Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 lipca 2019

Myslalam ze po to jest forum, zeby ludzie mogli dyskutowac i wymieniac swoje poglądy. Ale nie, bo jak napiszesz swoje zdanie, albo niedajboze komus co o nim myslisz, bo masz dosc jego uzalania sie itd.to od razu nagonka bo jak tak mozna???

oam
oam
  11 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Myslalam ze po to jest forum, zeby ludzie mogli dyskutowac i wymieniac swoje poglądy. Ale nie, bo jak napiszesz swoje zdanie, albo niedajboze komus co o nim myslisz, bo masz dosc jego uzalania sie itd.to od razu nagonka bo jak tak mozna???
Beczka smiechu, serio.
A jak bylo z Rysiem? Naprawdę, hipokryzja. Tobie wolno ale jak ktos to zrobi a szczególnie moderator (bo przecież oni musza byc mili do porzygu) to od razu wielka afera.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Tylko Rysiu wywlekal moje zycie prywatne na forum i ublizal. Nie widzisz roznicy- moze cofnij sie do postow duuuzo wstecz. Ja nikomu nie ublizylam,a jedynie wypowiadam swoje zdanie, wiec nie myl pojęc bo to dopiero hipokryzja
Gdyby Rysiu nie byl jaki jest i nie bylo na niego tyle skarg od tylu osób, to moze nadal bylby modem i by Cie to tak nie uwierało..

oam
oam
  11 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Tylko Rysiu wywlekal moje zycie prywatne na forum i ublizal. Nie widzisz roznicy- moze cofnij sie do postow duuuzo wstecz. Ja nikomu nie ublizylam,a jedynie wypowiadam swoje zdanie, wiec nie myl pojęc bo to dopiero hipokryzja Gdyby Rysiu nie byl jaki jest i nie bylo na niego tyle skarg od tylu osób, to moze nadal bylby modem i by Cie to tak nie uwierało..
nie chcesz wiedziec co mnie aktualnie uwiera. :ziew: A jak wygladala jego sprawa - nie wiesz i nigdy sie nie dowiesz.

Nie widzisz w tym swojej winy? Zbyt latwo zaufalas nie temu komu nalezy.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Tylko Rysiu wywlekal moje zycie prywatne na forum i ublizal. Nie widzisz roznicy- moze cofnij sie do postow duuuzo wstecz. Ja nikomu nie ublizylam,a jedynie wypowiadam swoje zdanie, wiec nie myl pojęc bo to dopiero hipokryzja Gdyby Rysiu nie byl jaki jest i nie bylo na niego tyle skarg od tylu osób, to moze nadal bylby modem i by Cie to tak nie uwierało..nie chcesz wiedziec co mnie aktualnie uwiera. A jak wygladala jego sprawa - nie wiesz i nigdy sie nie dowiesz. Nie widzisz w tym swojej winy? Zbyt latwo zaufalas nie temu komu nalezy.

O mnie sie nie martw...
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 lipca 2019

Zaczekas sie o wszystko czepiac bo napisalam ( W SPISOB KULTURALNY) Twojemu znajomemu co o nim mysle. Tak - kulturalny, bo w przeciwienstwie do Aski nie odsylalam go do burdelu. Wiec zacznij byc obiektywna, to to az modowi nie wypada..

oam
oam
  11 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Zaczekas sie o wszystko czepiac bo napisalam ( W SPISOB KULTURALNY) Twojemu znajomemu co o nim mysle. Tak - kulturalny, bo w przeciwienstwie do Aski nie odsylalam go do burdelu. Wiec zacznij byc obiektywna, to to az modowi nie wypada..
Alez ja sie niczego nie czepiam, a wyrazam subiektywna opinie i me skromne (oj skromne) zdanie, dodatkowo po raz kolejny a zarazem ostatni zwracam ci uwage, ze nie masz prawa mowic mi co mam robic. Jesli juz tak bardzo ci w oczy kole wypominanie komus czegos "kulturalnego", to przypomnij sobie jak zachowywalas sie wobec Rysia. On na pelnej kulturce, grzecznie, bez odbiegania od regulaminu serwisu i prawa naszego kraju, wypowiadal sie poruszając twoja osobe a ty od razu dym "jak on moze". Moze jak kazdy, tak samo jak ty.
Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Zmień lekarza ,ten Cię okłamuje.

W naszym owadzim życiu nie ma lekazy.
HardStyled83ddd0a
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znak贸w)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  11 lipca 2019
Owad
Owad: W naszym owadzim życiu nie ma lekazy.

Ależ jest i to jeden na wszystkie choroby i dolegliwości. A zwą go inseminator.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znak贸w)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  11 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: A zwą go inseminator.

A tfu,tfu,tfu...dezynsektor. Wybacz owadzie jeszcze bym Ci przyjemność zafundował.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

oam
oam
  11 lipca 2019
Owad
Owad: lekazy.
A lekarze są? To chyba będzie weterynarz, ale czy dla owadów?
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 lipca 2019

Hmm ornitolog? Chyba nie weterynarz

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  11 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Hmm ornitolog? Chyba nie weterynarz
Do owadow? A to nie od ptakow? :D
Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  12 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: To chyba będzie weterynarz, ale czy dla owadów?

Ani weterynarza nie ma.
HardStyled83ddd0a
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  12 lipca 2019

Owad to lepiej powiedz co jest ;p

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.