Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Przeczytajmojopis: A dla mnie dziwne, ze mąż czyta wiadomosci żony. Moze cos go niepokoi..?No ba :P przecież mu powiedziałam że umówiłam się z facetem na soczek:> żadna tajemnica. Trochę zazdrości musi być

Haha. Słusznie, niech poczuje powiew konkurencji na karku 😜
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  9 lipca 2019

Dla niego nie ma konkurencji :) ale niech sobie czuje czyjś oddech na karku

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019

Ty wiesz, ze nia ma. Jemu dobrze zrobi nutka niepewnosci 😊

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  9 lipca 2019

Akurat na tyle się znamy że on wie że ja innego portfela na oczy nie widzę 😂

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

[quote=835640;anfet4minka]Akurat na tyle się znamy że on wie że ja innego portfela na oczy nie widzę 😂[/
Nigdy nie piszesz o tym jaki on jest, zawsze tylko podkreslasz jego portfel...czy tylko dla mnie to dziwnie brzmi?

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  9 lipca 2019

Nie zauważyłaś że ja się droczę, to odnośnie tych postów o kobietach materialistkach.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  9 lipca 2019
A jakby mi tylko na tym zależało to myślisz że dostawałby takie ładne śniadania do pracy?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  9 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: on jest programistą to nie ma znaczenia że wyczyścisz przeglądarkę. On i tak jak będzie chciał..
W sumie to takie przykre, być sprawdzanym przez ukochaną osobę ;/ Zero zaufania, a i nawet jeśli robicie to sobie nawzajem ze świadomością drugiej osoby to i tak smutne, bo gdzie prywatność. ;x
leon28
leon28: rower, super sprawa, szczegolnie w tak interesujacych okolicznosciach przyrody.
Też tak sądzę, uwielbiam takie klimaty. Szum w uszach i odpoczynek na łonie natury :)
anfet4minka
anfet4minka: powiedziałam że umówiłam się z facetem na soczek:> żadna tajemnica. Trochę zazdrości musi być
Dla mnie troche słabe, nie rozumiem po co celowo wzbudzać w kimś zazdrość. :)
anfet4minka
anfet4minka: A jakby mi tylko na tym zależało to myślisz że dostawałby takie ładne śniadania do pracy?
oooo bym jadła! :zakochany:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019

Potrzebuje rady. Będe przemalowywac pokój i zastanawiam się na jaki kolor. Tak, żeby pasował do paneli i bialych mebli. W tej oliwce sie zakochałam. Co myślicie?

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019

no ladnie i kontrastowo

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Nie zauważyłaś że ja się droczę, to odnośnie tych postów o kobietach materialistkach.

Czasem cięzko mi Cię rozgryzć..😉
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
leon28
leon28: no ladnie i kontrastowo

Tak myslisz ? Tylko czy nie bedzie sie gryzlo z żółtymi dodatkami? Teraz sciany mam ciut ciemniejsze, niz wyszly na foto- bardziej taka kawa z mlekiem
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Tak myslisz ? Tylko czy nie bedzie sie gryzlo z żółtymi dodatkami? Teraz sciany mam ciut ciemniejsze, niz wyszly na foto- bardziej taka kawa z mlekiemleon28

trzeba by zobaczyc calosc, latwo mozna zrobic tak, zeby wygladalo jak gowno w lesie
ale ty masz zmysl i smak, poradzisz sobie ;-)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019

Tu chyba bardziej realistyczny ten kolor
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
leon28
leon28: Przeczytajmojopis: Tak myslisz ? Tylko czy nie bedzie sie gryzlo z żółtymi dodatkami? Teraz sciany mam ciut ciemniejsze, niz wyszly na foto- bardziej taka kawa z mlekiemleon28 trzeba by zobaczyc calosc, latwo mozna zrobic tak, zeby wygladalo jak gowno w lesie ale ty masz zmysl i smak, poradzisz sobie ;-)

Zanim sie zdecyduje, to chcialabym poznac zdanie innych dla pewnosci 😜
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.