Patrishia
Patrishia
  18 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam.

Ostatnio męczę się z przesuszoną skórą, szczególnie ust i rąk. Możliwe, że dlatego, że nie noszę rękawiczek i mam krótki rękawek pod płaszczem (jest mi bardzo ciepło w dalszym ciągu, nie marznę z głupoty). Jednak nie o tym.
Mimo używaniu oliwek, balsamów, kremów, nic się nie zmienia. Aż ostatnio złapałam się na tym jak mało piję. Do tego nie jadam zup, więc potrafię być na szklance herbaty i tyle, więc może w tym problem. Postanowiłam więc zrobić sobie próbne kilka tygodni z dużą ilością wody z miodem, ciekawa jestem jaki to będzie miało wpływ poza filtrowaniem nerek. ;-)

Jak u Was jest z dostarczaniem płynów? Pijecie min 2 litry, czy niekoniecznie? Czy przekłada się to na Wasze zdrowie/wygląd? Pijecie wodę mineralną, soki, herbatę?

Dodatkowo herbata czy kawa to chyba marny wybór, bo one z tego co wyczytałam to nawet odwadniają. A co z zieloną herbatą?

Pozdrawiam.

mirra20
mirra20
  18 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Jak u Was jest z dostarczaniem płynów? Pijecie min 2 litry, czy niekoniecznie?

nie zawsze czasem więcej czasem mniej, nawet o szklance wody potrafię żyć cały dzień

Patrishia
Patrishia: Czy przekłada się to na Wasze zdrowie/wygląd?

niestety mam suchą skórę niezależnie od tego ile wody pije

Patrishia
Patrishia: Pijecie wodę mineralną, soki, herbatę?

pije to na co mam aktualnie ochotę
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: poczytaj w góglu. :D


Serbsko-chorwacki side dish, czesto nazywany jako wegetarianski kawior... hmm musze oblukac, poszukac i koniecznie sprobowac :w00t:

Qbkens
Qbkens: Bez przesady ale na siłce przez 40 minut nie wypocisz 1,5 litra wody.


Oj czasem pot sie leje strumieniami :D

A CO DO NAPOJOW
To polecam na lato tequile z sola :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2012

A tak w ogole to zadnej jeszcze afery nie bylo chyba wokol wody Evian, z tego co wiem, to jest tez w PL dostepna

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  18 stycznia 2012
massacre
massacre: To polecam na lato tequile z sola

Nie wiem dlaczego ale to połączenie mnie odstrasza, boję się tego spróbować :rotfl:

massacre
massacre: Evian

Własnie, już od paru lat zastanawia mnie ten produkt, jest on wodą używaną na Australian Open i zawsze się zastanawiałem jak smakuje :w00t:
Patrishia
Patrishia
  18 stycznia 2012
Qbkens
Qbkens: To też, już miałem pisać byś założyła jakiś temat, bo nie mogłem Cie w żadnym jakoś sprytnie sprowokować. Poza tym, nie wiesz o jaka wodę mi chodzi ?

Och Ty prowokatorze. ;-D
Nie mam pojęcia. Chyba, że chodzi Ci o taką w szklanej buteleczce, to nie wiem czym ona się różni, jutro tam będę to specjalnie dla Ciebie to sprawdzę. :zabawa: :D

massacre
massacre: No wlasnie. A afere z winem wyczail jakis smakosz, wg ktorego to bylo oczywiste... badania to potwierdzily, jednak ilu ludzi przeplaca?

To tego nie wycofali? Zawsze mnie intrygowali ci ludzie, którzy mają tak dobry 'smak", tzn wiesz o co mi chodzi :-D

massacre
massacre: Mamy. Nie sa Wasze a szwabskie :D Nie mamy Auchan (ale we Francji kupuje w Auchan maja tanie owoce morza, zawsze biore zapas ), nie mamy Reala, nie mamy Biedronki, Zabki i pewnie innych rzeczy...

No tak, Niemieckie, sorry. ;d Myślalam że Real powinien byc.. A Delime? Nie wiem skąd ta sieć, ale jest fajna :D

Konto usunięte
Konto usunięte: niestety raczej nie. mam bardzo suchą skórę, szczególnie na twarzy i nie za bardzo mi pomaga w nawadnianiu. a jeśli chodzi o zdrowie to jestem zdrowa jak ryba, ale to dzięki jodze i medytacji. do tego wizyty u bioenergoterapeuty.

