Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019 (pierwszy post)

Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...?

oam
oam
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ALARM!!! ALARM!!! Moderator w opresji!!! Szybko zmienię temat i wykpię sprawę, to może jak mu pomogę to się mi odwdzięczy i kiedy będę cisnęła jakiegoś typa w internecie to zbanuje jego zamiast mnie... Zawsze ten sam motyw 0 polotu, za to 100% przewidywalności
ale sie czepiasz, kurczepieczone. Nigdy nie masz dość.. Tititititi :mlotek:
F0X
F0X
  16 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ALARM!!! ALARM!!! Moderator w opresji!!!


No chyba nie d83dde09 w ogóle co to za magiczny podział na moderatora, nie moderatora, jestem na pierwszym miejscu człowiekiem, pisze tu z wami nie jako moderator a zwyczajny CZŁOWIEK. I to co piszę jest wyłącznie moją prywatną opinią z którą każdy ma prawo się nie zgodzić.

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy będę cisnęła jakiegoś typa w internecie to zbanuje jego zamiast mnie...


d83cdf80 My nie banujemy, my chronimy. d83cdf80 - Każda sytuacja jest oceniana indywidualnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Autor postu: "Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...?" F0X: "Jeśli ktoś na poważnie przejmuje się wirtualnymi ocenami od obcych ludzi to świadczy o ostrym uwstecznieniu intelektualnym takiej osoby(...)" Szach i mat.

Napisałem w temacie gościa który żyje ocenami na NIE ---> PRAWDA
ALE NIGDZIE NIE NAPISAŁEM ŻE TEN KONKRETNY CZŁOWIEK JEST UWSTECZNIONY, nie użyłem jego nicku w żadnym kontekście tego co napisałem. Za to Ty @MGTOWwinner widzę że bardzo starasz się w to co piszę wlepić jakąś dziwną teorię wyciągając wypowiedzi z kontekstu.

Nie zamierzam dalej drążyć tematu bo to co chciałem napisać napisałem a wy piszta co chceta... oczywiście o ile mieści się w zasadach forum. 2600
praksyda
praksyda
  16 lipca 2019

ło matko...d83dde02

oam
oam
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ło matko...
Kochana! Dawno Cie tu nie bylo, gdzie sie podziewalas? Bralas udzial w biegu w Kiekrzu? :D
praksyda
praksyda
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kochana! Dawno Cie tu nie bylo, gdzie sie podziewalas? Bralas udzial w biegu w Kiekrzu? :D

siema, no jakos 2 czy 3 dni nie tak, dawno widzę, że jakiś ruch się zrobił na forum to weszłam.d83dde04
Nie, no teraz dopiero 4 sierpnia mam na dychę, a nawet nie wiedziałam ,że jakis bieg w Kiekrzu był.
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  16 lipca 2019
F0X
F0X: My nie banujemy, my chronimy.

Chyba Ty d83dde02 Standardem jest "ooo jakiś typas napisał coś co nie spodobało się mojej koleżance, pocisnę typa i cyk banówa d83dde02
F0X
F0X: nie użyłem jego nicku w żadnym kontekście tego co napisałem

Tjaaa, a co masz teraz napisać - tak, cisnąłem typa dajcie mi bana? Proste, że się nie przyznasz d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: ło matko...
To samo powiedziałem jak znalazłem ten skarb d83dde02

oam
oam
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Standardem jest "ooo jakiś typas napisał coś co nie spodobało się mojej koleżance, pocisnę typa i cyk banówa
:crylol: jeszcze napisz, ze to Ty, ze regulamin nie zostal zlamany i w ogole ze Ty zawsze jesteś niewinny i grzeczny :rotfl: naprawde....for u:
oam
oam
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: siema, no jakos 2 czy 3 dni nie tak, dawno widzę, że jakiś ruch się zrobił na forum to weszłam. Nie, no teraz dopiero 4 sierpnia mam na dychę, a nawet nie wiedziałam ,że jakis bieg w Kiekrzu był.
ano byl, gdzie dyszke bedziesz biegla? Wpadne pokibicowac :D
praksyda
praksyda
  16 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: To samo powiedziałem jak znalazłem ten skarb

