RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Witam





Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj...
cierpliwości ktoś Go na pewno widział




Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
heineken2007
Posty: 4 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 33
heineken2007
  22 kwietnia 2011

był film bractwo włków
to było coś:) ::zonk::

Zadziora
Zadziora
  30 kwietnia 2011
heineken2007
heineken2007: był film bractwo włków

a co to? :woot:
PavTheLegend
Posty: 53 (po ~277 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PavTheLegend
  30 kwietnia 2011
Witam wszystkich Fotkowiczow,
a wiec tak chodzi o nazwe pewnego filmy, ogladalem go mooze z 10 lat temu i nie pamietam nazwy, akcja dzieje sie w w takich starych kamienicach gdzie malzenstwo sobie zyje, i maja sasiada ktory lubi tanczyc nago przed lustrem, potem po jakims czasie ucinaja temu sasiadowi prad wiec on rozbija podloge zeby ciagnac prad od nich, potem ta zona spi z tym sasiadem i w ogóle, a na sam koniec filmu wracaja do siebie. napisalem po prostu co pamietam ale chcialbym go obejzrec jeszcze raz>

z gory bardzo dziekuje jesli ktos wie co to za film :*******
praksyda
praksyda
  2 maja 2011
heineken2007
heineken2007:

chyba"Braterstwo Wilków ":mrgreen:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam wszystkich Fotkowiczow, a wiec tak chodzi o nazwe pewnego filmy, ogladalem go mooze z 10 lat temu i nie pamietam nazwy, akcja dzieje sie w w takich starych kamienicach gdzie malzenstwo sobie zyje, i maja sasiada ktory lubi tanczyc nago przed lustrem, potem po jakims czasie ucinaja temu sasiadowi prad wiec on rozbija podloge zeby ciagnac prad od nich, potem ta zona spi z tym sasiadem i w ogóle, a na sam koniec filmu wracaja do siebie. napisalem po prostu co pamietam ale chcialbym go obejzrec jeszcze raz> z gory bardzo dziekuje jesli ktos wie co to za film :*******

hmmm.. nie wiem

odświeżam :ninja:
...Ignorance is bliss...
Jezus
Jezus
  10 maja 2011

Jak się nazywał ten film w którym gruby facet w hawajskiej koszuli i kapeluszu robił jakieś eksperymenty na zwierzętach?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 maja 2011

Wyspa Dr. Moreau ?

...Ignorance is bliss...
Jezus
Jezus
  10 maja 2011
RexMundi
RexMundi: Wyspa Dr. Moreau ?

No, to. Wiedziałem, że jakaś wyspa. :D
razotka
razotka
  17 maja 2011

a kto mi powie jaki tytuł nosi film, w którym ojciec ma dwóch synów i obaj pływają, biora udział w zawodach i ojciec tylko jednego z nich faworuzyje :woot:
z tego co pamiętam to jakiś dramat był :woot:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 maja 2011

Płynąc pod prąd ?

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 maja 2011
...Ignorance is bliss...
Patrishia
Patrishia
  28 maja 2011

Szukam serialu, leciał kiedyś na Polsacie. Facet, mający sobie rodzinę nagle ulega śmiertelnemu wypadkowi, pamiętam, że zginął przejechany przez pociąg. W każdym razie sens serialu polegał na to, że mózg tego faceta został wszczepiony w ciało młodego mężczyzny, który się chyba Newman nazywał i miał jakieś zadania do wykonania. Nie mogę wyguglować :ninja:

Patrishia
Patrishia
  28 maja 2011
Patrishia
Patrishia: alu polegał na to

Na tym, że*.
Kurcze.
ichabod
ichabod
  28 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Szukam serialu, leciał kiedyś na Polsacie. Facet, mający sobie rodzinę nagle ulega śmiertelnemu wypadkowi, pamiętam, że zginął przejechany przez pociąg. W każdym razie sens serialu polegał na to, że mózg tego faceta został wszczepiony w ciało młodego mężczyzny, który się chyba Newman nazywał i miał jakieś zadania do wykonania. Nie mogę wyguglować


Now and Again.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.