RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 czerwca 2009 (pierwszy post)
Witam



FILMY
(polecane, szukane, opinie..itd.)

Widziałeś/aś ostatnio dobry film ?
Chcesz go polecić innym ?
Szukasz filmów ?
W tym temacie masz szanse zareklamować film innym
i znaleźć to co polecają inni




Chcesz wyrazić swoją opinie na temat któregoś filmu
w tym temacie masz okazje podzielenia sie swoimi spostrzeżeniami




Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj... cierpliwości ktoś Go na pewno widział



ZASADY

- wstawiamy najwyżej dwa filmy z krótkim opisem o czym są
(można dodać własne spostrzeżenia )
- Proszę o nie wypisywaniu listy np. 50 filmów co są kÓl
- Proszę nie "nabijać" niepotrzebnych postów
( piszemy tylko o filmach i naszych opiniach na dany film )
- za zbędne posty nagrodą będzie :ban:
- Nie "obrażamy" innych forumowiczów
(każdy ma prawo lubić to co chcę, uszanujmy gust innych)
- Filmy proszę prezentować TU a nie odsyłać linkami do innych stron

Proszę stosować się do tych zasad lub :ban:

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
wiewiooorka
wiewiooorka
  7 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Krecik jest fajny

to akurat wiem mam wszystkie odcinki :ninja: :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się baaardzo podobało, nie jestem znawczynią kina i mi się nic nie mieszało, lubię nagłe zwroty akcji.

ale tam przeciez nie było akcji :mrgreen: dobra nieważne :mrgreen:
kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2009
RexMundi
RexMundi: Tu się poleca filmy


RexMundi
RexMundi: Chcesz wyrazić swoją opinie na temat któregoś filmu w tym temacie masz okazje podzielenia sie swoimi spostrzeżeniami

To jak jest wkoncu?:woot:
19Przemus91
19Przemus91
  8 lipca 2009

ja od siebie moge polecic film Shooter a takze Behind Enemy Lines - Colombia. Bardzo dobre dwa filmy sensacyjne, duzo strzelania, zwrotow akcji itp. A z komedii to proponuje coleage. 3 przyjaciol licealistow jedzie na weekend otwarty do coleage'u. Sami mozecie sie domyslic co sie dzialo :mrgreen:

pauline321
pauline321
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to akurat wiem mam wszystkie odcinki


Nie no, ja aż tak nie :ninja:
oglądałam te co leciały w dobranocce ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: ale tam przeciez nie było akcji dobra nieważne


Nie czepiaj się, nagłe zwroty braku akcji! ;d
nie ważne łosobno.
wiewiooorka
wiewiooorka
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no, ja aż tak nie

:ziober2: strusia pedziwiatra tez mam całego :mrgreen: i reksia :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie czepiaj się, nagłe zwroty braku akcji! ;d

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ważne łosobno.

niewazne :mrgreen:
dobra ciii bo Modek czuwa :ninja:

Głową w mur- Gegen die wand(2004)

Konto usunięte
Konto usunięte: "Nie musisz umierać, żeby twoje życie się skończyło" - czterdziestoletni Cahit, który po nieudanej próbie samobójczej ląduje w szpitalu psychiatrycznym, słyszy te słowa z ust swojego lekarza. Doskonale rozumie, co to znaczy: musi zacząć żyć na nowo. Jednak jego dusza wciąż cierpi, zagłusza więc ból alkoholem i narkotykami. Sibel, młoda i atrakcyjna Niemka, która podobnie jak Cahit ma tureckie korzenie, kocha życie stanowczo zbyt mocno jak na pobożną Muzułmankę. Chcąc wyzwolić się spod władzy konserwatywnej rodziny, Sibel pozoruje próbę samobójczą. Zamiast spodziewanego wyzwolenia przynosi jej to jednak hańbę. Tylko małżeństwo może ją ocalić. Sibel błaga więc Cahita, aby się z nią ożenił. Ten niechętnie się zgadza. Być może chce jej pomóc, a może po prostu pragnie uczynić w życiu coś istotnego.

dobry, momentami mocny, na pewno poruszający i chwilami irytujący
produkcja europejska:crylol:
kuba92762
kuba92762
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra ciii bo Modek czuwa

Ten modek dalej mi nie odpowiedzial jak jest, bo chyba sam sie zaplatal.

Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: Tu się poleca filmy RexMundi: Chcesz wyrazić swoją opinie na temat któregoś filmu w tym temacie masz okazje podzielenia sie swoimi spostrzeżeniami


Konto usunięte
Konto usunięte: Czy można wyobrazić sobie coś gorszego niż przysłuchiwanie się porwaniu własnej córki za pośrednictwem telefonu komórkowego? Ten koszmar przeżywa Bryan, były agent służb specjalnych, któremu pozostało zaledwie kilka godzin, aby wyrwać Kim z rąk bezwzględnego gangu handlującego kobietami. Pierwsze wyzwanie: Bryan znajduje się w Los Angeles, a jego córkę porwano w Paryżu...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten modek dalej mi nie odpowiedzial jak jest, bo chyba sam sie zaplatal.

zwracam honor :tak:
aczkolwiek pisząc temat miałem co innego na myśli a wyszło co innego :mrgreen:
Dobry jest ten film "Uprowadzona" ? widziałem kiedyś zwiastun

Konto usunięte
Konto usunięte: dobra ciii bo Modek czuwa


Konto usunięte
Konto usunięte: pauline321

typowe babki ..nawijają i nawijają o "pierdołach" :P

Konto usunięte
Konto usunięte: pauline321:Nie no, ja aż tak nie strusia pedziwiatra tez mam całego i reksia pauline321:Nie czepiaj się, nagłe zwroty braku akcji! ;dpauline321:nie ważne łosobno. niewazne dobra ciii bo Modek czuwa Głową w mur- Gegen die wand(2004) Cytat:"Nie musisz umierać, żeby twoje życie się skończyło" - czterdziestoletni Cahit, który po nieudanej próbie samobójczej ląduje w szpitalu psychiatrycznym, słyszy te słowa z ust swojego lekarza. Doskonale rozumie, co to znaczy: musi zacząć żyć na nowo. Jednak jego dusza wciąż cierpi, zagłusza więc ból alkoholem i narkotykami. Sibel, młoda i atrakcyjna Niemka, która podobnie jak Cahit ma tureckie korzenie, kocha życie stanowczo zbyt mocno jak na pobożną Muzułmankę. Chcąc wyzwolić się spod władzy konserwatywnej rodziny, Sibel pozoruje próbę samobójczą. Zamiast spodziewanego wyzwolenia przynosi jej to jednak hańbę. Tylko małżeństwo może ją ocalić. Sibel błaga więc Cahita, aby się z nią ożenił. Ten niechętnie się zgadza. Być może chce jej pomóc, a może po prostu pragnie uczynić w życiu coś istotnego. dobry, momentami mocny, na pewno poruszający i chwilami irytujący produkcja europejska

taka forma mile widziana
...Ignorance is bliss...
wiewiooorka
wiewiooorka
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten modek dalej mi nie odpowiedzial jak jest, bo chyba sam sie zaplatal.

wybacz mu moze ma trudne dni :ninja: kazdy je miewa :P
kuba92762
kuba92762
  8 lipca 2009
RexMundi
RexMundi: Dobry jest ten film "Uprowadzona" ? widziałem kiedyś zwiastun

Wedlug mnie bardzo dobry...Spodobal mi sie motyw gdzie ojciec leci zrobic 'rozpierduche' tym co ja porwali:)Bez zadnych mega efektów, ale ciekawie sie oglada.

Konto usunięte
Konto usunięte: wybacz mu moze ma trudne dni kazdy je miewa :

Spoko:) Nie mam za zle:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Po śmierci ojca, Kale Brecht (Shia LaBeouf) staje się ponury, zamknięty w sobie i zaczyna sprawiać kłopoty. Wkrótce za swoje przewinienia zostaje skazany przez sąd na areszt domowy. Jego matka, Julie (Carrie-Anne Moss), pracuje dzień i noc na utrzymanie swoje i syna, lecz spotyka ją tylko obojętność. Kale, zamknięty w czterech ścianach podmiejskiego domu, zaczyna podglądać sąsiadów. Jeden z nich wydaje się być seryjnym mordercą. Ale czy te podejrzenia nie są po prostu wytworem bujnej wyobraźni?

