RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Witam





Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj...
cierpliwości ktoś Go na pewno widział




Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
JFC
JFC
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam filmów w takim starym dobrym gatunku kryminalnym, że np. Gaśnie światło podczas kolacji, nagle zostaje włączone jedna osoba ginie i się zaczyna śledztwo.

Idź sobie do teatru na Szalone Nożyczki. :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam filmów w takim starym dobrym gatunku kryminalnym, że np. Gaśnie światło podczas kolacji, nagle zostaje włączone jedna osoba ginie i się zaczyna śledztwo.


przeszukaj filmy Agaty Christie ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

czytowazne1
czytowazne1
  14 października 2011

to ja mam takie pytanie otoz ogladalem kiedys film i pamietam tylko jedna scene z niego:D jakas laska zdradzala meza i wiecznie bylo pokazane jak uprawia sex z kochankiem i chciala z nim zerwac i przyszla do niego ale zaczeli sie calowac i na korytarzu sie kochac i jak ja bral od tylu to kazal powiedziec czy na pewno chce skonczyc romans. no , to kojarzy ktos? stary film?:D

damian5
Posty: 59 (po ~168 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
damian5
  15 października 2011

Witam:)

Szukam fajnego filmu, który leciał na TVN, to będzie około rok temu, lecz postaram opowiedzieć się fabułę jak tylko mogę. Film jest w skrócie o "szczurach" heh:)

Akcja na 90% dzieje się we Francji -> W mieście pojawiają się niebezpieczne szczury i zabijają mieszkańców miasta, albo doprowadzają do ciężkiej choroby np. zachorowała taka mała dziewczynka, która jej mama pracowała w szpitalu, gdzie trafiały inna osoby, także z tą chorobą. w Szpitalu pracuje tak jakby trochę chłopak mamy tej dziewczynki, który ma chyba chomika, którego oddaje córce tej mamy. Następnie razem próbuje wykluczyć problem szczurów, tzn. spotykają się na basenie i tam zasadzają pułapkę, która zdaje egzamin.

No i tyle wiem, nie znam tytułu....

Bardzo proszę o pomoc

pozdrawiam !:):):)

JFC
JFC
  22 października 2011
damian5
damian5:

http://www.filmweb.pl/film/Szczury-2002-91849
?
PanHeisenberg
PanHeisenberg
  23 października 2011
czytowazne1
czytowazne1: to ja mam takie pytanie otoz ogladalem kiedys film i pamietam tylko jedna scene z niego:D jakas laska zdradzala meza i wiecznie bylo pokazane jak uprawia sex z kochankiem i chciala z nim zerwac i przyszla do niego ale zaczeli sie calowac i na korytarzu sie kochac i jak ja bral od tylu to kazal powiedziec czy na pewno chce skonczyc romans. no , to kojarzy ktos? stary film?:D

Kojarzę...
Film nazywa się "Niewierna".
Patrishia
Patrishia
  28 listopada 2011

Film z tych o przerażających drzewach, który musi być stary, bo oglądałam go w dzieciństwie i już wtedy był chyba stary ^^
Pamiętam z niego scenę, gdzie była burza i chłopiec bał się drzewa, które było za domem.. I ostatnia scena jak dzieci biegną po jakimś polu/zbożu i kamera najeżdża na to drzewo, to chyba były dzieci jakiejś innej rodziny. ;-)

Nie wiem czy nie mieszam kilku filmów, bo kojarzy mi sie też scena jak młoda kobieta rozmawia o nim z jakąś staruszką, która każe jej uciekać z tego domu.

Aż poczułam dreszcze pisząc to. :ninja:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 listopada 2011

Drzewo to mi się jedynie kojarzy z filmem Duch

...Ignorance is bliss...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 grudnia 2011

Jest taki film o wyprawach górskich, kilkakrotnie puszczany w telewizji, jak dobrze pamiętam chyba amerykański. Grupka znajomych wyrusza, by zdobyć CHYBA Mount Everest, ale podczas drogi zapadają się pod śnieg, a tam byli już martwi ich znajomi. Brat jednej z dziewczyn która się tam znajdowała poprosił jednego znanego i najbardziej uzdolnionego himalaistę by pomógł ich odnaleźć. Film oczywiście kończy się szczęśliwie, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 grudnia 2011

Jednak udało mi się znaleźć. Nieaktualne :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
psycholicho
psycholicho
  9 grudnia 2011

Nie pamietam w sumie czy to byla komedia, dramat czy komedio-dramat ale chcialbym przypomniec sobie tytul filmu w ktorym trzyosobowa rodzina (mama, papa i syn) mieszkali w bunkrze przeciwatomowym pod swoim domem, ktory to glowa rodziny zbudowala. Mieszkali w nim pare ladnych lat i jak sie okazalo, kiedy syn wyszedl na powierzchnie, okazalo sie ze zadnej atomowej bomby nie bylo. Taki w sumie absurdalny motyw. Ale chcialbym go raz jeszcze obejrzec :)

xRosyAffairx
xRosyAffairx
  20 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pamietam w sumie czy to byla komedia, dramat czy komedio-dramat ale chcialbym przypomniec sobie tytul filmu w ktorym trzyosobowa rodzina (mama, papa i syn) mieszkali w bunkrze przeciwatomowym pod swoim domem, ktory to glowa rodziny zbudowala. Mieszkali w nim pare ladnych lat i jak sie okazalo, kiedy syn wyszedl na powierzchnie, okazalo sie ze zadnej atomowej bomby nie bylo. Taki w sumie absurdalny motyw. Ale chcialbym go raz jeszcze obejrzec :)

To pewnie o ten film Ci chodzi:) http://www.filmweb.pl/film/Atomowy+amant-1999-793
d0pamina
psycholicho
psycholicho
  26 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o ten film Ci chodzi
:tak:

dziekuje bardzo ;)
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  30 grudnia 2011

Hym.. jakiś czas temu widziałam reklamę filmu, chyba to była jakaś premiera, ale do tej pory nie natknęłam się na ten film, a może przegapiłam po prostu. :>
Z reklamy wynikało, ze młoda para bierze ślub. Wiedzie wspaniałe życie do momentu wypadku w którym dziewczyna traci całkowicie pamięć. Chłopak za wszelką cenę stara się jej pomóc. Zabiera ją do ich wspólnych, ulubionych miejsc, pokazuje zdjęcia itp. ;>
Kojarzy ktoś taki film?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.