Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019 (pierwszy post)

Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Zulgur
Zulgur: Może i tak jest

Moje zdanie , dlaczego dalam X juz znasz..(jw.)
Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019

Usunąłem tą fotkę 😋. Niech Ci będzie 😋

oam
oam
  14 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Zulgur
Zulgur: Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...?
W ogóle się nie przejmuj tym "nie", niektórzy dają je specjalnie tylko po to żeby popsuć średnią. :-)
Edit:
Są również osoby które celowo dają "nie" tylko po to, żeby samemu te "nie" dostać. Tak jak było gdy była jeszcze skala ocen i wciąż tak jest, niektórzy chcą mieć jak najniższą średnią. :-)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Zulgur
Zulgur: Usunąłem tą fotkę 😋. Niech Ci będzie 😋

Nie kieruj się tylko moim zdaniem 😊 , wyraziłam swoją opinię, co nie znaczy, że inne kobiety muszą myśleć podobnie.
Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019

To mi to chyba specjalnie to robią 😂

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Zulgur
Zulgur: To mi to chyba specjalnie to robią 😂


Nawet jesli , to co z tego? Traktuj to jako zabawę a nie wyrok 😊
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  14 lipca 2019
Zulgur
Zulgur: Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...?

Reguła 80/20 działa pięknie, teraz to już chyba nawet 90/10 tj. 10% facetów zgarnia atencje 90% kobiet, pozostali są poza obiegiem. Nie masz się co przejmować, tak to działa na każdym portalu, bo taka jest kobieca natura :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze łatwiej będzie jak napiszesz do jednej z nich (ew.kilku) i zapytasz wprost.

Na pewno odpowiedzą... Super rada! d83dde02
W internecie otyła, bezzębna Gertruda 2/10 z przychówkiem, nawet się nie odezwie do przeciętnego Mireczka 6,5/10 bo to poniżej jej godności d83dde02
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019

Ja odpowiedzialam

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  14 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja odpowiedzialam

A ja wygrałem toster w zdrapce i co to niby znaczy? - Nie trzeba kupować tosterów tylko wygrywać je w zdrapki? d83dde02
Nawet jeśli Ty odpisujesz na każda wiadomość, to nie jest to popularna praktyka wśród kobiet na fotce które każdego dnia mają po kilkadziesiąt wiadomości od różnych kolesi - 95% nawet nie czytają.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Ja odpowiedzialam A ja wygrałem toster w zdrapce i jakie to ma znaczenie? Nawet jeśli Ty odpisujesz na każda wiadomość, to nie jest to popularna praktyka wśród kobiet na fotce które każdego dnia mają po kilkadziesiąt wiadomości od różnych kolesi - 95% nawet nie czytają.

Ale nie zakladaj z góry , ze zadna mu nie odpowie, bo tego po prostu nie wiesz.
Nie napisalam ze odpisuję na każdą wiadomosc 😜
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  14 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie zakladaj z góry , ze zadna mu nie odpowie, bo tego po prostu nie wiesz.

Nawet jeśli 1/100 odpowie to jest to jakiś argument? Nie ogarniam co chcesz napisać, jaki to ma sens d83dde02
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Ale nie zakladaj z góry , ze zadna mu nie odpowie, bo tego po prostu nie wiesz. Nawet jeśli 1/100 odpowie to jest to jakiś argument? Nie ogarniam co chcesz napisać, jaki to ma sens

Taki, ze wystarczy ze odpiszą mu 3 na iles tam i juz bedzie miec jakiekolwiek rozeznanie ...
oam
oam
  14 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet jeśli 1/100 odpowie to jest to jakiś argument? Nie ogarniam co chcesz napisać, jaki to ma sens
Wiesz.. Żeby udzielić odpowiedzi - trzeba mieć coś do "powiedzenia". :DD
AdamKowalski1983
AdamKowalski1983
  15 lipca 2019

Bo kobiety patrzą na wygląd w dużo większym stopniu niż Faceci, a przynajmniej w kwestii pierwszego wrażenia jest to dla nich ważniejsze niż dla faceta. Możesz być super gość ale wystarczy że nie spodoba się jej twój wygląd i jesteś skreślony
I proszę kobiety nie piszcie że faceci robią tak samo, współczuje jeżeli takich spotykacie, widać do takich was ciągnie co znaczy że takich jesteście warte

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki, ze wystarczy ze odpiszą mu 3 na iles tam i juz bedzie miec jakiekolwiek rozeznanie ...

Szkoda czasu, bo laski mu odpiszą "bo tak" albo wymyśli historię z mchu i paproci żeby tylko dał jej spokój. Rozeznanie jest takie - nie jest Chadem, nie ma lajków, proste jak budowa cepa. Kolesie z zakładki "ranking" nie mają takich problemów, bo im laski wysyłają cycki żeby w ogóle chcieli z nimi gadać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.