RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 czerwca 2009 (pierwszy post)
Witam



FILMY
(polecane, szukane, opinie..itd.)

Widziałeś/aś ostatnio dobry film ?
Chcesz go polecić innym ?
Szukasz filmów ?
W tym temacie masz szanse zareklamować film innym
i znaleźć to co polecają inni




Chcesz wyrazić swoją opinie na temat któregoś filmu
w tym temacie masz okazje podzielenia sie swoimi spostrzeżeniami




Nie pamiętasz tytułu filmu którego szukasz ?
umieść krótki opis i czekaj... cierpliwości ktoś Go na pewno widział



ZASADY

- wstawiamy najwyżej dwa filmy z krótkim opisem o czym są
(można dodać własne spostrzeżenia )
- Proszę o nie wypisywaniu listy np. 50 filmów co są kÓl
- Proszę nie "nabijać" niepotrzebnych postów
( piszemy tylko o filmach i naszych opiniach na dany film )
- za zbędne posty nagrodą będzie :ban:
- Nie "obrażamy" innych forumowiczów
(każdy ma prawo lubić to co chcę, uszanujmy gust innych)
- Filmy proszę prezentować TU a nie odsyłać linkami do innych stron

Proszę stosować się do tych zasad lub :ban:

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
odwieczna
odwieczna
  14 października 2009
Voksne Mennesker



'Daniel jest zwariowanym artystą, żyjącym z dnia na dzień, nie przejmującym się problemami i nie do końca przystosowanym do życia w społeczeństwie... Jednak, gdy poznaje Franc, niezwykle uroczą, ale równie nieodpowiedzialną jak on, czuje, że odnalazł swoją drugą połowę i jego życie lekkoducha ulega gwałtownej zmianie.'

Absurdalny humor i skandynawski klimat.
Film czarno-biały z jedną kolorową sceną - jedną, ale bardzo znaczącą.
Niespieszne tempo, mnóstwo zarówno zabawnych jak i wzbudzając do refleksji scen.
Jednak jeśli ktoś nie lubi ambitnych filmów i komedii gdzie wszyscy się śmieją wtedy, gdy główny bohater ciągle się wywraca nie doceni go. :mrgreen:
EvaSelin
EvaSelin
  18 października 2009

Polecam rosyjską produkcję "W czerwcu 1941", z udziałem polskich aktorów (Deląg, Górska)

http://fdb.pl/film/176539-czerwiec-1941

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 października 2009
...Ignorance is bliss...
Brrokuu
Brrokuu
  25 października 2009
http://www.gangsters.pl/index.php?polec=20133 Gra Gangsters Rozdaje Kase na startPSMOj Nick POlecajacy To Kidzo
pozdro ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 października 2009

Olimpiada
Konto usunięte
Konto usunięte: Pełen uroku, życiowy nieudacznik Steve Barker (Johnny Knoxville), zmuszony przez długi i swego chciwego wuja (Brian Cox) wpada na nieprawdopodobny, zasługujący na prawdziwą pogardę, zwariowany pomysł. Udaje upośledzonego, by wziąć udział w Olimpiadzie Specjalnej, na której zamierza wywalczyć złoto. Gdy konkurenci Steve'a wykrywają jego oszustwo, nakłaniają go do podjęcia największego wyzwania, by zostal po prostu lepszym człowiekiem.

w filmie występuję wiele upośledzonych osób, a kręcenie go zajęło 7 lat
całość bawi do łez, ale też daje do myślenia
...Ignorance is bliss...
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  29 października 2009

Polecam film "Czas surferów"

Film jest o niezdarnych "gangsterach" którzy mylą mafiosów :)
Ciekawy i nawet się coś dzieje.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
kKinguSss93
kKinguSss93
  4 listopada 2009
Od słów do śmierci


Konto usunięte
Konto usunięte: Laura zostaje porwana i zamknięta w piwnicy. Najpierw zostaje zmuszona do obejrzenia filmu wideo, na którym czterdziestoletni mężczyzna - Ramon wyznaje, że jest seryjnym mordercą. Laura odkrywa, że to ten sam człowiek, który ja porwał, przywiązał do krzesła i zakneblował. Gdy kończy się nagranie, Ramon proponuje jej udział w grze słów. Jeśli wygra, będzie wolna, natomiast jeśli przegra, Ramon pozbawi ją oka. Laura choć przerażona, przystaje na jego warunki. Gra się zaczyna. Laura robi pierwszy błąd.


Naprawde świetny i zaskakujący hiszpański film a dokładnie thriller psychologiczny :) Polecam !
TamGdziesNajdalej
TamGdziesNajdalej
  5 listopada 2009



POLECAM !!!:brawo:
bboy91
bboy91
  6 listopada 2009

Paranormal Activity


'Młoda para podejrzewa, że ich dom jest nawiedzony przez jakąś złowrogą istotę. Organizują więc monitoring, aby uchwycić dowody na to, co się dzieje, kiedy śpią. Ich nagrania z monitoringu oraz amatorskich filmów wideo zostały zmontowane w 99-minutowy, pełnometrażowy film fabularny. Okazuje się, że część materiału filmowego jest wręcz niewiarygodna, a interpretacja przedstawionych wydarzeń pozostawiona jest widzowi.'

