RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Witam





Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj...
cierpliwości ktoś Go na pewno widział




Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
SladKrwi
SladKrwi
  22 sierpnia 2012

Equilibrium !! to ten film o ktory mi chodzilo, jeden chlopak mi podpowiedzial :D

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  25 września 2012


Ktoś coś?
JFC
JFC
  25 września 2012
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Ktoś coś?

http://www.filmweb.pl/film/Smiley-2012-639976
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  25 września 2012

Coś mi się wydawało właśnie, że tytuł banalny będzie. Dzięki dupku ;*

Danny1000
Danny1000
  29 września 2012

To był Film pod tytułem " Ace Ventura"...

Taki zwariowany i zakręcony...

gumowy99
gumowy99
  13 listopada 2012

Ace Ventura rzadz :D dobra komedia na swieta ;)

SladKrwi
SladKrwi
  18 listopada 2012

Dla ludzi powyzej 20 roku zycia .Byla sobie bajeczka leciala w tv bardzo daawno temu. Opowiadala o dinozaurach, konkretnie o dzieciach dinozaurow, kazdy z innej parafii. Pamietam, ze raz poszli na jakies bagna (??) pole minowe ala . Wiem malo szczegolow, jeden z nich wygladal jak ten na obrazku i byl zielony. Prosze o pomoc, bo jakas sentymentalna jestem i wlasnie sciagam sobie sage dragon ball :D

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 listopada 2012

albo to


==
był jeszcze Denver ostatni dinozaur - ale odpada z racji że był ostatnim dinozaurem :P
...Ignorance is bliss...
SladKrwi
SladKrwi
  20 listopada 2012

jestem gleboko wzruszona . RexMundi jestes ... jestes ... nie wiem z tego wszystkeigo jak ciebie okreslic :zakochany: To drugie . Jak bedziesz kiedys w moich okolicach zapraszam na obiad. Matko. Gdybym nie byla soba powiedzialabym ze lezka mi pociekla, ale ze twarda kobitka ze mnie to nie poleciala ale blisko bylo.

johnson
johnson
  1 grudnia 2012

Hello, szukam filmu w ktorym gosc uratowal corki prezydenta w wiezieniu w innym planecie. Mial wyjsc do kina ale nie wyszedl wiec jedynie co mozna to kupic film i ogladac w domu. Pamieta ktos tytul tego filmu? :P

ichabod
ichabod
  9 grudnia 2012
johnson
johnson: Hello, szukam filmu w ktorym gosc uratowal corki prezydenta w wiezieniu w innym planecie. Mial wyjsc do kina ale nie wyszedl wiec jedynie co mozna to kupic film i ogladac w domu. Pamieta ktos tytul tego filmu? :P


Chyba córkę? :woot:

Lockout
xxxsinnerxxx
xxxsinnerxxx
  29 grudnia 2012

Hej :P mam pytanie :) zapomnialam tytulu filmu, a chce go obejrzec po raz kolejny. Opowiada On o losach chlopca, ktory uczyl sie tanca. Poznal dziewczyne przy fontannie. Pamietam ze po kilku latach oni sie spotkali. A na koniec filmu chlopak lecial samolotem w burze. Co to za film?

LadyDomi
LadyDomi
  2 stycznia 2013

Film polegał na tym, że ktoś tam chciał ukraść samochód, który stał w muzeum. Złodziej(e) musieli więc sprawdzić czy da się zdemontować i zamontować samochód w ciągu jednej nocy (czy jakoś tak). Nie oglądałam tego filmu, tylko o nim słyszałam, więc mogło mi się coś pomylić. Ktoś coś?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Film polegał na tym, że ktoś tam chciał ukraść samochód, który stał w muzeum. Złodziej(e) musieli więc sprawdzić czy da się zdemontować i zamontować samochód w ciągu jednej nocy (czy jakoś tak). Nie oglądałam tego filmu, tylko o nim słyszałam, więc mogło mi się coś pomylić. Ktoś coś?

może to
http://www.filmweb.pl/film/Tower+Heist%3A+Zemsta+cieci%C3%B3w-2011-288207
...Ignorance is bliss...
LadyDomi
LadyDomi
  2 stycznia 2013
RexMundi
RexMundi: może to http://www.filmweb.pl/film/Tower+Heist%3A+Zemsta+cieci%C3%B3w-2011-288207

Podobno nie to. Dowiedziałam się jeszcze, że złodzieje mieli 2h na to by rozmontować ten samochód, bo 2h było między kolejnymi obchodami strażników. A strażników podobno było dwóch.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.