Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Masz prawo tak uwazac. Aczkolwiek pisalam z nim kiedys na priv, i facet jest "nietypowy".Najgorsze co może być to porównywanie go do Gosi, przecież to niebo a ziemia.

Tak uwazasz, bo nie znasz goscia na tyle co ja....
I wypowiadasz sie na podstawie TYLKO TEGO, CO TU WIDZISZ.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019

Aska ma podobne zdanie, co chyba daje do myslenia. Nie mam w zwyczaju kazdenu wchodzic w zadek bez powodu i byc obrzydliwie miła, bo tak sie powinno.

oam
oam
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Tak uwazasz, bo nie znasz goscia na tyle co ja.... I wypowiadasz sie na podstawie TYLKO TEGO, CO TU WIDZISZ.
Dobre sobie, nie wiesz jak jest, a się wypowiadasz i to za mnie. Koleś jest z mojego miasta, znam go od 2015roku, jesteśmy w niejednej grupie na fejsie, więc wiem jak się wypowiada i rozmawia z innymi osobam czy w sieci tutaj, czy tam czy jakkolwiek!
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Aska ma podobne zdanie, co chyba daje do myslenia.
Nie, nie daje.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Masz swoje zdanie, ktore szanuję, a Ty uszanuj, ze ja mam prawo miec inne.
To, ze Tobie gosciu odpowiada, to nie znaczy ze innym tez musi.

oam
oam
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Masz swoje zdanie, ktore szanuję, a Ty uszanuj, ze ja mam prawo miec inne. To, ze Tobie gosciu odpowiada, to nie znaczy ze innym tez musi.
Miej zdanie jakie masz, ale nie widzę powodu by przez to atakować innych.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Masz swoje zdanie, ktore szanuję, a Ty uszanuj, ze ja mam prawo miec inne. To, ze Tobie gosciu odpowiada, to nie znaczy ze innym tez musi.Miej zdanie jakie masz, ale nie widzę powodu by przez to atakować innych.

Ty nie widzisz , ja i Aska mamy inne zdanie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie widzę tu ataku, a jedynie wyrazilam swoje zdanie bez owijania w bawełnę.
Doceniam, że bronisz znajomego, ale ja mam o nim swoje zdanie i koniec.

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  10 lipca 2019

Ja nie atakuje, ja tylko napisałam że jest dziwny i zbyt użalający się nad sobą.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  10 lipca 2019

Ewka to białe to taka pasta z twarożku białego czosnku z w miarę dobrym składem (mam manie czytania składów) dostępne w aldiku w smaku fajne. Takie do wędliny zamiast majonezu 😂

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja nie atakuje, ja tylko napisałam że jest dziwny i zbyt użalający się nad sobą.

A czy Twoim zdanie ja atakuje ?? Napisalam do niego kulturalnie. Najwyrazniej ktos jest tu przewrazliwiony i tyle
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ewka to białe to taka pasta z twarożku białego czosnku z w miarę dobrym składem (mam manie czytania składów) dostępne w aldiku w smaku fajne. Takie do wędliny zamiast majonezu 😂

Jemu chyba chodzilo o to okragle , wygladajace jak poszatkowana parówka😊
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Masz prawo tak uwazac. Aczkolwiek pisalam z nim kiedys na priv, i facet jest "nietypowy".Najgorsze co może być to porównywanie go do Gosi, przecież to niebo a ziemia.


Tu sie zgadzam w 100%. Gosia dała się lubić, była szczera, otwarta i nie uzalała się nad sobą. Mimo swojej "prostoty" biła od niej sympatia . Wiec porównanie nie na miejscu faktycznie.
oam
oam
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Gosia dała się lubić, była szczera, otwarta i nie uzalała się nad sobą.
Chętnie napisałabym co myślę, ale sama musiałabym dać sobie bana za tę ekstremalną szczerość.
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Tu sie zgadzam w 100%
:crylol:

ps. nie jestem Ola, Olka, Oleńka ani nic innego co jest związane z OLA!
Moje imię brzmi inaczej, Ola to zupełnie inne imię i uszanujcie to.
chyba że i ja mam kierować wobec was zupełnie inne imiona.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Gosia dała się lubić, była szczera, otwarta i nie uzalała się nad sobą.Chętnie napisałabym co myślę, ale sama musiałabym dać sobie bana za tę ekstremalną szczerość. Przeczytajmojopis: Tu sie zgadzam w 100%ps. nie jestem Ola, Olka, Oleńka ani nic innego co jest związane z OLA!Moje imię brzmi inaczej, Ola to zupełnie inne imię i uszanujcie to. chyba że i ja mam kierować wobec was zupełnie inne imiona.

Ok, ok..Aleksandro. Spokojnie, bo Ci żyłka strzeli. Do mnie mozesz mówic mawet Klementyna. Nie jestm przewrazliwiona na tym punkcie 😂
oam
oam
  10 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Do mnie mozesz mówic mawet Klementyna. Nie jestm przewrazliwiona na tym punkcie
aaaaa mi przyszły same randomowe imiona na myśl :kv3:
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.