RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Witam





Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj...
cierpliwości ktoś Go na pewno widział




Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
incepcja1
incepcja1
  5 lipca 2011

czesc
ogladalam kiedys taka bajke o przyrodzie. od butelki pozostawionej w lesie zaczal palic sie dom biedronki ale ktos uratowal jej dzieci. motyl chcial malowac obrazy i szukal wszedzie natchnienia. mrowki bardzo ciezko pracowaly i budowaly swoj domek w ulewe i ktos im to zniszczyl. jakis inny robak(niepamietam jaki) produkowal jakis klej bardzo fajna bajka ale nie moge sobie przypomniec jaki miala tytul ale o ile sie nie myle to nie byla ona polska. to bylo kupe lat temu na kasecie vhs ja mialam. Moze ktos pamieta ?

druga bajka to tez taka stara o szczurach co mieszkaly w kanale i robily jakis sok z jagod czy z czgos innego i ciagle chodzily pijane pamieta ktos ?

kuba92762
kuba92762
  5 lipca 2011

Witam.
Szukam filmu, o kolesiu(grubszym raczej) pracowal chyba w sanepidzie czy w restauracji jakies takiej brudnej, poznał kobiete jakas i byl u niej w toalecie na 'dwojeczce' i papieru tam nie bylo i recznikiem sie podcieral, byl tez w jakims barze i klocil sie z kolesiem na wozku i sie pytal czy da mu owacje na stojaco.
Niestety to wszystkie szczegly ktore pamietam z tego filmu, ale mam nadzieje, ze ktos tytul kojarzy.
Z gory dziekuje.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: druga bajka to tez taka stara o szczurach co mieszkaly w kanale i robily jakis sok z jagod czy z czgos innego i ciagle chodzily pijane pamieta ktos ?

Szczurza Ferajna ? :woot:
...Ignorance is bliss...
incepcja1
incepcja1
  7 lipca 2011
RexMundi
RexMundi: Szczurza Ferajna

niestety ale nie
Rexar
Rexar
  11 lipca 2011

Witam:) film sie rozgrywa chyba kolo 18 wieku zaczyna sie tym ze uciekaja na koniach trzech gosci i zamieniaja sie kapeluszami( król ucieka i zamienia sie kapeluszem z gosciem) Gosciu pomagam innym ludziom a na koncu jak go lapia i chca zabic to król go ratuje. Niestety tylko tyle pamietam z filmu.Oglądałęm go jak bylem maly mialem kolo 10 lat moze mniej. Jak ktos kojarzy tutul to proszr podaj:)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 lipca 2011

odświeżam

...Ignorance is bliss...
ypsilon18
ypsilon18
  22 lipca 2011

A zna ktoś może takie troszkę babskie filmidło o 4 przyjaciółkach, które się zjeżdżają do miasta dzieciństwa, gdzie jedna z nich będzie rodzić dziecko.. I wtedy akcja sie przenosi o ileś tam lat wstecz i cały film jest o tych latach dzieciństwa tych dziewczyn tam chyba grała Demi Moore i Christina Ricci, ale ręki nie dam sobie uciąć.. Kojarzy ktoś może?? :)

pauluskax3
Posty: 1 (po ~106 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
pauluskax3
  28 lipca 2011

Witam

Nie pamiętam tytułu filmu którego szukam !!!
pomożecie mi ???
jest on z kotem w 1 bucie chyba

jacea
jacea
  30 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A zna ktoś może takie troszkę babskie filmidło o 4 przyjaciółkach, które się zjeżdżają do miasta dzieciństwa, gdzie jedna z nich będzie rodzić dziecko.. I wtedy akcja sie przenosi o ileś tam lat wstecz i cały film jest o tych latach dzieciństwa tych dziewczyn tam chyba grała Demi Moore i Christina Ricci, ale ręki nie dam sobie uciąć.. Kojarzy ktoś może?? :)

o ile jeszcze tego filmu nie znalazłaś... może chodzi Ci o film "Now and Then"- "Koniec niewinności"? ;-)
marysiasia
Posty: 10 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 18
marysiasia
  5 sierpnia 2011

witam. niecale 20 lat temu oglądałam film, który z pewnoscią jest jeszcze starszy
to byl horror choc dzis nazwalabym go komedia
zdziczaly wiesniak mieszkajacy na odludziu zauwaza dziwny znak na niebie biegnie w jego strone i widzi ogromna dziure w ziemi i zielone wielkie jajo w srodku kamien pulsuje wysyla energie i swieci na zielono...farmer przy nosi to do domu od tego czasu zaczynaja sie klopoty wszystko zaczyna zieleniec....woda w kranie, tapeta az w koncu sam mezczyzna.... cos tam go atakuje i ogolnie wiecej nie pamietam...pomozcie;p

natalken12352
natalken12352
  11 sierpnia 2011

moje zdanie na ten temat!!!!http://infobot.pl/r/1YQF

czytowazne1
czytowazne1
  27 sierpnia 2011

poszukuje horroru ktorego tylulu nie pamietam ale moze ktos skojarzy o co mi chodzi a wiec:
dziewczyna mieszkala na jakiejs wyspie ale wyprowadzila sie z niej (tu nie pamietam czy smierci matki czy obojga rodzicow) i wraca zeby wziasc slub ze swoim chlopakiem przyjezdzaja tez jej kolezanki ciezko dostac sie na ta wyspe po prom tylko chyba raz w tygodniu tam przyplywa. i zaczyna sie seria morderstw po czym na samym koncu okazuje sie ze to jej chlopak zabijal

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 sierpnia 2011
czytowazne1
czytowazne1: poszukuje horroru ktorego tylulu nie pamietam ale moze ktos skojarzy o co mi chodzi a wiec: dziewczyna mieszkala na jakiejs wyspie ale wyprowadzila sie z niej (tu nie pamietam czy smierci matki czy obojga rodzicow) i wraca zeby wziasc slub ze swoim chlopakiem przyjezdzaja tez jej kolezanki ciezko dostac sie na ta wyspe po prom tylko chyba raz w tygodniu tam przyplywa. i zaczyna sie seria morderstw po czym na samym koncu okazuje sie ze to jej chlopak zabijal

to serial Wyspa Harpera
...Ignorance is bliss...
czytowazne1
czytowazne1
  27 sierpnia 2011

kurde, faktycznie, cos mi sie pomylic musialo:) dzieki za odpowiedz

Jezus
Jezus
  30 sierpnia 2011

Pamietam scenę, w której małe dinozaury gonią jakieś dziecko przez pole kukurydzy, ono strzela w nie spryskiwaczem do roślin i zabija swojego dziadka przez przypadeki, a potem jacyś panowie stoją w kółku i rzygają na kolorowo.
:wtf:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.