RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 czerwca 2009 (pierwszy post)
Witam



FILMY
(polecane, szukane, opinie..itd.)

Widziałeś/aś ostatnio dobry film ?
Chcesz go polecić innym ?
Szukasz filmów ?
W tym temacie masz szanse zareklamować film innym
i znaleźć to co polecają inni




Chcesz wyrazić swoją opinie na temat któregoś filmu
w tym temacie masz okazje podzielenia sie swoimi spostrzeżeniami




Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj... cierpliwości ktoś Go na pewno widział



ZASADY

- wstawiamy najwyżej dwa filmy z krótkim opisem o czym są
(można dodać własne spostrzeżenia )
- Proszę o nie wypisywaniu listy np. 50 filmów co są kÓl
- Proszę nie "nabijać" niepotrzebnych postów
( piszemy tylko o filmach i naszych opiniach na dany film )
- za zbędne posty nagrodą będzie :ban:
- Nie "obrażamy" innych forumowiczów
(każdy ma prawo lubić to co chcę, uszanujmy gust innych)
- Filmy proszę prezentować TU a nie odsyłać linkami do innych stron

Proszę stosować się do tych zasad lub :ban:

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
poprostuewelinka
poprostuewelinka
  21 września 2009

Poszukuje filmu.
nie pamiętam o co dokładniej chodziło aczkolwiek rzecz tyczyła się grupy zamkniętych osób [ chyba w domu czy tam pokoju pewności nie mam ]
walczyli oni o przeżycie i chyba o pieniądze.
na końcu przeżyła jedna osoba, dostała ona walizkę , już miała być uwolniona, leczy gdy otworzyła drzwi okazało się , że za nimi jest kolejne pomieszczenie gdzie pełno było wystraszonych szczęśliwców z walizkami którym udało się wygrać i przeżyć.
i film się chyba kończył
generalnie mogłam pomylić jakieś fakty czy coś , bo film oglądałam piąte przez dziesiąte na śnie kupę czasu temu.
proszę o pomoc i z góry dziękuje.

kuba92762
kuba92762
  22 września 2009

Konto usunięte
Konto usunięte: Młoda para, Steve i Jenny, postanawia wyjechać na krótki odpoczynek poza miasto. Udaje im się wynająć zaciszny domek gdzieś na prowincji, wypad zapowiada się sielsko, tym bardziej, że w jego trakcie Steve pragnie się oświadczyć ukochanej. Ich wczasowe plany krzyżuje jednak banda wyrostków, która swym głośnym i wulgarnym zachowaniem burzy spokój zakochanych. Drobne spięcie pomiędzy parą a grupą młodzieży nieoczekiwanie doprowadzi do prawdziwego wybuchu bezsensownej przemocy...

Film swietny wedlug mnie.Duzo lepszy od 'ostatni dom po lewej'.Piła to przy tym kreskowka.Polecam i urok glownej aktorki tez moze zachwycic, bo jak jest w kupie umazana to juz srednio widac:P
MaccaBra
Posty: 1 (po ~120 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukuje filmu. nie pamiętam o co dokładniej chodziło aczkolwiek rzecz tyczyła się grupy zamkniętych osób [ chyba w domu czy tam pokoju pewności nie mam ] walczyli oni o przeżycie i chyba o pieniądze. na końcu przeżyła jedna osoba, dostała ona walizkę , już miała być uwolniona, leczy gdy otworzyła drzwi okazało się , że za nimi jest kolejne pomieszczenie gdzie pełno było wystraszonych szczęśliwców z walizkami którym udało się wygrać i przeżyć. i film się chyba kończył generalnie mogłam pomylić jakieś fakty czy coś , bo film oglądałam piąte przez dziesiąte na śnie kupę czasu temu. proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Ultimatum
...Ignorance is bliss...
fiill
fiill
  26 września 2009

witam, mam pytanie
znacie może filmy o podobnej tematyce jak "Fahrenheit 451" lub "Equilibrium"?
jeśli komuś się coś kojarzy proszę o podanie tytułu

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie może filmy o podobnej tematyce jak "Fahrenheit 451" lub "Equilibrium"?

może:
V jak Vendetta
THX 1138
...Ignorance is bliss...
fiill
fiill
  27 września 2009
RexMundi
RexMundi: V jak Vendetta

już oglądałem... dziwny film :)
RexMundi
RexMundi: THX 1138

tego nie znam dzięki
IGottaFeeling
IGottaFeeling
  29 września 2009

Chciałbym znać Waszą opinię na temat filmu 'Zmierzch' ;)
Obejrzałam go niedawno i po prostu mnie zachwycił.
NIedługo premiera 2 części wiec na pewno sie wybiore do kina, ale wielu moich znajomych uważają ten film za nudny.. miał być horrorem a wyszedł bardziej romantycznym.. :) Nie szkodzi xD