Naprawdę świetny film, idzie się wystraszyć ;D
Gorąco polecam! :)

LolekBezBolka
LolekBezBolka
  10 listopada 2009

Szukam filmu :
Pewiem chinczyk zapalił papierosa nie zgasił rzucił na trawe i całe miasto spłoneło może ktoś zna nazwe.Jak tak napiszcie mi na pw.Z góry dzięki

fiill
fiill
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Od słów do śmierci

oglądałem to całkiem fajny film :)
____________________________________________________________________________________



Ink (2009) Produkcja: USA Gatunek: Fantasy, Sci-Fi, Akcja, Czas trwania: 88 minut Premiera: 13.03.2009 - Świat Reżyseria: Jamin Winans Scenariusz: Jamin Winans Aktorzy: Quinn Hunchar, Jason Coviello, Shelby Malone, Jennifer Batter, T.David Rutherford, Jeremy Make, Jessica Duffy
OPIS: Film "Ink" opowiada o tajemniczych siłach toczących bój o nasze dusze podczas snu - jedne zsyłają na nas okropne koszmary a drugie oferują kojące marzenia senne. Pewnej nocy ośmioletnia Emma zostaje porwana i uwięziona w krainie Snu - od tego momentu rozpoczyna się walka o jej niewinną duszę.
___________________
trailer
___________________
na początku wydaje się nudny ale potem trochę się "rozkręca"
film raczej niskobudżetowy z nieznanymi aktorami, fajna muzyka i montaż...
mi wydał się całkiem niezły ale wiadomo, każdy lubi co innego...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 listopada 2009


Iron Man

Konto usunięte
Konto usunięte: Iron Man to historia miliardera, przemysłowca i genialnego wynalazcy Tony'ego Starka (Robert Downey Jr.), szefa Stark Industries, głównego dostawcy broni dla rządu USA. Beztroski styl życia Tony'ego zmienia się na zawsze, kiedy po testach przeprowadzanych z nową bronią, jego konwój zostaje zaatakowany, a on sam porwany przez rebeliantów. Ranny od pocisku, który utkwił w pobliżu serca, Tony zostaje zmuszony do skonstruowania potężnej broni dla Razy (Faran Tahir), tajemniczego przywódcy rebeliantów. Nie zważając jednak na żądania porywaczy, Tony wykorzystuje swój intelekt i geniusz, aby skonstruować zbroję, która utrzyma go przy życiu i pomoże w ucieczce. Po powrocie do Ameryki, Tony stara się dojść do ładu ze swoją przeszłością i przysięga, że jego firma Stark Industries będzie się teraz rozwijać w zupełnie nowym kierunku. Mimo oporu Obadiaha Stane (Jeff Bridges), swojej prawej ręki i jednego z szefów firmy, który przejął nad nią rządy podczas jego nieobecności, Tony spędza całe dnie i noce w warsztacie, pracując nad konstrukcją zaawansowanej technologicznie zbroi, która zapewni mu nadludzką siłę i ochroni przed atakami.

nie byłem zbytnio przekonany co do filmu, ale po obejrzeniu go żałowałem że tak długo z tym zwlekałem
...Ignorance is bliss...
GoCrazyWithYou
GoCrazyWithYou
  25 listopada 2009

PoLECAm !!
Fr3ak
Fr3ak
  27 listopada 2009


Gatunek: Sci-fi/Horror/Akcja

Konto usunięte
Konto usunięte: Dwóch astronautów budzi się na pozornie opuszczonym statku kosmicznym. Jest ciemno, są zdezorientowani i jedyny dźwięk jaki dochodzi z wnętrzności statku jest cichym dudnieniem i skrzypieniem. Nie pamiętają niczego: Kim są? Co jest ich misją? Zapuszczając się w głąb statku zaczynają odkrywać przerażającą rzeczywistość. Powoli szokujące tajemnice statku kosmicznego wyjawiają się... i astronauci zdają sobie sprawę, że ich własne przetrwanie jest ważniejsze niż kiedykolwiek mogliby sobie wyobrazić.


Dobry film... trzyma w napięciu do samego końca :). POLECAM!!!
666kamilka666
666kamilka666
  29 listopada 2009

z gory przepraszam za brak polskich znakow ale cos mi sie popsulo :ninja:

Dom Zly




Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnej deszczowej nocy Edward Środoń (Arkadiusz Jakubik) pojawia się przypadkowo w domu małżeństwa Dziabasów (Kinga Preis i Marian Dziędziel). Początkowa nieufność gospodarzy ustępuje miejsca tradycyjnej polskiej gościnności. Przybysz nie przypuszcza nawet, jak bardzo to spotkanie odmieni jego życie.


Podobal mi sie, PRL pokazany bez zadnej lukrowej otoczki, bez zbednej cenzury. Czarna Wolga, milicja, picie, domowe bimbrownie, wszechobecna zmowa milczenia i sprzedawanie najblizszych wspolpracownikow.
Zero milosci, czulosci, za to ciekawe polaczenie dwoch watkow: rekonstrukcja wydarzen z milicja, oraz prawdziwy przebieg wydarzen w tytulowym domie kilka lat wczesniej.
Poczatek ciekawy, z biegiem czasu zaczelo mnie nuzyc ogladanie ciaglego chlanska. Niespodziewany zwrot akcji iiii...i naprawde nie zaluje ze poszlam do kina :).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.