Ciekawy film, Shia Lebouf rzeczywiscie 2007 rok mogl zaliczyc do bardzo udanych.Przyjemnie sie oglada choc dosc przypomina mi film Mroczne przywidzenia
(Darklings, The)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: choc dosc przypomina mi film Mroczne przywidzeni

raczej Okno na podwórze :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Shia Lebouf rzeczywiscie 2007 rok mogl zaliczyc do bardzo udanych

jego rok :tak:
jest na fali i angażują go w wielu superprodukcjach
teraz ma grać podobno Robina w kolejnym Batmanie
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  8 lipca 2009
RexMundi
RexMundi: raczej Okno na podwórze

Tego akurat nie widzialem, ale w Niepokoju jak i w mrocznych przywidzeniach glowny watwek to obserwowanie sasiada:)

RexMundi
RexMundi: jego rok jest na fali i angażują go w wielu superprodukcjach teraz ma grać podobno Robina w kolejnym Batmanie

No to prawda.Slyszalem, ze to juz pewne, ze Robina zagra, a teraz sie bede wybieral na Transformers 2...przeczytalem wyzej ze efektow zbyt duzo, ale i tak warto wiec zaryzykuje:tak:
wiewiooorka
wiewiooorka
  8 lipca 2009

Uprowadzona to chyba jeden z lepszych filmów z ostatnich paru lat
az miło sie ogladało choc to nie moje klimaty
ale przyznajcie ze w dzisiejszych czasach ciezko zobaczyc dobry film na ekranach :and: trzeba zmniejszyc wymagania :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawy film, Shia Lebouf rzeczywiscie 2007 rok mogl zaliczyc do bardzo udanych.Przyjemnie sie oglada choc dosc przypomina mi film Mroczne przywidzenia

nie ma wtym filmie nic niezwykłego przerazającego zagadkowego ale tez sie miło oglada :D momentami jest taki SwEeT :ninja:

Wszystko o mojej matce

Konto usunięte
Konto usunięte: # Opowieść o ludziach, którzy uciekając od przeszłości rodzą się na nowo dla świata, odnajdując w życiu inny niż obrany do tej pory cel. Tytułowa bohaterka, matka siedemnastoletniego chłopca, traci syna w tragicznym wypadku, w dzień jego urodzin. Jak dla każdego rodzica, tak i dla niej jest to ogromny cios, Manuela postanawia jednak nie poddawać się rozpaczy i wziąć przyszłość w swoje ręce. Aby pomóc sobie zaczyna pomagać innym. W śmierci, bólu i prozie życia potrafi dostrzec radość, a rozgrzebując przeszłość dostaje od losu drugą szanse.

dramat Pedro Almódovar jak zwykle spaczajacy psychike przecietnego człowieka

RexMundi
RexMundi: typowe babki ..nawijają i nawijają o "pierdołach" :P

fakt Awake to pierdół ale Krecika to Ty nie obrazaj :ninja:
thx za bana:ninja:
Zuo i Niedobro :crylol:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego akurat nie widzialem, ale w Niepokoju jak i w mrocznych przywidzeniach glowny watwek to obserwowanie sasiada:)

Niepokój można uznać za reamek Okna na podwórze

Konto usunięte
Konto usunięte: thx za bana


Konto usunięte
Konto usunięte: wybacz mu moze ma trudne dni kazdy je miewa :P

ten post nie wnosił nic do tematu :)

żeby nie nabijać samemu to może napisze że

TERMINATOR - Ocalenie
strasznie mnie rozczarował , były efektowne sceny ( np. upadek helikoptera ) ale ogólnie film obejrzałem bez większych emocji ( ani śmieszne , ani straszne , ani emocjonujące ) jakoś tak nic
obrazka nie dodam bo mi net muli
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 lipca 2009
RexMundi
RexMundi: reamek

REMAKE* :zonk:

Widział ktoś OPÓR ?
warto starac sie o ten film ?
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uprowadzona to chyba jeden z lepszych filmów z ostatnich paru lat

No tez mi sie tak wydaje.Nie spotkalem sie z osoba jeszcze, ktora by powiedziala cos zlego na temat tego filmu.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma wtym filmie nic niezwykłego przerazającego zagadkowego ale tez sie miło oglada :D

no i o to tu chodzi, nie nastawialemsie na cos strasznego tylko cos po prostu ciekawego.

RexMundi
RexMundi: Niepokój można uznać za reamek Okna na podwórze

tego drugiego niestety nie widzialem...Moze zobacze, ale ktory? ten z 54 roku bodajze?

Odwazna
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieta (Jodie Foster) z trudem powraca do zdrowia po brutalnym napadzie. Po zmianie otoczenia przygotowuje się powoli do zemsty...

cos jak Uprowadzona, tyle, ze kobieta msci sie za napad na nia i jej chlopaka.Mnie tam sie w kinie bardzo fajnie ogladalo, chociaz Uprowadzona mysle, ze ciekawsza.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.