RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 czerwca 2009 (pierwszy post)
Witam



FILMY
(polecane, szukane, opinie..itd.)

Widziałeś/aś ostatnio dobry film ?
Chcesz go polecić innym ?
Szukasz filmów ?
W tym temacie masz szanse zareklamować film innym
i znaleźć to co polecają inni




Chcesz wyrazić swoją opinie na temat któregoś filmu
w tym temacie masz okazje podzielenia sie swoimi spostrzeżeniami




Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj... cierpliwości ktoś Go na pewno widział



ZASADY

- wstawiamy najwyżej dwa filmy z krótkim opisem o czym są
(można dodać własne spostrzeżenia )
- Proszę o nie wypisywaniu listy np. 50 filmów co są kÓl
- Proszę nie "nabijać" niepotrzebnych postów
( piszemy tylko o filmach i naszych opiniach na dany film )
- za zbędne posty nagrodą będzie :ban:
- Nie "obrażamy" innych forumowiczów
(każdy ma prawo lubić to co chcę, uszanujmy gust innych)
- Filmy proszę prezentować TU a nie odsyłać linkami do innych stron

Proszę stosować się do tych zasad lub :ban:

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  7 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja prawdę mówiąc nie rozumiem zachwytów nad tym filmem i nad Agatą Buzek. Być może jestem za mało inteligentna na takie coś :)

to ja chyba tez, a Buzek, jak na nia patrze to mi sie slabo robi :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Wrota do piekieł"

mile dla oka widowisko, choc horror z tego sredni, ale fajny, mila ta babcia w garazu podziemnym hyhyhy :D

Konto usunięte
Konto usunięte: "Fighting"

kiepsciutki, kiepsciutki:and:

Ja ostatnio obejrzałem 2 starsze pozycje Eastwooda (starsze tzn 2 letnie ;P )
-Flags of our fathers
oraz
-Letters from Iwo Jima

Oba traktuja o bitwie na pacyfiku podczas II WŚ ktorej celem bylo przejecie wyspy Iwo Jima.
Pierwszy ukazany oczyma amerykanów, drugi oczyma Japończyków, polecam oba, jesli ktos lubi dramaty wojenne, naprawde 2 doskonale filmy :tak:
redeyess
redeyess
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mile dla oka widowisko, choc horror z tego sredni, ale fajny, mila ta babcia w garazu podziemnym hyhyhy :D

akurat jak był ten motyw w garażu z tą babcią to ryczałam ze śmiechu ;d
JednoposladkowyTed
JednoposladkowyTed
  13 stycznia 2010

a ja szukam filmu, w którym anioły schodzą a ziemię i toczą między sobą walkę.
Gdzieś kiedyś widziałem ten film, ale nie pamiętam tytułu.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja szukam filmu, w którym anioły schodzą a ziemię i toczą między sobą walkę. Gdzieś kiedyś widziałem ten film, ale nie pamiętam tytułu.

może Gabriel ?
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  13 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja szukam filmu, w którym anioły schodzą a ziemię i toczą między sobą walkę. Gdzieś kiedyś widziałem ten film, ale nie pamiętam tytułu.

Armia Boga?
Constantine?
:woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Film obejrzałam już jakiś czas temu, bo przypadkiem natrafiłam na niego. spodziewałam się horroru o banalnej fabule, a jednak.. niektóre sceny potrafiły przestraszyć człowieka. niektóre sceny są zabawne, inne budzą grozę, ale tak czy siak polecam go osobom o mocnych nerwach. w skali na 10 dałabym 7 :-)

w skali do 10, ale komediowej chyba.
juz po paru pierwszych scenach wiedzialam jak sie skonczy, nic nowego, w dodatku w ogole nie wytlumaczyli o co chodzilo w tym wszystkim dokladnie - zostajesz przekleta i cie wciagaja do piekiej - cala fabula filmu streszczona w jedny zdaniu.
zupelny szacunek do tego filmu stracilam w momencie jak ta koza zaczela gadac :nie:
szczerze mowiac to bym go nikomu nie polecila.

Triangle
"Triangle" - podczas żeglugi jachtem w przyjacielskim gronie, Jess nie może wyzbyć się uczucia niepewności. Jej podejrzenia są uzasadnione. Jacht wpada w sztorm, w wyniku czego grupa jest zmuszona schronić się na przepływającym statku pasażerskim. Jess jest przekonana, że była na nim wcześniej. Statek wygląda na opustoszały, zegar na pokładzie zatrzymał się. Jednak nie są sami... Ktoś jest zdeterminowany do polowania na nich, jeden po drugim. Jedynie Jess może zakończyć ten terror.

zdjatka:



mam mieszne uczucia odnosnie tego filmu. od kiedy bylo nam dane zorientowac sie o co chodzi nie moglam przestac myslec o tym, dlaczego ona podaza dokladnie tym samym szlakiem, przeciez wie dokladnie co sie wydarzy... zreszta ciezko mi tu opisac o co dokladnie mi chodzi, bo nie chce go rujnowac dla tych ktorzy maja zamiar go poogladac.
w kazdym badz razie jest dziwny dosyc i (chyba) warty zobaczenia :woot:
ogolnie w filmie chodzi o petle w czasie czy cos takiego. zreszta niewazne, jak poogladacie to zobaczycie.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 stycznia 2010

