Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Dragon842: Widzę że tu szaleją stworzonka, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie Powiem Ci cos szczerze ..ja (i nie tylko) słowo "pozdrawiam" czesto piszę koncząc z kims rozmowe. Chyba że pozdrawiamy z kąds, to inna bajka.Niby chcesz kontaktu z ludzmi itd.z drugiej zas strony traktujesz zdawkowo i zniechęcasz do siebie.Co to ma na celu? Ubzdurałaś sobie coś i trzymasz się na siłę swojej tezy,jak nie pasują tobie moje posty to omiń a nie wymądrzasz się koniec tematu

Ło matko - nawet uwagi zwrocic nie mozna bo bulwers. Moze tu lezy Twoj problem szukania w nieskonczonosc..
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ło matko - nawet uwagi zwrocic nie mozna bo bulwers. Moze tu lezy Twoj problem szukania w nieskonczonosc..


Z takim podejściem zawsze niestety będzie sam, choć życzę mu jak najlepiej.Poszedł by facet na siłkę (bo już najmłodszy nie jest), poćwiczyć, może też coś pooglądać. Może też zapisać się na portal o ciupcianiu, ewentualnie odwiedziłby jakiś dom p. bo widać że go już ta samotność męczy a potrzeby narastają. Znajomi wszystko już dzieci, trwałe związki a on dalej żyje w idylli swoich marzeń,

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
anfet4minka
anfet4minka: Przeczytajmojopis: Ło matko - nawet uwagi zwrocic nie mozna bo bulwers. Moze tu lezy Twoj problem szukania w nieskonczonosc..Z takim podejściem zawsze niestety będzie sam, choć życzę mu jak najlepiej.Poszedł by facet na siłkę (bo już najmłodszy nie jest), poćwiczyć, może też coś pooglądać. Może też zapisać się na portal o ciupcianiu, ewentualnie odwiedziłby jakiś dom p. bo widać że go już ta samotność męczy a potrzeby narastają. Znajomi wszystko już dzieci, trwałe związki a on dalej żyje w idylli swoich marzeń,


Asia, popieram w 100%. Gosć naprawde sympatyczny , ale własciwie to niczym się nie różnił od Gośki (może był bardziej ogarnięty). Ona wciąż szukała pizzy i zarywała do Owada, on ciągle się zali ze nie może znalezc kobiety pomimo, że ma same zalety i co jakiś czas nas pozdrawiał i w zasadzie tyle..no sorki- i jeszcze mu powiedz co myslisz to od razu obraza majestatu.
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  10 lipca 2019

Gosia jednak była o 3 kroki przed nim, zbudowała związek, może ją to przerosło bo też młody wiek 3 dzieci, bez pracy bez perspektyw. A kolega ciągle żale wylewa bo przecież jest doskonały

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019

Tak z innej beczki. Widzieliscie kiedys kota spiącego w ten sposób? 😂😂

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  10 lipca 2019

Widziałam mój kiedyś tak sypiał Franek 😂 ale tu w chmurze chyba nie mam żeby pokazać. Natomiast przygotowałam sobie żarło na jutro. Bo jak wrócę zdarzę tylko wyprasować ciuchy, wykapać się i spadam na warsztaty kulinarne

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  10 lipca 2019
o takie coś na jutro

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: o takie coś na jutro

Smakowicie wyglada i zdrowo 💪
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: anfet4minka: o takie coś na jutro Smakowicie wyglada i zrowo 💪

Moj syn tez kocha kiełki. Najbardziej brokuła i rzodkiewki
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  10 lipca 2019

Właśnie wdupczam
rzodkiewki 😂 a czy tak zdrowo no u mnie tak się je.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019

Wyglada zdrowo. Pokazalam synowi , bo on sie trzyma swojej diety i mowi "mega💪".

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019

Tylko pyta, co to to okragle w srodku

oam
oam
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Powiem Ci cos szczerze ..ja (i nie tylko) słowo "pozdrawiam" czesto piszę koncząc z kims rozmowe. Chyba że pozdrawiamy z kąds, to inna bajka.Niby chcesz kontaktu z ludzmi itd.z drugiej zas strony traktujesz zdawkowo i zniechęcasz do siebie.
Osobiście uważam, że było to bynajmniej niemiłe.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Powiem Ci cos szczerze ..ja (i nie tylko) słowo "pozdrawiam" czesto piszę koncząc z kims rozmowe. Chyba że pozdrawiamy z kąds, to inna bajka.Niby chcesz kontaktu z ludzmi itd.z drugiej zas strony traktujesz zdawkowo i zniechęcasz do siebie.Osobiście uważam, że było to bynajmniej niemiłe.

Masz prawo tak uwazac. Aczkolwiek pisalam z nim kiedys na priv, i facet jest "nietypowy".
oam
oam
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Masz prawo tak uwazac. Aczkolwiek pisalam z nim kiedys na priv, i facet jest "nietypowy".
Najgorsze co może być to porównywanie go do Gosi, przecież to niebo a ziemia.
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.