no Prakseda dokładnie to jest imię, kiedyś takie dawali, dziwne w sumie.
"na żebrakow praksedy" :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: ano byl, gdzie dyszke bedziesz biegla? Wpadne pokibicowac :D

skad Ty w ogóle jesteś? d83dde0a
ja teraz Opalenica, 4 sierpnia. 15 sierpnia Cross w Sierakowie i później biegi uliczne.
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  16 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze napisz, ze to Ty, ze regulamin nie zostal zlamany i w ogole ze Ty zawsze jesteś niewinny i grzeczny
+ Zdjęcie maści na ból dupy na pół strony.

Gdzie Ty w regulaminie masz, że nie mogę sobie napisać "Standardem jest "ooo jakiś typas napisał coś co nie spodobało się mojej koleżance, pocisnę typa i cyk banówa", z którym punktem regulaminu forum to koliduje? Zdaje się z żadnym d83dde02

I cyk banówa:
https://fotka.com/regulamin/regulaminforum
9. Nie zaniżaj poziomu dyskusji poprzez odbieganie od tematu, prowadzenie kilku wątków w jednym temacie (tzw. OT).

To jak tam Oam banujesz się, czy przyznajesz mi racje? d83dde02

Konto usunięte
Konto usunięte: no Prakseda dokładnie to jest imię, kiedyś takie dawali, dziwne w sumie.

Tak było d83dde02
oam
oam
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To jak tam Oam banujesz się, czy przyznajesz mi racje?
chciales zablysnac i Ci sie nie udalo! :rotfl:
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  16 lipca 2019

ciekawe gdzie zarabia się trolingiem, mógłby podać nazwę tej firmy byśmy się wszyscy zatrudnili

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: chciales zablysnac i Ci sie nie udalo!

Dziękuję za przyznanie racji d83dde02
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za przyznanie racji

Oam ewidentnie łamie regulamin, nie tylkk z resztą ona, ale jako moderatorka mysli ze jej wszystko wolno. Nawet robienie off topu w czyims temacie. Mnie juz to nie dziwi, funkcja moderacyjna dla niektorych "modów" to chyba tylko dla poprawienia własnej, niskiej samooceny. Widać to nawet w tym wątku, gdzie moderacja obraża uzytkowników jednoczesnie "grożąc palcem" innym userom za mniejsze "przewinienia". Tutaj na forum to norma.
F0X
F0X
  16 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: ale jako moderatorka mysli ze jej wszystko wolno

@Oam robi kawał dobrej roboty w tym serwisie za co ma mój szacunek.
BartekI987
BartekI987: Nawet robienie off topu w czyims temacie.


A widzisz gdzieś samego zainteresowane czyli autora topicu ?
BartekI987
BartekI987: dla poprawienia własnej, niskiej samooceny

i rozumiem że nadałeś sobie prawo do oceny pracy konkretnych osób ?
BartekI987
BartekI987: Widać to nawet w tym wątku, gdzie moderacja obraża uzytkowników jednoczesnie "grożąc palcem" innym userom za mniejsze "przewinienia".

Tiaaaaa a ja widzę że wybieranie wybiórcze fragmentów wypowiedzi innych i dorabianie do nich swoich teorii idzie ci doskonale, jakoś nikt nie usunął żadnego Twojego wpisu ani nie narzucił ci blokady no ale jacy to ci moderatorzy źli i niedojrzali.

Z racji że mój wskaźnik żenady po raz kolejny wyleciał w kosmos i utworzyła się gówno burza to cóż. Pozwolę sobie zamknąć to posiedzenie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.