Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019 (pierwszy post)

Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Taki, ze wystarczy ze odpiszą mu 3 na iles tam i juz bedzie miec jakiekolwiek rozeznanie ... Szkoda czasu, bo laski mu odpiszą "bo tak" albo wymyśli historię z mchu i paproci żeby tylko dał jej spokój. Rozeznanie jest takie - nie jest Chadem, nie ma lajków, proste jak budowa cepa. Kolesie z zakładki "ranking" nie mają takich problemów, bo im laski wysyłają cycki żeby w ogóle chcieli z nimi gadać.

Tego pewien byc nie mozesz. Nie wiesz, co kazda laska z osobna odpisze. Ja napisalam moje zdanie, inna moze napisac swoje..nie wrzucakabym KOLEJNY RAZ wszystkich lasek do jednego worka.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zulgur: Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...? Reguła 80/20 działa pięknie, teraz to już chyba nawet 90/10 tj. 10% facetów zgarnia atencje 90% kobiet, pozostali są poza obiegiem. Nie masz się co przejmować, tak to działa na każdym portalu, bo taka jest kobieca natura :) Przeczytajmojopis: Moze łatwiej będzie jak napiszesz do jednej z nich (ew.kilku) i zapytasz wprost. Na pewno odpowiedzą... Super rada! W internecie otyła, bezzębna Gertruda 2/10 z przychówkiem, nawet się nie odezwie do przeciętnego Mireczka 6,5/10 bo to poniżej jej godności

Zgadzam się z tym. Ja często zagaduje do rożnych kobiet a odpowie może jedna na 50 i to zazwyczaj w taki sposób ze to mi się odechciewa z nią rozmawiać. Oczywiście normą jest to, ze nawet nie potrafią się przywitac na początku rozmowy. Proste dziewuchy, ktore nie potrafią złożyc poprawnego zdania. Uwazają, ze skoro mają "wygląd" to innych walorów nie potrzebują. Lepiej omijac takie panienki.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: Proste dziewuchy, ktore nie potrafią złożyc poprawnego zdania. Uwazają, ze skoro mają "wygląd" to innych walorów nie potrzebują. Lepiej omijac takie panienki.

czesto za profilami tych prostych dziewuch, ktore nie potrafia zlozyc poprawnego zdania, kryja sie jeszcze prostsi chlopacy, dla ktorych nie tylko prawidlowe napisanie, ale i wyslowienie sie stanowi czasami bariere nie do pokonania.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: MGTOWwinner: Zulgur: Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...? Reguła 80/20 działa pięknie, teraz to już chyba nawet 90/10 tj. 10% facetów zgarnia atencje 90% kobiet, pozostali są poza obiegiem. Nie masz się co przejmować, tak to działa na każdym portalu, bo taka jest kobieca natura :) Przeczytajmojopis: Moze łatwiej będzie jak napiszesz do jednej z nich (ew.kilku) i zapytasz wprost. Na pewno odpowiedzą... Super rada! W internecie otyła, bezzębna Gertruda 2/10 z przychówkiem, nawet się nie odezwie do przeciętnego Mireczka 6,5/10 bo to poniżej jej godności Zgadzam się z tym. Ja często zagaduje do rożnych kobiet a odpowie może jedna na 50 i to zazwyczaj w taki sposób ze to mi się odechciewa z nią rozmawiać. Oczywiście normą jest to, ze nawet nie potrafią się przywitac na początku rozmowy. Proste dziewuchy, ktore nie potrafią złożyc poprawnego zdania. Uwazają, ze skoro mają "wygląd" to innych walorów nie potrzebują. Lepiej omijac takie panienki.

A ja myślalam, ze to tylko "atuty" facetów tutaj 😱
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 lipca 2019

Poważnie ale macie problemy. A ja nie piszę do nikogo i mi dobrze z tym. Nie odpisuje jak widzę teksty "cześć kochanie", "siema skarbie" lub podobne bo to strata mojego czasu, skoro ktoś nawet nie poświęcił 5 sekund na przeczytanie profilu to ja mu też nie muszę poświęcać czasu. Oceniam wygląd, patrze na profil a potem decyduje czy dać serduszko czy nie. Na ogół daje tym biednym pokrzywdzonych chłopcom serduszko bo mają niską średnią i co z tego? Nic.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  15 lipca 2019
leon28
leon28: BartekI987: Proste dziewuchy, ktore nie potrafią złożyc poprawnego zdania. Uwazają, ze skoro mają "wygląd" to innych walorów nie potrzebują. Lepiej omijac takie panienki. czesto za profilami tych prostych dziewuch, ktore nie potrafia zlozyc poprawnego zdania, kryja sie jeszcze prostsi chlopacy, dla ktorych nie tylko prawidlowe napisanie, ale i wyslowienie sie stanowi czasami bariere nie do pokonania.

