Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019 (pierwszy post)

Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
leon28
leon28: wiele kobitek daje nie bo: - mieszkasz za daleko, - jestes w zwiazku, - za stary / za młody - sa nowe na forum i nie wiedza jeszcze o co dokladnie tu chodzi - wszystkim daja na nie itd. nie przejmowalbym sie tym za bardzo. a wrecz wykorzystal jako pretekst do zagadania ;-)

I znow się z kolegą muszę zgodzic😊. Najgorsze to sie przejmowac takimi bzdurami
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze to sie przejmowac takimi bzdurami

Ale są takie osoby co tym się przejmują.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: Najgorsze to sie przejmowac takimi bzdurami Ale są takie osoby co tym się przejmują.

To juz na to nic nie poradzimy..
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  14 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: I znow się z kolegą muszę zgodzic😊

jeszcze ci to w krew wejdzie ;-)
Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze to sie przejmowac takimi bzdurami

dokladnie tak. myslicie, ze bedziecie przez to lepsi, majac wyzsza ocene?

w takich sytuacjach zawsze przypomina mi sie taki rysunek satyryczny
pogrzeb, w kondukcie ida 3 osoby i ktos z boku komentuje. a miał ponad 5k obserwujacych na fb.
dlatego im predzej oddzielicie real od neta, tym lepiej dla was.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019

Leon- tu sie nie martw, jeszcze nieraz sie nie zgodzimy 😜

Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019

A po drugie wina wasza nie wasza a przynajmniej większości jak każdy na przywitanie przyrodzenie wysyła i co ma taka myśleć 😂

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Zulgur
Zulgur: A po drugie wina wasza nie wasza a przynajmniej większości jak każdy na przywitanie przyrodzenie wysyła i co ma taka myśleć 😂

Nie ma juz opcji wysylania przyrodzenia na przywitanie. Teraz trzeba się połączyć w parę lub być znajomymi ( na szczęście).
Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019

No ja wiem ale wystarczy że było co było wcześniej i już to jest w głowie takich dziewczyn.. Chłopy trzeba się tu ogarnąć bo seks seksem i sam to lubię a nie narzekam jeśli o to chodzi ale jak już się chce kogoś poznać to nie myśleć pałą tylko popisać poznać żeby kobieta poczuła to bezpieczeństwo szczególnie jak się ktoś komuś podoba

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Zulgur
Zulgur: No ja wiem ale wystarczy że było co było wcześniej i już to jest w głowie takich dziewczyn.. Chłopy trzeba się tu ogarnąć bo seks seksem i sam to lubię a nie narzekam jeśli o to chodzi ale jak już się chce kogoś poznać to nie myśleć pałą tylko popisać poznać żeby kobieta poczuła to bezpieczeństwo szczególnie jak się ktoś komuś podoba

Mysle, ze autorowi chodzi o to, ze dostaje X bez zadnej wczesniejszej wymiany zdañ itp. Raczej nie wierzę, zeby kobiety dawały X z góry zakladając , że "ten tez pewnie tylko o jednym"
Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019

No właśnie o to chodzi.. Nie wiedząc nic o mnie odrazu nie dają szansy

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Zulgur
Zulgur: No właśnie o to chodzi.. Nie wiedząc nic o mnie odrazu nie dają szansy

Bo oceniają FOTKI
Regulamin nie nakazuje poznania kogos przed ocenieniem profilu.
Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019

No ja wiem... Ale nie wyglądam jak jakiś gargulec to o co chodzi 😂

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Zulgur
Zulgur: No ja wiem... Ale nie wyglądam jak jakiś gargulec to o co chodzi 😂

Moze po prostu nie jestes w ich typie...cięzko powiedzieć. Ja tez czasem dostaje X i jakos nie zastanawiam się dlaczego. Moge się po prostu nie podobac i tyle.
Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019

Może i tak jest

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  14 lipca 2019

Chłopie u czym tu się przejmować. Ja bym się nie przejęła jakby mi ktoś w twarz powiedział że jestem brzydka, a ty się przejmujesz jakimiś wirtualnymi ciotkami co połowa z nich na zasiłkach siedzi i tylko zdjęcia pozowane dodaje.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.