Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: leon28: piekloWgDantego: Wystarczy być u nich tydzień zarejestrowanym i można starać się o dofinansowanie ale czy nie ma innych wymogow? np. ze nie mozna bylo wczesniej przez iles dzialalnosci prowadzic, czy cos w tym stylu? Musisz być bezrobotnym czyli zarejestrowanym u nich ,nie można było wcześniej pobierać dofinansowania i działalność zakładasz dopiero po otrzymaniu decyzji. Nie wiem jak jest z zawieszonymi działalnościami ,czy też można się starać o dofinansowanie.

pewnie wszystkie warunki zaleza od lokalizacji. trzeba sie u siebie na miejscu dowiadywac.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
leon28
leon28: Przeczytajmojopis: A dla mnie dziwne, ze mąż czyta wiadomosci żony. Moze cos go niepokoi..? nie ma co drazyc tematu, jak nie znamy okolicznosci. w kazdym razie jest wiele sposobow zabezpieczen przed taka ciekawoscia.

To nie o to chodzi. Po prostu malzenstwo powinno sobie ufac i nie ingerowac w jakies prywatne rozmowy. Dziwnie bym sie czula bedac zmuszona zmieniac haslo w koniecznosci przed męzem
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: To nie o to chodzi. Po prostu malzenstwo powinno sobie ufac i nie ingerowac w jakies prywatne rozmowy. Dziwnie bym sie czula bedac zmuszona zmieniac haslo w koniecznosci przed męzem leon28

no fakt, ogolnie to slabe jest takie czytanie prywatnych wiadomosci.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: To nie o to chodzi. Po prostu malzenstwo powinno sobie ufac i nie ingerowac w jakies prywatne rozmowy. Dziwnie bym sie czula bedac zmuszona zmieniac haslo w koniecznosci przed męzem

ale takiego kogos mozna pokonac jego wlasna bronia. wystarczy zalozyc 2gie konto. i na tym kontrolowanym pisac slodkie pitu pitu, jaki to maz nie jest kochany, a na 2gim - tym rzeczywiscie prywatnym ogien ;-)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
leon28
leon28: Przeczytajmojopis: To nie o to chodzi. Po prostu malzenstwo powinno sobie ufac i nie ingerowac w jakies prywatne rozmowy. Dziwnie bym sie czula bedac zmuszona zmieniac haslo w koniecznosci przed męzem ale takiego kogos mozna pokonac jego wlasna bronia. wystarczy zalozyc 2gie konto. i na tym kontrolowanym pisac slodkie pitu pitu, jaki to maz nie jest kochany, a na 2gim - tym rzeczywiscie prywatnym ogien ;-)


Mozna...tylko w jakim celu?? Bo dla mnie to takie troszke słabiutkie 😜
Chciałbys, zeby w Twoim związku miały miejsce takie sytuacje?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Mozna...tylko w jakim celu?? Bo dla mnie to takie troszke słabiutkie 😜 leon28

w takim celu, ze jak kuba bogu, tak bog kubie, dla zartu, albo w jakims niecnym celu. nie wiem, wyobrazni mi nie starcza ;-)
chyba za duzo stawki wiekszej niz zycie sie naogladalem ;-)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019

Chyba tak 😁😁 Dla mnie zbyt mało poważne zachowania. Nie chcialabym uczestniczyc w takich zagrywkach

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Nie chcialabym uczestniczyc w takich zagrywkach

mysle, ze nikt by nie chcial. ale jak juz do tego dochodzi, to nie zawsze czlowiek sledzony jest na straconej pozycji
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
leon28
leon28: Przeczytajmojopis: Nie chcialabym uczestniczyc w takich zagrywkach mysle, ze nikt by nie chcial. ale jak juz do tego dochodzi, to nie zawsze czlowiek sledzony jest na straconej pozycji

No nie jest, ale moim zdaniem nie tędy droga. Zrobilabym taką akcję, zeby mu się na dobre odechciało. Powiedziałabym co myślę o tak tandetnym i dziecinnym zachowaniu 😜
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 lipca 2019

hola hola. Ja mężowi pozwala czytać to nie o to chodzi. Nie mam akurat nic do ukrycia. Ale zdziwiłam się że zalogowane. Myślałam że nie czyta a jednak. Może się boi, tylko nie wiem czego

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: hola hola. Ja mężowi pozwala czytać to nie o to chodzi. Nie mam akurat nic do ukrycia. Ale zdziwiłam się że zalogowane. Myślałam że nie czyta a jednak. Może się boi, tylko nie wiem czego

Zapytaj go wprost.
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 lipca 2019

Po co mam go pytać? Czyta to czyta ale się zdziwiłam. Znamy hasła swoje to jest zaufanie. Chce niech czyta.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Po co mam go pytać? Czyta to czyta ale się zdziwiłam. Znamy hasła swoje to jest zaufanie. Chce niech czyta.

Chyba , ze tak, bo powyzej zasugerowalas inaczej ..
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 lipca 2019

Ewka bo się zdziwiłam :> że ma to zalogowane.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: A dla mnie dziwne, ze mąż czyta wiadomosci żony. Moze cos go niepokoi..?


No ba :P przecież mu powiedziałam że umówiłam się z facetem na soczek:> żadna tajemnica. Trochę zazdrości musi być

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.