Zulgur
Zulgur
  14 lipca 2019 (pierwszy post)

Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...?

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma żadnej solidarności jajników. Spójrz pierw na siebie, swoje wypowiedzi a pozniej krytykuj. Chcesz- zapraszam na pw i wyjaśnię Ci w czym tkwi Twoj problem.

Ja nie mam problemu tylko Ty, gdybym go miał to ja zapraszałbym Ciebie na PW, a jest odwrotnie - it's so simple d83dde02
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja podchodze inaczej. I ciagle to podkreslam, ze oddanie decyzji to nie koniecznie WYBÓR przyszlego męża/żony a JEDYNIE ocenienie profilu/ fotek. Skoro facet dam mi X, a jego fotki mi sie podobaja to daje TAK. Nawet dzis, dostalam "nie" a facet mial takie fotki, ze dech zapierało. Niebanalne. Na jednej takie ujecie jakby słonce trzymal na dloni i odpalal od niego papierosa.. Wiec dalej trzymam sie tego, ze uwierają Cie te decyzje i czujesz potrzeba odwzdzieczenia sie.

A ja nadal uwazam, ze Ty masz prawo robic jak chcesz i INNI rowniez mają do tego prawo. To, ze Ty dostajesz od jakiegos ciacha NIE, a mimo wszystko taka jestes podjarana jego zdjęciami, ze dajesz TAK, nie znaczy, ze faceci muszą robic tak samo w stosunku do wytapetowanych laleczek, ktore spędzają 60% czasu dziennie na pstrykanie sweet foci z cyckami na wierzchu..
oam
oam
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie mam problemu tylko Ty, gdybym go miał to ja zapraszałbym Ciebie na PW, a jest odwrotnie - it's so simple
Bym polemizowala :crylol:
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bym polemizowala

Polemizuj, mnie to ni grzeje ni ziębi d83dde02
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  16 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BartekI987
BartekI987: Przeczytajmojopis: Ja podchodze inaczej. I ciagle to podkreslam, ze oddanie decyzji to nie koniecznie WYBÓR przyszlego męża/żony a JEDYNIE ocenienie profilu/ fotek. Skoro facet dam mi X, a jego fotki mi sie podobaja to daje TAK. Nawet dzis, dostalam "nie" a facet mial takie fotki, ze dech zapierało. Niebanalne. Na jednej takie ujecie jakby słonce trzymal na dloni i odpalal od niego papierosa.. Wiec dalej trzymam sie tego, ze uwierają Cie te decyzje i czujesz potrzeba odwzdzieczenia sie. A ja nadal uwazam, ze Ty masz prawo robic jak chcesz i INNI rowniez mają do tego prawo. To, ze Ty dostajesz od jakiegos ciacha NIE, a mimo wszystko taka jestes podjarana jego zdjęciami, ze dajesz TAK, nie znaczy, ze faceci muszą robic tak samo w stosunku do wytapetowanych laleczek, ktore spędzają 60% czasu dziennie na pstrykanie sweet foci z cyckami na wierzchu..


Czytaj prosze ZE ZROZUMIENIEM . Do ciacha bylo mu daleko..podkreslam : ocenilam NIEBANALNE FOTKI. Marny mój trud, bo cos Ci tlumacze i jak grochem o sciane.
F0X
F0X
  16 lipca 2019

Jeśli ktoś na poważnie przejmuje się wirtualnymi ocenami od obcych ludzi to świadczy o ostrym uwstecznieniu intelektualnym takiej osoby ale na to nic nie poradzimy.

Przestańcie uogólniać i szufladkować ludzi i świat stanie się lepszy.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  16 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ..Czytaj prosze ZE ZROZUMIENIEM . Do ciacha bylo mu dalemo..podreslam : ocrnilam niebanalne FOTKI. Marny mój trud, bo cos Ci tlumacze i jak grochem o sciane.

I vice versa. To nie pierwzzy temat w ktorym mamy odmienne poglądy i wcale nie musimy się zgadzac. Pewnie nigdy sie nie zgodzimy w niektorych kwestiach tak więc nie ma sensu przekonywanie kogos do swoich racji. Ja tez Ci cos tłumacze i rownież bezskutecznie, czyli marny mój trud. Konczę dyskusję, bo jest ona bezcelowa.
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  16 lipca 2019
F0X
F0X: Jeśli ktoś na poważnie przejmuje się wirtualnymi ocenami od obcych ludzi to świadczy o ostrym uwstecznieniu intelektualnym takiej osoby ale na to nic nie poradzimy.