Sugerujesz ze to faceci ze zdjęciami kobiet, czy to była jakas aluzja w moją stronę?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: Sugerujesz ze to faceci ze zdjęciami kobiet, czy to była jakas aluzja w moją stronę? leon28

to do mnie to alibii? ;-)
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: A ja

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja

Egocentryzm wymaksowany na 100%, jeśli coś robią (lub nie robią) nasze kochane 2 pępuszki świata to one myślą, że każdy a przynajmniej większość też to robi - jednocześnie piszą, żeby nie uogólniać. Logiki brak za to hipokryzji całe mnóstwo d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: czesto za profilami tych prostych dziewuch, ktore nie potrafia zlozyc poprawnego zdania, kryja sie jeszcze prostsi chlopacy, dla ktorych nie tylko prawidlowe napisanie, ale i wyslowienie sie stanowi czasami bariere nie do pokonania.

Pytasz wujka google o "hipergamię kobiet" - to żadna tajemna wiedza, temat opisany i dobrze znany. W prostych słowach chodzi o to, że "proste dziewuchy które nie potrafią złożyć poprawnego zdania", olewają "prostszych chłopaków, dla których nie tylko prawidłowe napisanie, ale i wysłowienie stanowi czasami barierę nie do pokonania", celując WYŁĄCZNIE w typów kilka oczek powyżej swojej ligi - stąd armia beta orbiterów białorycerzy gryzących się między sobą o względy "księżniczek" które są grubo poniżej ich poziomu d83dde09
BartekI987
BartekI987: Proste dziewuchy, ktore nie potrafią złożyc poprawnego zdania. Uwazają, ze skoro mają "wygląd" to innych walorów nie potrzebują. Lepiej omijac takie panienki.

Ja generalnie doradzałbym omijać wszystkie dziewczyny z internetu - przerośnięte ego, przerobione zdjęcia, brak zainteresowań tak w skrócie można określić 95% użytkowniczek, pozostałe 5% ma stałych partnerów, a na portalu są tylko dla rozrywki i farmienia atencji którą utraciły w realu po tym jak weszły w stały związek.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Egocentryzm wymaksowany na 100%, jeśli coś robią (lub nie robią) nasze kochane 2 pępuszki świata to one myślą, że każdy a przynajmniej większość też to robi - jednocześnie piszą, żeby nie uogólniać. Logiki brak za to hipokryzji całe mnóstwo


Nie moja wina, że totalnie zlewam co tu się dzieję i się tym w ogóle nie przejmuje. Nigdy nie czułam się jak pępek świata i nim nie byłam.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Nie moja wina, że totalnie zlewam co tu się dzieję i się tym w ogóle nie przejmuje.

To po co się wypowiadasz o tym co tu się dzieje? Nie znam się ale się wypowiem tak? d83dde02
anfet4minka
anfet4minka: Nigdy nie czułam się jak pępek świata i nim nie byłam.

Niemniej każdy argument zaczynasz od "a ja..." he he he
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ozostałe 5% ma stałych partnerów, a na portalu są tylko dla rozrywki i farmienia atencji którą utraciły w realu po tym jak weszły w stały związek.


Nigdy nie utraciłam atencji bo jej ani nie miałam, ani nie szukałam. Jestem tu od bardzo dawna, po prostu czytam wypociny w tym Twoje i nie wierzę w to co czytam. Wyjdź z domu idź na miasto pożyj trochę, odetchnij świeżym powietrzem bo zaczynasz robić z siebie bufona, który jak pewna osoba wszystko wie lepiej niż inni

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

F0X
F0X
  15 lipca 2019

Nie przejmuj się wirtualnymi ocenami całkowicie obcych ludzi :)

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Jestem tu od bardzo dawna, po prostu czytam wypociny w tym Twoje i nie wierzę w to co czytam

Ban?
anfet4minka
anfet4minka: Wyjdź z domu idź na miasto pożyj trochę, odetchnij świeżym powietrzem bo zaczynasz robić z siebie bufona, który jak pewna osoba wszystko wie lepiej niż inni

Ban x2? d83dde02
Nie umiesz się wypowiedzieć w sposób który by mnie nie obrażał używając inwektyw? To wszystko wyjaśnia d83dde02
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 lipca 2019

Zgłoś jeżeli uderzają w Ciebie, zgłoś. Mi poważnie powiewa, czy mam bana czy go nie mam. Jeżeli jest słuszny i moje wypowiedzi łamią regulamin ja z tym problemu nie mam. Tylko zwróć uwagę że jesteś mój drogi hipokrytą.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Zgłoś jeżeli uderzają w Ciebie, zgłoś.

Ta dyskusja nie ma sensu, nie ubliżaj mi i wypowiadaj się na temat - nie masz argumentów, nie masz zdania, to się nie wypowiadaj, takie to proste. Ja na tym kończę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.