Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019 (pierwszy post)

Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 lipca 2019

MGTOWwinter- tak sobie myslę, a może po prostu faktycznie pozostañ hipokrytą i bądz sobą, miej swoje zdanie, nizbyś miał sie zachowywać jak inne osoby tutaj, które nikogo nie szukają, a mimo to łączą się pary ( serduszka) tylko po to, zeby podbudować swoje ego i jak facet zagada, to jest okazja, żeby sie ponaśmiewac z jego naiwności. To tak apropos hipokryzji😜

F0X
F0X
  15 lipca 2019

MGTOWwinner i anfet4minka proszę o pokój i spokój :) Wchodzimy na forum by miło spędzić czas a nie koty gryźć :)

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 lipca 2019
F0X
F0X: MGTOWwinner i anfet4minka proszę o pokój i spokój :) Wchodzimy na forum by miło spędzić czas a nie koty gryźć :)


Lisku ja tam do nikogo nie żywię urazy czy nie chęci. Wyznaję zasadę żyj i daj żyć innym. Oraz nie dotykaj gówna bo śmierdzi :)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Lisku ja tam do nikogo nie żywię urazy czy nie chęci. Wyznaję zasadę żyj i daj żyć innym. Oraz nie dotykaj gówna bo śmierdzi :)

Typowa Polska urzędniczka, myśli że jest taka cwana i jak zacznie kogoś wyzywać od bufonów nazwie kogoś "gównem", okadzi to okrągłym powiedzonkiem "żyj i dać żyć to nikt nie zauważy - popis kultury i inteligencji, chyba za dużo "amfetaminki" weszło i trochę się to na rozumie odbija.
Konto usunięte
Konto usunięte: MGTOWwinter- tak sobie myslę, a może po prostu faktycznie pozostañ hipokrytą i bądz sobą

Co kogo obchodzi co sobie myślisz, nie potrafisz określić na czym polega moja hipokryzja co jest tyle zabawne co żałosne, bo to zwykła inwektywa.
Konto usunięte
Konto usunięte: nizbyś miał sie zachowywać jak inne osoby tutaj, które nikogo nie szukają, a mimo to łączą się pary ( serduszka) tylko po to, zeby podbudować swoje ego i jak facet zagada, to jest okazja, żeby sie ponaśmiewac z jego naiwności

Takie słowo: "insynuacja", mówi Ci to coś? Pathetic.

=============================================

Niby 2 dorosłe kobiety, a zachowują się jak 6 letnie dzieci którym brat powiedział, że Św. Mikołaj to przebrany wujek, więc zaczynają tupać nóżką, płakać i go obrażać, bo zderzenie z rzeczywistością boli zbyt mocno. Infantylizm znak rozpoznawczy fotka.com d83dde02
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 lipca 2019
F0X
F0X: MGTOWwinner i anfet4minka proszę o pokój i spokój :) Wchodzimy na forum by miło spędzić czas a nie koty gryźć :)

Niech mnie nie obraża to nikt nikogo nie będzie gryzł - proste.
oam
oam
  15 lipca 2019

Ależ proszę Państwa, proszę o spokój bo wyciągnę widły i pokaże rogi. :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: gryzł.
a pamietasz jak to było kiedyś? :D
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: a pamietasz jak to było kiedyś? :D

Kiedyś to było Pjoter d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Ależ proszę Państwa, proszę o spokój bo wyciągnę widły i pokaże rogi.

Gunter o'Dim czy to Ty?! Zawsze chciałem Cię poznać! d83dde02
oam
oam
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś to było Pjoter
ojj bylo Helgo, a weno przypomnij jakim ciosem Cie pokonalam :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Gunter o'Dim czy to Ty?! Zawsze chciałem Cię poznać!
Nie wiem, trudno jednoznacznie stwierdzić :D
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 lipca 2019

Jeszcze żebym to ja zaczęła te patolskie uszczypliwości. I tak kurde jestem urzędnikiem i mi dobrze z tym O!

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Jeszcze żebym to ja zaczęła te patolskie uszczypliwości.

"On pierwszy zaczął!" ~ Przedszkole, mała Kasia tłumaczy się wychowawczyni, koloryzowane 2019 d83dde02
anfet4minka
anfet4minka: I tak kurde jestem urzędnikiem i mi dobrze z tym O!

Dlatego ten kraj wygląda tak jak wygląda, nie jesteś sama d83dde02
http://www.pani-halinka.pl/
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego ten kraj wygląda tak jak wygląda, nie jesteś sama


Napiszę Ci raz na koniec dosadnie, mam gdzieś kim jesteś, skąd jesteś czy z wiochy czy z miasta. Ile masz lat też mnie nie interesuje. Dla mnie jesteś po prostu chłopczykiem któremu życie nie wychodzi, dlatego starasz się odegrać na innych. Także idź głosić te swoje mądrości komuś innemu. Dorośnij może wówczas ktoś zwróci na Ciebie uwagę. Jedyne co mogę jeszcze powiedzieć to wiem wiem smutno że skończyłeś gimnazjum także cieszmy się że jedno co wyszło obecnemu rządowi to to że już się ich pozbył, nie skrzywdzą już nikogo. Eot

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: "On pierwszy zaczął!"
Opanuj emocje, bo bedziesz musial zmienic login z winner na loser d83dde02 :wyciaga widły:
Naprawdę byłoby miło gdybyś zaprzestał tego czepiania sie innych, to jak na czacie "wprowadzanie niemilej atmosfery" a wiesz z czym to sie je. d83dde1d
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Napiszę Ci raz na koniec dosadnie, mam gdzieś kim jesteś, skąd jesteś czy z wiochy czy z miasta. Ile masz lat też mnie nie interesuje. Dla mnie jesteś po prostu chłopczykiem któremu życie nie wychodzi, dlatego starasz się odegrać na innych. Także idź głosić te swoje mądrości komuś innemu. Dorośnij może wówczas ktoś zwróci na Ciebie uwagę. Jedyne co mogę jeszcze powiedzieć to wiem wiem smutno że skończyłeś gimnazjum także cieszmy się że jedno co wyszło obecnemu rządowi to to że już się ich pozbył, nie skrzywdzą już nikogo. Eot

Konto usunięte
Konto usunięte: Opanuj emocje, bo bedziesz musiala zmienic login z amfetaminka na głupia dziewczynka :wyciaga widły:


Idealnie d83dde02
oam
oam
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Idealnie
osz Ty! Prosze nie przeinaczac moich wypowiedzi! d83ddc94

#firstwarning
Proszę skończyć z tymi prowokacjami :grozi palcem:
#secondwarning
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  15 lipca 2019
leon28
leon28: to do mnie to alibii? ;-)

Wybacz ale chyba cos sie nie możemy zrozumiec. Pytania o alibii to już w ogole nie rozumiem, o jakie alibii Ci chodzi. Może to jakis skrot myslowy, mniejsza o to.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.