Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  6 lipca 2019

Pracą człowiek nie życie. 8h i do domu. Nie pracujemy z mężem w soboty. Za go uwielbiam jak musi jechać w niedziele. Ah to materialistyczne podejście do życia. Plany na wieczór nic, plany na jutro obiad u mojej mamy. Uf nie muszę gotować

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  6 lipca 2019

Cześć i czołem, kluski z rosolem na jutro a na dzis juz dobranoc. :bye:

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  7 lipca 2019

Nie ma to jak relaks po sprzątaniu w wannie. Yeee

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  7 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Nie ma to jak relaks po sprzątaniu w wannie. Yeee
Chyba tez sobie wskocze tak sie wymoczyc. Swoja droga.. Lubisz olejki do kapieli, sole itd?
Dragon842
Dragon842
  7 lipca 2019

Lubię rozmawiać i poruszać ciekawe tematy, ot taki facet z głową pełną myśli. Ostatnio dużo słyszy się i czyta na temat porzuconych zwierzętach nad którymi znęcano się. Serce boli ale pytanie samo nasuwa się, skąd w człowieku tyle zła i okrucieństwa? Każdy oczekuje od innych szacunku a czy zwierzęta nie mają prawa do szacunku? Niestety człowiek jest i będzie okrutny pod każdym względem, w dzisiejszych czasach wartości stają się zabawką i narzędziem do manipulacji ludźmi. Zwierzęta na początku stają się członkami rodziny, później zabawką a na koniec kończą w lesie gdzieś porzucone. Traktuj ludzi jak sam chcesz być traktowany, to samo tyczy się także zwierząt. W szarej rzeczywistości zapominamy o tym, oczekujemy szacunku nie dając nic w zamian. Nie szanujemy ani siebie ani innych ale mamy oczekiwania,niestety sami kształtujemy gen świat i sami go niszczymy. Też nie jestem idealny, mam trudny charakter i ciężko ze mną wytrzymać ale nie zapominam czym jest szacunek. Ktoś powiedział kiedyś,,to zasady czynią nas ludźmi,,ale bestialstwo,chamstwo niszczy człowieczeństwo, miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  7 lipca 2019

Oam 😂 jedyne co leje do wanny to swój własny mocz 😂 heheh

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  7 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Oam 😂 jedyne co leje do wanny to swój własny mocz 😂 heheh
hahahha :crylol: fuuuuu! xD
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  7 lipca 2019

Tak jakbyś nigdy nie nasilała do wody 😂 każdy to robi, tylko wstydzi się przyznać

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  7 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Tak jakbyś nigdy nie nasilała do wody 😂 każdy to robi, tylko wstydzi się przyznać
Może jak bylam dzieciakiem ale nie pamietam :rotfl: Tak czy siak, nie robię tego, wole sole i olejki :D Na tym punkcie mam bzika. :D
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  7 lipca 2019

Ja tam mam alergie 😂 więc jedyne co używam to biały rogacz znaczy jeleń 😂

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 lipca 2019

Ło matko..patrze, co tu słychać nowego , a tu jeden chce uciekac, druga leje do wody..😨😂😂😂

oam
oam
  7 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja tam mam alergie 😂 więc jedyne co używam to biały rogacz znaczy jeleń 😂
Też używam, są z tego przyjemne żele do kąpieli. :D
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  7 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja tam mam alergie 😂


jakbyście wiedzieli co idzie do tych wszystkich kosmetyków płynnych ... wcale się nie dziwię że różni ludzie róznie na to reaguja (ich skóra) :D pracuje w tej branży , wiem co mówię ...
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: anfet4minka: Ja tam mam alergie 😂 jakbyście wiedzieli co idzie do tych wszystkich kosmetyków płynnych ... wcale się nie dziwię że różni ludzie róznie na to reaguja (ich skóra) :D pracuje w tej branży , wiem co mówię ...

Proszę- nie mów za duzo ..😬
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  7 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Proszę- nie mów za duzo ..😬

nie powiem... obowiązuje mnie umowa poufności ;)
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.