Patrishia
Patrishia
  18 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam.

Ostatnio męczę się z przesuszoną skórą, szczególnie ust i rąk. Możliwe, że dlatego, że nie noszę rękawiczek i mam krótki rękawek pod płaszczem (jest mi bardzo ciepło w dalszym ciągu, nie marznę z głupoty). Jednak nie o tym.
Mimo używaniu oliwek, balsamów, kremów, nic się nie zmienia. Aż ostatnio złapałam się na tym jak mało piję. Do tego nie jadam zup, więc potrafię być na szklance herbaty i tyle, więc może w tym problem. Postanowiłam więc zrobić sobie próbne kilka tygodni z dużą ilością wody z miodem, ciekawa jestem jaki to będzie miało wpływ poza filtrowaniem nerek. ;-)

Jak u Was jest z dostarczaniem płynów? Pijecie min 2 litry, czy niekoniecznie? Czy przekłada się to na Wasze zdrowie/wygląd? Pijecie wodę mineralną, soki, herbatę?

Dodatkowo herbata czy kawa to chyba marny wybór, bo one z tego co wyczytałam to nawet odwadniają. A co z zieloną herbatą?

Pozdrawiam.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Od kogo?:-DDD


Konto usunięte
Konto usunięte: Co się dzieje na forumie? :O


Nie moge powiedziec! I koniec tematu! MiU jest dla mnie odskocznia od tych debilow na hajdzie :Rotfl: Tak tu spokojnie ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  19 stycznia 2012
massacre
massacre: Zalezy chyba od rejonu. U mnie w okolicy sa 4 Sainsburys, 3 Marks & Spencers + 1 mniejszy, 2 Waitrose. Do Tesco mamy w uj daleko. A i mamy ogromnego Morrisona. Ale to wiesz, taka bogata dzielnia, co nie? Sommerfields z kolei ostaly sie chyba tylko na wioseczkach. W Londynie ciezko wyczaic. A moi znajomi mieszkaja w slamsach, to maja Asde i Tesco No offence

W sumie mieszkałam na slamsach :ninja:, a Tesco chyba jedno z tańszych jest. Pamiętam jak babka, z która mieszkałam kupiła tam mięso mielone i powiedziała, żebym zrobiła spaghetti bolognese. Jak wrzuciłam to do rondla to takie cuda się wydzieliły z tego mięcha, że pierwszy raz w życiu sos mi nie wyszedł i wymiotować mi sie chciało (*)
Przerażające
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie mieszkałam na slamsach

A ja przez pierwszy rok swojego pobytu w UK mieszkalam na czarnej dzielni i kupowalam na czarnym rynku :rotfl:
A tak powaznie to sie tylko chwale, od pazdziernika mieszkam w jednej z lepszych dzielni Londynu, wiec sobie kozacze. Wczesniej mieszkalam w przecietnej, a na samym poczatu jak chyba wszyscy emigranci... tam gdzie najtaniej oczywko :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a Tesco chyba jedno z tańszych jest. Pamiętam jak babka, z która mieszkałam kupiła tam mięso mielone i powiedziała, żebym zrobiła spaghetti bolognese. Jak wrzuciłam to do rondla to takie cuda się wydzieliły z tego mięcha, że pierwszy raz w życiu sos mi nie wyszedł i wymiotować mi sie chciało (*) Przerażające

Asda chyba jest najtansza :woot: i najbardziej smieciowa.
Nigdy stamtad i z Tesco nie kupuje miesa. Na przyklad takie mieso mielone w Tesco ma 40% miesa a reszte uj wie co, a Waitrose 90%... wiec wiesz. Z reszta widac ile to mieso musi u nich czy gdziekolwiek lezec... na drugi dzien zielone :ninja: Bywalam, kupowalam, nie mam po drodze, wiec mnie tam nie zobacza.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Jak u Was jest z dostarczaniem płynów? Pijecie min 2 litry, czy niekoniecznie? Czy przekłada się to na Wasze zdrowie/wygląd? Pijecie wodę mineralną, soki, herbatę?