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym znać Waszą opinię na temat filmu 'Zmierzch' ;) Obejrzałam go niedawno i po prostu mnie zachwycił. NIedługo premiera 2 części wiec na pewno sie wybiore do kina, ale wielu moich znajomych uważają ten film za nudny.. miał być horrorem a wyszedł bardziej romantycznym.. :) Nie szkodzi xD

jest to film dla młodzieży, głównie dla dziewczyn
uwodzicielski prawie że idealny wzór chrześcijańskich wartości wampir nie jest tu elementem horroru a bardziej melodramatu
romantyczna "zakazana" miłość
osobiście wole inne wampiry, i wkurza mnie że dziewczyny wzdychają do Edwarda :)

=======


Fala

Konto usunięte
Konto usunięte: Film, powstały na podstawie powieści Todda Strassera o tym samym tytule, opowiada o autentycznym eksperymencie, który miał miejsce w 1967 r. Nauczyciel historii Rainer Wegner, chcąc przybliżyć uczniom pojęcie autokracji, powołuje do życia - w ramach eksperymentu pedagogicznego, ruch "Fala". Wszyscy, którzy nie chcą przystąpić do ruchu zaczynają być traktowani jak wyrzutki społeczeństwa. W ciągu tygodnia zaledwie, uczniowie klasy podporządkowywują się nadrzędnej roli nauczyciela, a eksperyment z historycznej zabawy zmienia młodzież w jeden organizm poddany dyktaturze.
...Ignorance is bliss...
XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  1 października 2009
Wiem, że do Halloween jeszcze daleko, ale może ktoś wie jakie są przewidywane premiery horrorów (zawsze przed Halloween coś wychodzi ;))

+jakieś dobre horrory, mogą być starsze, do obejrzenia na piżama party :D :lol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że do Halloween jeszcze daleko, ale może ktoś wie jakie są przewidywane premiery horrorów (zawsze przed Halloween coś wychodzi ;))

wychodzi halloween 2


ostatnio zaczeli puszczac trailery w tv mimo, ze premiera byla pod koniec sierpnia.
kuba92762
kuba92762
  7 października 2009

Konto usunięte
Konto usunięte: Londyńscy gangsterzy, rosyjska mafia, sprytna księgowa i jej mąż homoseksualista, przekupny radny, dobra muzyka i gwiazda Rock'n'Rolla. Wszystko jest ze sobą połączone, każdy jest od siebie zależny. Wielkie pieniądze w Great London. Angielski półświatek rządzi tą wielka metropolia, a każdy tu zna każdego i może wszystko załatwić.... No prawie, bo jeśli jesteś nie lojalny i się wyłamujesz to kara cię wielka spotkać może.

Na poczatku niezbyt chetnie podchodzilem do filmu, ale po nim oczywiscie bylem bardzo zadowolony.Smieszne dialogi, ciekawa fabula...zacny.
odwieczna
odwieczna
  10 października 2009
Euforia



Konto usunięte
Konto usunięte: Vera mieszka ze swoim mężem Valerym i ich małą córeczką Maszą w dalekiej, podupadłej wiosce na otwartym stepie nad Donem. Kiedy Valery podnosi na żonę rękę, ta ucieka z innym. Zazdrosny mąż śledzi kochanków, zamierzając zniszczyć ich namiętność.


:zakochany: !
Rewelacyjny. Metaforyczna opowieść o miłości, która przychodzi nagle i zdradzie, bez której obyć się nie może, plus - piękne krajobrazy i muzyka.
incurious
incurious
  10 października 2009

raising arizona


Konto usunięte
Konto usunięte: Recydywista H.I. McDonnough i policjantka Edwina pobierają się. Po ślubie okazuje się, że Edwina nie może mieć dzieci. Para decyduje się porwać jedengo z pięcioraczków szacownego obywatela stanu Arizona. McDonnough'owie próbują utrzymać przestępstwo w sekrecie, podczas gdy prawowity ojciec usiłuje odzyskać potomka, a Hi ma problemy z kumplami z więzienia
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 października 2009
a teraz cos, czego kopletnie nie polecam.
DOGHOUSE


jeden z najbardziej debilnych filmow, jakie ostatnio widzialam.

w skrocie:
jeden z kolesi sie rozwodzi, wiec jego koledzy wymyslaja, zeby pojechali na jakas wies z dala od swiata, w ktorej wiekszosc populacji to kobiety, zeby sie zabawic. wynajmuja autobus, ktorego kierowca jest kobieta. dowozi ich na miejsce, oni wychodza do knajpy i sie rozdzielaja, i wtedy zostaja zaatakowani przez kobiety - zombie. to prawdziwe laski dla przykladu:
no sam seks wrecz. okazuje sie, ze kobiety zalapaly wirusa i zabily wszystkich mezczyn. reszty mozna sie domyslec.
straceno 89 minut mojego zycia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.