Ostatnio myślalam o jodze, ale nie wiem jak sie do tego zabrać, a bioenergo0terapeuty to w Lublinie nie znajdę raczej. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a co do butelek do wody, polecam tą butelkę! naprawdę świetna sprawa. http://www.waterbobble.pl/

60 zl to nie taki majatek, a mozna zabrac ze sobą, nie jak dzbanek z filtrem, dziekuje, jak bede miala za co to moze zamowie. :-D
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  18 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Och Ty prowokatorze. ;-D Nie mam pojęcia. Chyba, że chodzi Ci o taką w szklanej buteleczce, to nie wiem czym ona się różni, jutro tam będę to specjalnie dla Ciebie to sprawdzę. :D

Jakoś trzeba sobie radzić.
Dokładnie, to chyba oficjalna woda wszelakiego rodzaju obrad i komisji na wiejskiej.
Patrishia
Patrishia
  19 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety mam suchą skórę niezależnie od tego ile wody pije

Kurdę, moje nadzieje opadają. :ninja:

massacre
massacre: Serbsko-chorwacki side dish, czesto nazywany jako wegetarianski kawior... hmm musze oblukac, poszukac i koniecznie sprobowac

No, jest pyszny, ja jeszcze jadlam taki domowej roboty! ;-d Co to jest side dish?:D

Qbkens
Qbkens: Jakoś trzeba sobie radzić. Dokładnie, to chyba oficjalna woda wszelakiego rodzaju obrad i komisji na wiejskiej.

Jeszcze trochę i owiniesz mnie sobie wokół palca. :zabawa: :-D
No to wiem jaka, to tak jak pisalam, zerkne, chociaz wątpie by cos specjalnego. Wiem, że jest gazowana.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Qbkens
Qbkens: Nie wiem dlaczego ale to połączenie mnie odstrasza, boję się tego spróbować


Historia glosi, ze gdy goraco sie sprawdza, stad tez Meksykanie tequile z sola i cytryna pija :D
Nie wiem dokladnie jak, bo zapomnialam :C
Ale gasi pragnienie :D

Qbkens
Qbkens: Własnie, już od paru lat zastanawia mnie ten produkt, jest on wodą używaną na Australian Open i zawsze się zastanawiałem jak smakuje

Jak woda... nie jestem smakoszem, ale bardzo ja lubie i bardzo duzo jej pije.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Jeszcze trochę i owiniesz mnie sobie wokół palca. :-D No to wiem jaka, to tak jak pisalam, zerkne, chociaz wątpie by cos specjalnego. Wiem, że jest gazowana.

Czy ta emotka oznacza ironie, sarkazm, czy co ?
Zerknij, mi szkoda grosza na nią, bo jest dosyć droga.
mirra20
mirra20
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Kurdę, moje nadzieje opadają.

ale spróbować zawsze można;)
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  19 stycznia 2012
massacre
massacre: Jak woda... nie jestem smakoszem, ale bardzo ja lubie i bardzo duzo jej pije.

Nie wiem dlaczego ale sobie ubzdurałem, że ona ma jakiś egzotyczny, nieznany u nas smak :rotfl:
Patrishia
Patrishia
  19 stycznia 2012
Qbkens
Qbkens: Czy ta emotka oznacza ironie, sarkazm, czy co ? Zerknij, mi szkoda grosza na nią, bo jest dosyć droga.

Skądże. Fakty.
Ty ogólnie dusigrosz taki.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale spróbować zawsze można;)

Taki mam zamiar, szczególnie, że z pewnością nie zaszkodzi. :-)
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Skądże. Fakty. Ty ogólnie dusigrosz taki.

To po co ją stawiasz ?
Zależy, na niektóre rzeczy mi szkoda, na inne nie, tak jak chyba każdemu.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: To tego nie wycofali? Zawsze mnie intrygowali ci ludzie, którzy mają tak dobry 'smak", tzn wiesz o co mi chodzi :-D

To wycofali, ale nie sadzisz, ze takich akcji jest wiecej? Robia kasiore na niewinnych. Typowe.

Patrishia
Patrishia: Myślalam że Real powinien byc.. A Delime? Nie wiem skąd ta sieć, ale jest fajna :D


Nie ma Reala, nie ma Delime, nie ma Almy i nie ma Piotra i Pawla :D
Mamy
MArks & Spencers
Waitrose
Ocado
Morrisons
Tesco
Sainsury's
Sommerfield
Asda
i chyba to wszystko :D
Patrishia
Patrishia: a mozna zabrac ze sobą, nie jak dzbanek z filtrem, dziekuje, jak bede miala za co to moze zamowie. :-D

ja jednak jestem za dzbankiem. w domu zawsze masz pod reka wieksza ilosc wody, zawsze mozesz sobie nalac gdzie chcesz, rowniez do butelki, ktora zabierasz ze soba. Taka butelka jest dobra do napelniania poza domem, wiec w sumie warto miec i jedno i drugie.

Patrishia
Patrishia: Co to jest side dish?:D


Dupa. Widzisz sie wiejsko zangielszczylam do tego stopnia, ze moj polski zaczyna byc mocno ograniczony. Side dish to w moim wolnym tlumaczeniu cos takiego co podajesz do dania glownego. Moze to byc zarowno salatka, jak i chleb czosnkowy, ziemniaki, surowka, to cos co pokazalas... oliwki z feta... doslownie tlumaczyc to "danie obok" nie? :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  19 stycznia 2012
Qbkens
Qbkens: To po co ją stawiasz ? Zależy, na niektóre rzeczy mi szkoda, na inne nie, tak jak chyba każdemu.

Bo się do Ciebie uśmiecham.
Na mnie Ci szkoda.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.