Rise of the Footsoldier

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdziwa historia Carltona Leacha - jednego z najbardziej znanych brytyjskich gangsterów. Film pokazuje burzliwe życie Leacha, który początkowo był chuliganem drużyny West Ham United, po czym został bramkarzem dyskotekowym i wstąpił do gangu, który na przełomie lat 80-tych i 90-tych siał postrach m.in. wśród mieszkańców Essex i Londynu. Jego wyczyny sprawiły, iż stał się jednym z najbardziej poważanych a zarazem budzących największy strach kryminalistów w Anglii.
...Ignorance is bliss...
redeyess
redeyess
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w skali do 10, ale komediowej chyba. juz po paru pierwszych scenach wiedzialam jak sie skonczy, nic nowego, w dodatku w ogole nie wytlumaczyli o co chodzilo w tym wszystkim dokladnie - zostajesz przekleta i cie wciagaja do piekiej - cala fabula filmu streszczona w jedny zdaniu. zupelny szacunek do tego filmu stracilam w momencie jak ta koza zaczela gadac szczerze mowiac to bym go nikomu nie polecila.

ee tam, gadasz.. można czasem taki film obejrzeć :)
teraz bardzo ciężko znaleźć dobry film, bo wszystko na podstawie już zrobionych, albo z bezsensowną, banalną fabułą
wiewiooorka
wiewiooorka
  15 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Rise of the Footsoldier

o ku..vunia pamietaaaaaam chyba nawet sie wzruszyłam przy tym filmie :mrgreen: dobre kino :)

emmmmm to ja cos z innej bajki polece

Import/Export
dowód na to że można zrobić coś z niczego ( po obejrzeniu zrozumiecie)



proszę nie zniechęcać sie ani nie napalać patrząc na plakat

Konto usunięte
Konto usunięte: Losy dwojga ludzi idą w przeciwnych kierunkach. Olga, pielęgniarka z Ukrainy porzuca rodzinę w poszukiwaniu lepszego życia na zachodzie i kończy jako sprzątaczka na oddziale geriatrycznym w Austrii. Paul, bezrobotny ochroniarz z Wiednia szuka celu, dla którego warto by wstawać rano. Razem z ojczymem wyrusza na wschód i trafia na Ukrainę. Dwoje młodych ludzi pragnie rozpocząć nowe życie, ale styka się z brutalną rzeczywistością.
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2010
o, wlasnie sobie przypomnialam, jaki film ogladalam i ktory jest warty polecenia:

FUNNY PEOPLE

George jest odnoszącym sukcesy komikiem, który dowiaduje się że jest śmiertelnie chory i pozostał mu rok życia. Ira stawia dopiero pierwsze kroki na scenie. Pewnej nocy obaj panowie występują w tym samym klubie. George dostrzega talent początkującego komika i zatrudnia go jako swojego asystenta. Wkrótce mężczyźni zaprzyjaźniają się.



moze sprawiac wrazenie, ze to kolejna debilna komedia z adamem sandlerem, ale dzieki bogu okazuje sie zupelnie inaczej. film warty obejrzenia - tyle napisze.
HandOfFate
HandOfFate
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: FUNNY PEOPLE

dobre kino, zgadzam sie :tak:
ostatnio sandler wystepuje tez w ambitniejszych produkcjach, takich jak funny people wlasnie, czy tez (swietny wedlug mnie) Reign over me.
heo
heo
  16 stycznia 2010

Funny People to dla mnie gniot straszny.

Ale co ostatnio dobrego oglądałem?

"Let the right one in" - piękny horror
Brzmi jak oksymoron.. A jednak to możliwe..

Ichabod
Ichabod
  16 stycznia 2010
Harsh Times



Jeden z mniej znanych filmów z Christianem "Netoperkiem" Balem, wyreżyserowany przez twórcę świetnego i nagrodzonego dwoma oskarami Training Day (kto nie widział, niech żałuje). Spodziewałem się kolejnego sensacyjnego gniota, jednak film mile mnie zaskoczył.

Konto usunięte
Konto usunięte: Historia przedstawia dwóch bohaterów: bezrobotnego, lecz szukającego pracy Mike'a Alvareza (Freddy Rodriguez) i świeżo przyjętego do DEA agenta Jima Davida (Christian Bale), którego głównym zadaniem będzie odwalanie części czarnej roboty w Kolumbii. To para diabelsko wychowanych, ciągle pijących piwo popaprańców, którzy mając trochę wolnego czasu w rękach jeżdżą po południowo-centralnym Los Angeles wpadając w kłopoty i siejąc za sobą spustoszenie. Do czasu, aż wszystko sprzysięgnie się przeciwko nim i dobre czasy obrócą się w piekło...
wiewiooorka
wiewiooorka
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: "Let the right one in" - piękny horror

hmm świetnie przedstawiony dramat dwojga outsiderów ale ten caly wampiryzm jakos mnie nie kręcił w tym wydaniu
JacknaStar
JacknaStar
  17 stycznia 2010

Polecam "Prawo Zemsty", niedawno z kin wyszło, a może i nawet jeszcze nie ;P
ej ale serio, jest świetne ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.