Jak Cie to nie obchodzi, jesteś taki "ponad to wszystko" itp. to spoko, ale dlaczego nazywasz autora postu "uwstecznionym intelektualnie"? Serio aż tak Cie boli co piszą ludzie w internecie / musisz pokazać swoją wyższość, że musisz wszystkich dookoła obrażać? Nieładnie, nieładnie.

F0X
F0X: Przestańcie uogólniać i szufladkować ludzi i świat stanie się lepszy.

Świat jest jaki jest, na pewno nie zmieni się od tego, że kilku aktywnych użytkowników na forum fotki zmieni swoje myślenie d83dde02Niemniej pyszny truizm omnom nom palce lizać d83dde02
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  16 lipca 2019
F0X
F0X: ....świadczy o ostrym uwstecznieniu intelektualnym takiej osoby...

A za chwile:
F0X
F0X: Przestańcie uogólniać i szufladkować ludzi i świat stanie się lepszy.

HIPOKRYZJA Zastanawiam się kto tu jest uwsteczniony...
F0X
F0X
  16 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Cie to nie obchodzi, jesteś taki "ponad to wszystko" itp. to spoko, ale dlaczego nazywasz autora postu "uwstecznionym intelektualnie"? Serio aż tak Cie boli co piszą ludzie w internecie / musisz pokazać swoją wyższość, że musisz wszystkich dookoła obrażać? Nieładnie, nieładnie.


Nikogo KONKRETNEGO nie obraziłem i gdzie napisałem że coś mnie boli w necie, jesteśmy tutaj by mile spędzić czas, a jak kogoś bolą WIRTUALNE oceny od kompletnie obcych ludzi których prawdopodobnie nigdy na oczy nie zobaczy to nie świadczy najlepiej o takiej osobie. I JAKICH WSZYSTKICH rzekomo obrażam, nie dopowiadaj sobie czegoś czego nigdy nie napisałem.

BartekI987
BartekI987: HIPOKRYZJA

Bartku zapoznaj się z pojęciem HIPOKRYZJI bo w pierwszym cytacie pisałem o konkretnej grupie ludzi (NIKIM KONKRETNYM) podatnych na oceny a drugi twój cytat tyczył się osób które piszą że np. "wszystkie kobiety lecą na pieniądze"
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  16 lipca 2019
F0X
F0X: Bartku zapoznaj się z pojęciem HIPOKRYZJI bo w pierwszym cytacie pisałem o konkretnej grupie ludzi (NIKIM KONKRETNYM) podatnych na oceny a drugi twój cytat tyczył się osób które piszą że np. "wszystkie kobiety lecą na pieniądze"

Lisku, znam pojęcia ktorymi władam i doskonale pojęcie hipokryzja pasowało w tamtym miejscu. Najpierw UOGÓLNIASZ pisząc ze ktos jest uwsteczniony (co sam przyznałeś, ze nie pisałes o nikim konkretnym czyli własnie uogólniłes do jakiejs grupy ludzi), a za chwilę pouczasz, zeby nie uogólniac i nie szufladkować i swiat będzie lepszy. To jest właśnie HIPOKRYZJA. Moze to jednak Ty nie znasz znaczenia tego pojęcia.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  16 lipca 2019

Tak dobra, dziś uczymy się słówka hipokryzja ciekawe co za trudne słowo będzie jutro?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  16 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Tak dobra, dziś uczymy się słówka hipokryzja ciekawe co za trudne słowo będzie jutro?
dewiacja d83dde1d
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  16 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
F0X
F0X: Nikogo KONKRETNEGO nie obraziłem

Patrz teraz:
Autor postu: "Zastanawia mnie fakt czemu tak się dzieje że dostaje ciągle głosy ostatnim czasem na " NIE ". Naprawdę tak źle ze mną...?"
F0X: "Jeśli ktoś na poważnie przejmuje się wirtualnymi ocenami od obcych ludzi to świadczy o ostrym uwstecznieniu intelektualnym takiej osoby(...)"
Szach i mat.
PS. Jeśli nie uogólniasz to obraziłeś bezpośrednio autora postu, jeśli uogólniasz to obrażasz wszystkich którzy przejmują się oceną w internecie (również autora postu). W tym samym czasie piszesz, że nie należy uogólniać ani obrażać, that looks like hypocrisy my friend!
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  16 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Tak dobra, dziś uczymy się słówka hipokryzja ciekawe co za trudne słowo będzie jutro?

ALARM!!! ALARM!!! Moderator w opresji!!! Szybko zmienię temat i wykpię sprawę, to może jak mu pomogę to się mi odwdzięczy i kiedy będę cisnęła jakiegoś typa w internecie to zbanuje jego zamiast mnie... d83dde02 Zawsze ten sam motyw 0 polotu, za to 100% przewidywalności d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.