RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Witam





Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj...
cierpliwości ktoś Go na pewno widział




Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
Bocianjd
Posty: 101 (po ~88 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Bocianjd
  1 lutego 2012

@ichabod Wielkie dzięki :)

Uważaj jak tańczysz...
Życiowy parkiet bywa czasem śliski...

PanPjekua
PanPjekua
  11 lutego 2012

Do znawców gatunku-

horror z lat osiemdziesiątych bodajże. Film opowiada o psychopacie, który porywał, torturował, a następnie zamurowywał kobiety żywcem. Nosił maskę. Tyle tylko mogę napisać. I nie chodzi tu o- Walled In z 2009 roku i Burried Alive z 1990 roku. Wolę to napisać, gdyż niektórzy nie czytają dokładnie.

Liczę na Waszą pomoc.

Pozdro.

KoroPL
KoroPL
  14 lutego 2012

Cześć wam.
Poszukuję nazwy horroru o detektywie, który we własnym odbiciu w lustrze widział siebie (jako dziecko) i jak odcina sobie, ale z drugiej strony lustra - dziecku palce u rąk.
Co to za tytuł ?
Będę wdzięczny ;)

Ethlinn
Ethlinn
  3 marca 2012

hej,
przypomniałam sobie ostatnio o takim filmie, w którym akcja rozgrywała się na lotnisku. ogólnie był tak dość mroczny klimat, pamiętam niewidomą dziewczynkę, która siedziała tam i rozrywała kawałki papieru. mówiła, że coś się zbliża i przypomina właśnie taki odgłos
oglądałam to kilka ładnych lat temu, ale ostatnio męczy mnie to strasznie ;)
może ktoś to oglądał i kojarzy tytuł? ;)

Paulinka90099
Paulinka90099
  25 marca 2012

hej, mianowicie szukam filmu który oglądałam kilka lat temu, chciałabym go obejrzeć jeszcze raz, więc: było sobie trzech chłopaków, tacy hmm gangsta.... hah, no i oni włamali się do takiego domu, a w tym domu była taka dziewczyna i jej młodszy brat, i oni chcieli chyba za nich okup nie pamiętam dokładnie mieli broń i byli strasznie groźni, wtedy ich ojciec który był policjantem o ile dobrze pamiętam Kevin Costner zaczął z nimi negocjować itp... Aha jeden z tych trzech chłopaków nie jestem pewna ale był to chyba Kyle Gallner, albo jakiś podobny do niego... podobała mu się ta dziewczyna którą więzili w tym domu, miał do niej słabość... Z góry mówię że opisuję tylko to co pamiętam było to na prawdę dawno temu, był to podajże thiler, hmm i film leciał na tvp1. Proszę was Pomóżcie mi ! : * Sama szukałam ale jakoś mi nie wyszło ... : (

ichabod
ichabod
  25 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hej, mianowicie szukam filmu który oglądałam kilka lat temu, chciałabym go obejrzeć jeszcze raz, więc: było sobie trzech chłopaków, tacy hmm gangsta.... hah, no i oni włamali się do takiego domu, a w tym domu była taka dziewczyna i jej młodszy brat, i oni chcieli chyba za nich okup nie pamiętam dokładnie mieli broń i byli strasznie groźni, wtedy ich ojciec który był policjantem o ile dobrze pamiętam Kevin Costner zaczął z nimi negocjować itp... Aha jeden z tych trzech chłopaków nie jestem pewna ale był to chyba Kyle Gallner, albo jakiś podobny do niego... podobała mu się ta dziewczyna którą więzili w tym domu, miał do niej słabość... Z góry mówię że opisuję tylko to co pamiętam było to na prawdę dawno temu, był to podajże thiler, hmm i film leciał na tvp1. Proszę was Pomóżcie mi ! : * Sama szukałam ale jakoś mi nie wyszło ... : (


Osaczony (ang. Hostage)
I to nie był Costner, a Willis.
ichabod
ichabod
  25 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hej, przypomniałam sobie ostatnio o takim filmie, w którym akcja rozgrywała się na lotnisku. ogólnie był tak dość mroczny klimat, pamiętam niewidomą dziewczynkę, która siedziała tam i rozrywała kawałki papieru. mówiła, że coś się zbliża i przypomina właśnie taki odgłos oglądałam to kilka ładnych lat temu, ale ostatnio męczy mnie to strasznie ;) może ktoś to oglądał i kojarzy tytuł? ;)


