RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 czerwca 2009 (pierwszy post)
Witam



FILMY
(polecane, szukane, opinie..itd.)

Widziałeś/aś ostatnio dobry film ?
Chcesz go polecić innym ?
Szukasz filmów ?
W tym temacie masz szanse zareklamować film innym
i znaleźć to co polecają inni




Chcesz wyrazić swoją opinie na temat któregoś filmu
w tym temacie masz okazje podzielenia sie swoimi spostrzeżeniami




Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj... cierpliwości ktoś Go na pewno widział



ZASADY

- wstawiamy najwyżej dwa filmy z krótkim opisem o czym są
(można dodać własne spostrzeżenia )
- Proszę o nie wypisywaniu listy np. 50 filmów co są kÓl
- Proszę nie "nabijać" niepotrzebnych postów
( piszemy tylko o filmach i naszych opiniach na dany film )
- za zbędne posty nagrodą będzie :ban:
- Nie "obrażamy" innych forumowiczów
(każdy ma prawo lubić to co chcę, uszanujmy gust innych)
- Filmy proszę prezentować TU a nie odsyłać linkami do innych stron

Proszę stosować się do tych zasad lub :ban:

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  3 lipca 2009
RexMundi
RexMundi: brakuje jeszcze Sensu życia według Monty Pythona :)

Oczywiście :) Mea culpa.

RexMundi
RexMundi: "Romani ite domum"

Z tego się nie śmieje, bo ten przykład na zajęciach z łaciny przerabialiśmy które ulałem :crylol:

RexMundi
RexMundi: (aktorzy którzy grali strażników mieli tylko jedno zadanie - za nic w świecie sie nie śmia - nie wiedzieli co to za scena i że specjalnie będą ich rozśmieszać ) :D

Wiem. Jak o tym przeczytałem i obejrzałem następny raz tę scenę dopiero nabrałem szacunku dla tych statystów. że tyle wytrzymali :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 lipca 2009

Transformers: Zemsta upadłych

tak na gorąco

jestem trochę rozczarowany tym filmem
z jednej strony widowiskowy, pełen efektów specjalnych i momentami zabawny ale z drugiej strony w tym filmie jest wszystkiego "za dużo" ( jak i sam tekst głosi na plakacie ) można popatrzeć na Megan :tak:
momentami film ociera sie o takie HITY jak American Pie a już scena "objawienia" utwierdziła mnie ze film jest bardziej na NIE niż TAK

ale.. to w końcu TRANSFORMERS i chociażby z tego powodu można przesiedzieć te 2,5 godziny :)
co najbardziej mnie zachwyciło - zwiastun 2012 :D
...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  5 lipca 2009
RexMundi
RexMundi: co najbardziej mnie zachwyciło - zwiastun 2012 :D

Ten nowy ze zniszczeniem bazylika św. Piotra ? Znakomity :) Ale tak mają wszystkie filmy Emmericha. Znakomite trailery, a same filmy gówniane. I mam wrażenie, że teraz też tak będzie :nie:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten nowy ze zniszczeniem bazylika św. Piotra ? Znakomity :) Ale tak mają wszystkie filmy Emmericha. Znakomite trailery, a same filmy gówniane. I mam wrażenie, że teraz też tak będzie

biorę to pod uwagę, ale sam trailer mnie powalił tym co zobaczyłem :tak:
...Ignorance is bliss...
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lipca 2009
RexMundi
RexMundi: jestem trochę rozczarowany tym filmem z jednej strony widowiskowy, pełen efektów specjalnych i momentami zabawny ale z drugiej strony w tym filmie jest wszystkiego "za dużo" ( jak i sam tekst głosi na plakacie ) można popatrzeć na Megan momentami film ociera sie o takie HITY jak American Pie a już scena "objawienia" utwierdziła mnie ze film jest bardziej na NIE niż TAK ale.. to w końcu TRANSFORMERS i chociażby z tego powodu można przesiedzieć te 2,5 godziny :)

nienajgorszy byl, chociaz troche za dlugi (przynajmniej moim zdaniem.)
i nienawidze megan, mogliby ja calkiem ominac w tym filmie jak dla mnie, tragiczna jest.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nienajgorszy byl, chociaz troche za dlugi (przynajmniej moim zdaniem.) i nienawidze megan, mogliby ja calkiem ominac w tym filmie jak dla mnie, tragiczna jest.

momentami akcje w stylu głupkowatych amerykańskich komedii dla małolatów strasznie obniżył poziom tego filmu , ogólnie fajnie się oglądało :tak: ale momentami :zonk:
...Ignorance is bliss...
hotstufff
hotstufff
  5 lipca 2009

Cześć.
Kiedyś obiło mi się o uszy jak ktoś dyskutował na temat jednego filmu.. chciałabym go obejrzeć, a nie znam tytułu. mam nadzieję, że ktoś mi pomoże w jego odnalezieniu.
a więc tak. film zaczyna się tak jakby w ruinach w jerozolimie pewien archeolog znalazł szczątki tam gdzie zmartwychwstał Jezus.. po badaniach okazało się, że to ciało Jezusa, a co za tym idzie, że to wszystko nie miało kiedyś istnienia. było o tym głośno w mediach. poupadały kościoły.. zaczynały się wielkie zamieszki na całym świecie, etc..
no nie wiem, tyle zrozumiałam co te dwie babki gadały na temat filmu.
liczę na pomoc.

