RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Witam





Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj...
cierpliwości ktoś Go na pewno widział




Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
TataBorata
TataBorata
  31 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1957
Ostro :D Zapytaj detektywa Rutkowskiego najpierw może :P

A ja mam ciekawą zagadkę. I nawet nietrudną na pewno.
Film opowiada o młodym chłopaku i dziewczynie. On się w niej zauroczył i pewnego dnia proponuje jej że podwiezie ją gdzieś do domu, bo ma po drodze (chyba studenci, ale pewien nie jestem). Jest zima, zatrzymują się na stacji, kupują kilka dupereli i jadą dalej. On wybiera jakiś skrót (co jej się nie podoba) i z naprzeciwka pędzi stary radiowóz policji. Pędzi na tzw. cykora i młodzi wpadają w zaspę w poboczu. Nie mogą się wydostać. Pół filmu siedzą w tym aucie i kombinują jak przeżyć (nawet raz udało im się dorwać do słupa telefonicznego i dryndnąć czy coś). Generalnie wszędzie duchy, zjawy i groza. Zajebisty film. Pamiętam więcej szczegółów, ale nie będę pierdzielił od rzeczy. Podstawowe dane chyba łatwe do skojarzenia. Nie pamiętam tylko tytułu a chcę sobie ściągnąć.

Help mi plis :)
daenerys
daenerys
  31 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja mam ciekawą zagadkę. I nawet nietrudną na pewno. Film opowiada o młodym chłopaku i dziewczynie. On się w niej zauroczył i pewnego dnia proponuje jej że podwiezie ją gdzieś do domu, bo ma po drodze (chyba studenci, ale pewien nie jestem). Jest zima, zatrzymują się na stacji, kupują kilka dupereli i jadą dalej. On wybiera jakiś skrót (co jej się nie podoba) i z naprzeciwka pędzi stary radiowóz policji. Pędzi na tzw. cykora i młodzi wpadają w zaspę w poboczu. Nie mogą się wydostać. Pół filmu siedzą w tym aucie i kombinują jak przeżyć (nawet raz udało im się dorwać do słupa telefonicznego i dryndnąć czy coś). Generalnie wszędzie duchy, zjawy i groza. Zajebisty film. Pamiętam więcej szczegółów, ale nie będę pierdzielił od rzeczy. Podstawowe dane chyba łatwe do skojarzenia. Nie pamiętam tylko tytułu a chcę sobie ściągnąć.

Frozen?
daenerys
daenerys
  31 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Frozen?

Nie, coś pomieszałam. :-D
LuznyGosc
LuznyGosc
  31 maja 2012

Spac Patka. :>

daenerys
daenerys
  31 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Spac Patka. :>

Coś Ci pokażę na pw, mam radość z tego w cholerę. :rotfl:
A spać nie pójde, czytam tekst Wojtysiaka o forsie i sie rozbudzam skakając po pw i kwejku ;D
LuznyGosc
LuznyGosc
  31 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś Ci pokażę na pw, mam radość z tego w cholerę. A spać nie pójde, czytam tekst Wojtysiaka o forsie i sie rozbudzam skakając po pw i kwejku ;D

Okej. :>
Ja juz wymiekam, dlatego zamykam oczy zaraz i snie.
daenerys
daenerys
  31 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Okej. :> Ja juz wymiekam, dlatego zamykam oczy zaraz i snie.

Gdyby nie internety to też bym juz spala, a tak wracam do lektury. ;-) Reszta rozmowy na pw, bo mi MexRundi da bana za nabijanie w końcu :D
:*
ichabod
ichabod
  31 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja mam ciekawą zagadkę. I nawet nietrudną na pewno. Film opowiada o młodym chłopaku i dziewczynie. On się w niej zauroczył i pewnego dnia proponuje jej że podwiezie ją gdzieś do domu, bo ma po drodze (chyba studenci, ale pewien nie jestem). Jest zima, zatrzymują się na stacji, kupują kilka dupereli i jadą dalej. On wybiera jakiś skrót (co jej się nie podoba) i z naprzeciwka pędzi stary radiowóz policji. Pędzi na tzw. cykora i młodzi wpadają w zaspę w poboczu. Nie mogą się wydostać. Pół filmu siedzą w tym aucie i kombinują jak przeżyć (nawet raz udało im się dorwać do słupa telefonicznego i dryndnąć czy coś). Generalnie wszędzie duchy, zjawy i groza. Zajebisty film. Pamiętam więcej szczegółów, ale nie będę pierdzielił od rzeczy. Podstawowe dane chyba łatwe do skojarzenia. Nie pamiętam tylko tytułu a chcę sobie ściągnąć.


Wind Chill
TataBorata
TataBorata
  31 maja 2012
:piwo:
Już ściągnąłem :) Idę oglądać :D
yzf600xxx
yzf600xxx
  6 lipca 2012

siemanko ostatnio ogladalem zwiastun filmu w ktorym bylo tak ze zabraklo elektrycznosci na calym swiecie ludzie jezdzili konno itd.. ostatnio myslalem ze znalazlem ten film ale niestety to bylo cos innego, znalazlem puls 3 ale to nie to.. wie ktos o co mi chodzi? xD

JFC
JFC
  6 lipca 2012

20 Years After
The Last Seven

THE BLACKOUT

?

yzf600xxx
yzf600xxx
  6 lipca 2012
JFC
JFC: 20 Years After The Last Seven THE BLACKOUT ?


niestety ale zaden z nich,,, film o ktory mi chodzi prawdopodobnie jest z 2012 roku..
JFC
JFC
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety ale zaden z nich,,, film o ktory mi chodzi prawdopodobnie jest z 2012 roku..
Przejrzałem chyba z 50 trailerów na 2012 rok i takiego filmu ani śladu. Poszukam jeszcze...
JFC
JFC
  6 lipca 2012

Dobra, znalazłem, z tym, że to jest serial - http://www.imdb.com/title/tt2070791/

JFC
JFC
  6 lipca 2012
JFC
JFC: http://www.imdb.com/title/tt2070791/

http://www.filmweb.pl/serial/Revolution-2012-634694

Rusza we wrześniu. Sam chętnie obejrzę, fajna tematyka.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.