The Langoliers.
Gothiclady
Gothiclady
  3 kwietnia 2012

Kolega szuka dwóch filmów:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1 - to jakis horror/thriller z lat 80 max do 95 roku, na poczatku (chyba) byla scena jak baba spiedala po chacie przed chlopem i zamyka sie w jakims pokoju, chlop nakuwia siekiera w biale drzwi do tego pokoju a baba chyba ucieka oknem na jakis daszek (tak czy srak chyba ja ta siekiera zayebal), moja starsza mowi ze jak mielismy to na vhs'ie to mialo tytul "szalony Jack" ale sprawdzalem na fw i nic takiego nie ma o0 kojarzysz? 2 - jakis thriller/dramat chcialem poszukac dla starszej bo miala dawno na vhsie ale za dzieciaka jej przegralem :D to bylo o jakiejs babie co wyszla za jakiegos chlopa i chyba mieli dzieciaka (uj wie czy dzieciaka nie miala juz wczesniej), i chlop ja bil, szantazowal itp itd. Kiedys sie wkuwil to pamietam scene ze zayebal kotem dzieciaka o sciane i baba spakowala siebie i dzieciaka i przed tym chlopem uciekala a on chyba za nia lecial zeby babe zabic ;] film tez z lat 80 max do 95 roku :)


jeśli ktoś coś sobie przypomni to z góry dzięki :)
ichabod
ichabod
  5 kwietnia 2012
Gothiclady
Gothiclady: 1 - to jakis horror/thriller z lat 80 max do 95 roku, na poczatku (chyba) byla scena jak baba spiedala po chacie przed chlopem i zamyka sie w jakims pokoju, chlop nakuwia siekiera w biale drzwi do tego pokoju a baba chyba ucieka oknem na jakis daszek (tak czy srak chyba ja ta siekiera zayebal), moja starsza mowi ze jak mielismy to na vhs'ie to mialo tytul "szalony Jack" ale sprawdzalem na fw i nic takiego nie ma o0 kojarzysz?


The Shining - wersja Kubricka z Jackiem Nicholsonem.
Gothiclady
Gothiclady
  5 kwietnia 2012

to nie może być Lśnienie raczej, chyba że Marek idiotą jest :D

ok, przekażę. dzięki. może ktoś jeszcze ten drugi ogarnie :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gothiclady: 1 - to jakis horror/thriller z lat 80 max do 95 roku, na poczatku (chyba) byla scena jak baba spiedala po chacie przed chlopem i zamyka sie w jakims pokoju, chlop nakuwia siekiera w biale drzwi do tego pokoju a baba chyba ucieka oknem na jakis daszek (tak czy srak chyba ja ta siekiera zayebal), moja starsza mowi ze jak mielismy to na vhs'ie to mialo tytul "szalony Jack" ale sprawdzalem na fw i nic takiego nie ma o0 kojarzysz?The Shining - wersja Kubricka z Jackiem Nicholsonem.

to jest tak oczywiste że aż niemożliwe :lol:

Gotka kogo Ty masz w tym swoim klanie :lol:
...Ignorance is bliss...
Gothiclady
Gothiclady
  5 kwietnia 2012
RexMundi
RexMundi: to jest tak oczywiste że aż niemożliwe


to by było zbyt proste :D

RexMundi
RexMundi: Gotka kogo Ty masz w tym swoim klanie


a taki jełop, ale popacz jakiego mam fajnego ava :D
Paulinka90099
Paulinka90099
  5 kwietnia 2012

hmmm, znalazłam fajnego demota na którym jest urywek filmu ... wiecie może co to za film ?
http://demotywatory.pl/page/3

z góry dzięki : P

Paulinka90099
Paulinka90099
  5 kwietnia 2012

Dobra ziomki już znalazłam już :P jest to " Dziewczyna z marzeniami" jakby ktoś również poszukiwał : DD

Gothiclady
Gothiclady
  5 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ichabod


jednak to nie lśnienie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.