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lipca 2009
RexMundi
RexMundi: momentami akcje w stylu głupkowatych amerykańskich komedii dla małolatów strasznie obniżył poziom tego filmu , ogólnie fajnie się oglądało ale momentami

a mi w calym filmie najbardziej spodobal sie tekst 'i'm giving you a four seconds silence treatment' :crylol: i sobie go teraz uzywam :lol:
tak poza tym, to ja na miejscu tego glownego bohatera, gdyby mnie ten optimus poprosil o cos to bym sie od razu zgodzila a nie zaczela nawijac ze chce zyc jak normalny nastolatek, kto normalny by walnal takim tekstem :nie:
no ale moze ja po prostu za bardzo przezywam :ninja:

btw - 15stego lipca premiera nowego Harrego Pottera :w00t:
Ichabod
Ichabod
  5 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc tak. film zaczyna się tak jakby w ruinach w jerozolimie pewien archeolog znalazł szczątki tam gdzie zmartwychwstał Jezus.. po badaniach okazało się, że to ciało Jezusa, a co za tym idzie, że to wszystko nie miało kiedyś istnienia. było o tym głośno w mediach. poupadały kościoły.. zaczynały się wielkie zamieszki na całym świecie, etc..


The Body nakręcony w 2001 roku z Antonio Banderasem w roli głównej.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a mi w calym filmie najbardziej spodobal sie tekst 'i'm giving you a four seconds silence treatment'

mnie rozbawiło to jak rodzice odprowadzali Sama do Akademika i Matka rzuciła tekstem
"Wygląda jak Hogwart" :lol:
dla mnie to było bardzo śmieszne chociaz tylko Ja się śmiałem na sali :woot:
może nie skumali o co chodzi :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: btw - 15stego lipca premiera nowego Harrego Pottera

taaaa u Ciebie ;/ w Polsce chyba 24 Lipiec :woot:

dobra koniec tego :offtopic:
...Ignorance is bliss...
hotstufff
hotstufff
  6 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: The Body nakręcony w 2001 roku z Antonio Banderasem w roli głównej.

dziękuję.
pauline321
pauline321
  6 lipca 2009
Majka
Majka: Polecam.


Tak bardzo chcę to obejrzeć :and:...tyle, że moje genialne kino wyemituje to mniej więcej w listopadzie.
pauline321
pauline321
  6 lipca 2009
The Notebook - Pamiętnik


Konto usunięte
Konto usunięte: Film jest historią miłości dwojga młodych ludzi, która zrodziła się latem 1940 roku. Noah (Ryan Gosling) i Allie (Rachel McAdams) podczas owych wakacji spędzają wiele niezapomnianych chwil, jednak rodzice Allie nie aprobują tego związku. Gdy pod koniec lata dziewczyna wyjeżdża do Nowego Jorku, Noah pisze do niej wiele listów, jednak żaden nie dochodzi do odbiorcy.


Awake - Przebudzenie


Konto usunięte
Konto usunięte: Clay (Hayden Christensen) wiedzie szczęśliwe życie. Ma piękną narzeczoną (Jessica Alba), dobrą pracę i dużo pieniędzy. Pewnego dnia dowiaduje się, że cierpi na nieuleczalną chorobę serca. Może go uratować jedynie przeszczep. Po szybkim ślubie z Sam okazuje się, że znaleziono dla niego nowe serce. Kiedy operacja się zaczyna, Clay odkrywa, że nie został uśpiony. Widzi, słyszy i czuje, jednak nic nie może zrobić, gdyż jest sparaliżowany. Z przerażeniem odkrywa, że jego los już został przesądzony. Wydaje się, że jedyną osobą, na którą może liczyć, jest jego żona


Genialne filmy - polecam :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i nienawidze megan, mogliby ja calkiem ominac w tym filmie jak dla mnie, tragiczna jest.

Cud, miód i malinka. Tylko niepotrzebna ta dziara na rączce.. Jednak aż seks z niej kipi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Genialne filmy - polecam :)

Jak dla mnie wielkie rozczarowanie. Nie wspominając o poślizgu w polskiej premierze film był kiepski. Nie wzbudzał u mnie napięcia. A taka jest role thrillera. Nie wiem dlaczego, ale bardziej przypominało mi to film obyczajowy.

RexMundi
RexMundi: Transformers: Zemsta upadłych

Pozycja na ten weekend.
MoJaNieLe89
MoJaNieLe89
  7 lipca 2009

Cześć,
Poświęć proszę chwilę swojego cennego czasu i zagłosuj na mnie
w konkursie Dove GO FRESH, w którym walczę o cenne nagrody.

Zagłosuj:
http://www.gofresh.pl/mojaniele989

Bede wdzięczna za codzienną pomoc w rywalizacji.
TO JUŻ FINAŁ

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.