Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

oam
oam
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Zanim sie zdecyduje, to chcialabym poznac zdanie innych dla pewnosci
Ja do bieli i tych paneli walnęłabym kolor "pole kukurydzy", miazga!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Zanim sie zdecyduje, to chcialabym poznac zdanie innych dla pewnosciJa do bieli i tych paneli walnęłabym kolor "pole kukurydzy", miazga!

Tylko ze mam zółte dodatki. Nie zleje sie calosc?
oam
oam
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Tylko ze mam zółte dodatki. Nie zleje sie calosc?
pole kukurydzy to nie taki stricte żółty, to taki wpadajaćy w pomarrańcz ale nie do końca kurcze nawet słowami nie da sie opisać ale jest piękny :D a wizualnie.. to te programy co cykasz fotke i mozesz w nim kolory scian zmianiac chyba by tu pomogły :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Tylko ze mam zółte dodatki. Nie zleje sie calosc?pole kukurydzy to nie taki stricte żółty, to taki wpadajaćy w pomarrańcz ale nie do końca kurcze nawet słowami nie da sie opisać ale jest piękny :D a wizualnie.. to te programy co cykasz fotke i mozesz w nim kolory scian zmianiac chyba by tu pomogły :D


Wlasnie. Nie pomyslalam o tym. Dzieki 😘. Sprobuje najpierw wirtualnie pokombinowac.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Zanim sie zdecyduje, to chcialabym poznac zdanie innych dla pewnosci 😜leon28

ale to ty tam bedziesz mieszkac, nie inni
rownie dbrze pasowalby tam kawa z mlekiem
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
leon28
leon28: Przeczytajmojopis: Zanim sie zdecyduje, to chcialabym poznac zdanie innych dla pewnosci 😜leon28 ale to ty tam bedziesz mieszkac, nie inni rownie dbrze pasowalby tam kawa z mlekiem

To fakt. Ta kawka teraz ladnie sie komponuje i farba super jakosciowa, ale juz mi sie znudził ten kolor. Jest 5ty rok i tak mnie korci zeby cos zmienic 😊
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: leon28: Przeczytajmojopis: Tak myslisz ? Tylko czy nie bedzie sie gryzlo z żółtymi dodatkami? Teraz sciany mam ciut ciemniejsze, niz wyszly na foto- bardziej taka kawa z mlekiemleon28 trzeba by zobaczyc calosc, latwo mozna zrobic tak, zeby wygladalo jak gowno w lesie ale ty masz zmysl i smak, poradzisz sobie ;-) Zanim sie zdecyduje, to chcialabym poznac zdanie innych dla pewnosci 😜
oam
oam
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: To fakt.
Ja bym stawiała na ciepły i żywy kolor, a nie jakieś smutaśne szaraki. :D
Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Co myślicie?

Fajny klapek w odbiciu lustrzanym :)
HardStyled83ddd0a
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  10 lipca 2019

No to co broimy?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: Co myślicie? Fajny klapek w odbiciu lustrzanym :)

Dowcipniś jeden 😜
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: No to co broimy?

Co proponujesz?
Dragon842
Dragon842
  10 lipca 2019

Widzę że tu szaleją stworzonka, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Widzę że tu szaleją stworzonka, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie

Powiem Ci cos szczerze ..ja (i nie tylko) słowo "pozdrawiam" czesto piszę koncząc z kims rozmowe. Chyba że pozdrawiamy z kąds, to inna bajka.Niby chcesz kontaktu z ludzmi itd.z drugiej zas strony traktujesz zdawkowo i zniechęcasz do siebie.Co to ma na celu?
Dragon842
Dragon842
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Dragon842: Widzę że tu szaleją stworzonka, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie Powiem Ci cos szczerze ..ja (i nie tylko) słowo "pozdrawiam" czesto piszę koncząc z kims rozmowe. Chyba że pozdrawiamy z kąds, to inna bajka.Niby chcesz kontaktu z ludzmi itd.z drugiej zas strony traktujesz zdawkowo i zniechęcasz do siebie.Co to ma na celu?

Ubzdurałaś sobie coś i trzymasz się na siłę swojej tezy,jak nie pasują tobie moje posty to omiń a nie wymądrzasz się koniec tematu
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.