Pije, duzo napojow w sumie.
w ciagu dnia wypijam ok 5 kaw, wieczorem wypijam do litra wody + litr soku pomaranczowego, o takiego:
z kawalkami pomaranczy.
nie mam problemow z sucha skora, wiec chyba dobrze sie przeklada :woot:

@massacre:
nie pamietam czy to Ty czasem nie pisalas o tym czekoladowym masle z bodyshopu, co ma byc dostepne pod koniec miesiaca dopiero - jesli to bylas Ty to daje znac ze dzis i jutro jest do zamowienia na stronie bodyshopu za 9 funa, ale to trwa tylko 48godzin chyba :woot:
asexualna
asexualna
  19 stycznia 2012
massacre
massacre: A ja przez pierwszy rok swojego pobytu w UK mieszkalam na czarnej dzielni i kupowalam na czarnym rynku A tak powaznie to sie tylko chwale, od pazdziernika mieszkam w jednej z lepszych dzielni Londynu, wiec sobie kozacze. Wczesniej mieszkalam w przecietnej, a na samym poczatu jak chyba wszyscy emigranci... tam gdzie najtaniej oczywko :D

Ja serio na czarnej mieszkałam :rotfl: czułam się biała, dziwnie się na mnie patrzyli jak przechodziłam.
Szpan dzielnicą.

massacre
massacre: Asda chyba jest najtansza i najbardziej smieciowa. Nigdy stamtad i z Tesco nie kupuje miesa. Na przyklad takie mieso mielone w Tesco ma 40% miesa a reszte uj wie co, a Waitrose 90%... wiec wiesz. Z reszta widac ile to mieso musi u nich czy gdziekolwiek lezec... na drugi dzien zielone Bywalam, kupowalam, nie mam po drodze, wiec mnie tam nie zobacza.

Masakra :ninja:, odchodzę z tą myślą, pa.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pamietam czy to Ty czasem nie pisalas o tym czekoladowym masle z bodyshopu, co ma byc dostepne pod koniec miesiaca dopiero - jesli to bylas Ty to daje znac ze dzis i jutro jest do zamowienia na stronie bodyshopu za 9 funa, ale to trwa tylko 48godzin chyba

to bylam ja, juz sie loguje na bodyshop.com

dzieki za info :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012

ale w sumie nie chce masla, mam w uj zapasow i nie zuzywam... wolalabym wszystko inne z chocomanii

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja serio na czarnej mieszkałam czułam się biała, dziwnie się na mnie patrzyli jak przechodziłam. Szpan dzielnicą.

ale ja tez serio serio na czarnej mieszkalam. fajnie bylo :D
zajebiste imprezy :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: odchodzę z tą myślą, pa.


ja tez ide spac :bye:
Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa

tylko maslo, poczekam do 30 stycznia na cala serie jak wejdzie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jest do zamowienia na stronie bodyshopu za 9 funa, ale to trwa tylko 48godzin chyba

szczęściary:/
agoosiaaa
agoosiaaa
  19 stycznia 2012
massacre
massacre: to bylam ja, juz sie loguje na bodyshop.com dzieki za info

wlasnie tak mi sie wydawalo ze Ty, nie bylam pewna bo wtedy tylko na chwile weszlam na forum :)

massacre
massacre: ale w sumie nie chce masla, mam w uj zapasow i nie zuzywam... wolalabym wszystko inne z chocomanii

:lol2:
moze nastepne produkty tez beda wkrotce dostepne :woot:
ja mam 4 masla, w tym jedno takie duze, ale czekolada mnie skusila :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: szczęściary:/

sie wie :diablica:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale czekolada mnie skusila :P


wez, ja juz sie na nic nie kusze, lazienka za mala :rotfl:

dobra lece spac
milej nocy lasencje
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam 4 masla, w tym jedno takie duze, ale czekolada mnie skusila :P

+ nie moge miec zelu pod prysznic/do kapieli o zapachu czekolady, bo mnie mdli ze slodkosci.

massacre
massacre: tylko maslo, poczekam do 30 stycznia na cala serie jak wejdzie.

spoko :)

Konto usunięte
Konto usunięte: szczęściary:/

za 2 tygodnie bedzie wszedzie dostepne :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  19 stycznia 2012
massacre
massacre: wez, ja juz sie na nic nie kusze, lazienka za mala

ja mam wiekszosc rzeczy w sypialni w szafkach :rotfl:

massacre
massacre: dobra lece spac milej nocy lasencje

milej nocki :bye:
mirra20
mirra20
  19 stycznia 2012
massacre
massacre: sie wie

jak miło mieszkać na zadupiu:P

Konto usunięte
Konto usunięte: za 2 tygodnie bedzie wszedzie dostepne :P

Nie w Lublinie:/
agoosiaaa
agoosiaaa
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie w Lublinie:/

zawsze mozesz zamowic onlajn :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.