ale tam to tylko mrozonki :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Haha, racja, ale tej nie planuje, przegielam ostatnio. ;-D

ja się już parę razy zbieram żeby przegiąć i jakoś nie mogę, nie wiem czemu
asexualna
asexualna
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: A piliście to? Bananowe(albo ananasowe?) jest pyszne, na dodatek ma fajne kawalki ktore mozna sobie rozgryzać ;-D Tylko kosztuje 10 zl..

Najlepsze, że w Berlinie kupowałam za niecałe euro :Ziober2:
Dobry aloes.

massacre
massacre: Mamy. Nie sa Wasze a szwabskie :D Nie mamy Auchan (ale we Francji kupuje w Auchan maja tanie owoce morza, zawsze biore zapas ), nie mamy Reala, nie mamy Biedronki, Zabki i pewnie innych rzeczy...

O ile dobrze pamiętam to głównie Tesco trzęsie Anglią :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Domyślilam sie, ze cos tego typu, ale wolalam zapytać, bo kto wie. ^^


:ziober2:
Patrishia
Patrishia: Przyszedl ten slynny Darek?

Nie. Z reszta na jego temat nie bede pisac, bo mu obiecalam.

Na PW dostalam niezle zapowiedzi przyszlych tematow na hyde :rotfl:
trolling jak za dawnych czasow moze byc :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  19 stycznia 2012
massacre
massacre: Angielskie firmy, jak widac dbaja o swoje firmy by byly na rynku, zamiast przyjmowac Francuzow czy Niemcow ;) No tak, zapomnialam o Lidlu i Aldi, ale one nie zaliczaja sie do supermarketow, bo maja bardzo ograniczony asortyment. Tym samym nie moga nawet w najmniejszym stopniu powodowac jakiejkolwiek konkurencji dla typowych supermarketow. Jest tez iceland, ale tam to tylko mrozonki :D

U nas to są te z roszerzonym asortymentem trochę ;-D
Polska to glupi narod pod tym wzgledem, daje innym zarobic, ale cóż.

Idę, Kuba mnie zranil, zimno mi, idę spać, miłej nocy :*
Patrishia
Patrishia
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a się już parę razy zbieram żeby przegiąć i jakoś nie mogę, nie wiem czemu

Czemu chcesz przegiąć?:o

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze, że w Berlinie kupowałam za niecałe euro Dobry aloes.

Ech.. nic mi nie mow. We Wloszech Priglesy kupowalam tez za euro czy dwa, co dla nich jest jak nasze 2 zl, a u nas 8 zl, lol.

massacre
massacre: Na PW dostalam niezle zapowiedzi przyszlych tematow na hyde trolling jak za dawnych czasow moze byc :D

Od kogo?:-DDD
asexualna
asexualna
  19 stycznia 2012
massacre
massacre: Nie. Z reszta na jego temat nie bede pisac, bo mu obiecalam. Na PW dostalam niezle zapowiedzi przyszlych tematow na hyde trolling jak za dawnych czasow moze byc :D

Co się dzieje na forumie? :O

Patrishia
Patrishia: Ech.. nic mi nie mow. We Wloszech Priglesy kupowalam tez za euro czy dwa, co dla nich jest jak nasze 2 zl, a u nas 8 zl, lol.

Tam dodatkowo więcej smaków, a aloes dobry na cere
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: O ile dobrze pamiętam to głównie Tesco trzęsie Anglią


Zalezy chyba od rejonu. U mnie w okolicy sa 4 Sainsburys, 3 Marks & Spencers + 1 mniejszy, 2 Waitrose. Do Tesco mamy w uj daleko. A i mamy ogromnego Morrisona. Ale to wiesz, taka bogata dzielnia, co nie? :rotfl:
Sommerfields z kolei ostaly sie chyba tylko na wioseczkach. W Londynie ciezko wyczaic.
A moi znajomi mieszkaja w slamsach, to maja Asde i Tesco :ninja:
No offence :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Polska to glupi narod pod tym wzgledem, daje innym zarobic, ale cóż.


Odrozniaj kraj, narod i panstwo. Nie psiocz na narod, bo to my wszyscy, psiocz na panstwo :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Czemu chcesz przegiąć?:o

dawno zdrowo nie popiłam, chcę sobie przypomnieć czasy młodości:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.