Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

oam
oam
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: piwo
daj sie poznać!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: MGTOWwinner: piwodaj sie poznać!

???
oam
oam
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ???
Chce go zachęcić do NORMALNEJ rozmowy :D Gadane ma, nie ma co :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Przeczytajmojopis: ???Chce go zachęcić do NORMALNEJ rozmowy :D Gadane ma, nie ma co :D

Niestety on tutaj nie ma wstępu..
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 lipca 2019

Ola- zwiedzasz juz cos, czy nadal pada ? Moze stań na drabinie i przegon te chmury miotłą, będzie szybciej 😁

oam
oam
  5 lipca 2019

NIestety, nie mozesz zabronić mu wypowiadania sie w tym temacie :D

Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Ola- zwiedzasz juz cos, czy nadal pada ? Moze stań na drabinie i przegon te chmury miotłą, będzie szybciej 😁
Jeszcze nic, aktualnie jestem w drodze do Poznania. :D ale oby pogoda dopisala tam na miejscu, zostaje do jutra. :D

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 lipca 2019

W tym mogę, bo mam go na czarnej liscie

oam
oam
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: W tym mogę, bo mam go na czarnej liscie
wszyscy dodaja sie nawzajem na czarna, ehh.. :/ mnie ostatnio mod kamerek chcial dodac za samo bycie na transmisji u niej :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Przeczytajmojopis: W tym mogę, bo mam go na czarnej lisciewszyscy dodaja sie nawzajem na czarna, ehh.. :/ mnie ostatnio mod kamerek chcial dodac za samo bycie na transmisji u niej :D

Ja akurat miałam swoj prywatny powód, o ktorym nie będę tu pisac. Wystarczy przejrzec wpisy kilka tyg./mcy wstecz owego Pana i nic więcej nie trzeba dodawać. Dlatego założylam swoj temat na forum , zeby uniknąc psucia atmosfety przez osoby, ktore nagminnie: ubiżają, wyzywają i narzekaja ze WSZYSTKIE kobiety są złe. Ten użytkownik mial ju 2 bany za ublizanie mi. Musę coś jeszcze dodawać ?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 lipca 2019

Widzisz Ola- juz wiesz, dlaczego kiedys twuerdziłam, że wielu modów tutaj po prostu sie do tej roli nie nadaje..Twoj przyklad z blokowaniem na kamerce jest tego świetnym przykładem.

Dragon842
Dragon842
  5 lipca 2019

Miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie

Ten jak zwykle "przelotem" 😜
Dragon842
Dragon842
  5 lipca 2019

Hahaha ja ciągle w ruchu haha

Dragon842
Dragon842
  5 lipca 2019

Dzień powoli kończy choć z drugiej strony weekend zaczyna się więc są jakieś powody do radości, za oknami trochę chłodno. Ludzie narzekali że jest za gorąco, czekam gdy będą narzekać że jest zimno. Ja mimo wszystko postanowiłem wyjść na spacer, by dzień zakończyć miłym akcentem. Szkoda siedzieć w domu gdy można jakoś miło wykorzystać wolny czas a ty jakie masz plany na wieczór? Najlepiej robić wszystko co daję radość i satysfakcję ale nie zawsze to jest możliwe gdy człowiek zabiegany w natłoku obowiązków, mimo wszystko warto zatrzymać się i pomyśleć o sobie. Każdemu człowiekowi coś od życia należy się, praca jest ważna bo zapewnia komfort i pewien poziom życia ale nie zastąpi przyjaciół rodziny i bliskich osób. Często uświadamiamy sobie o tym dopiero gdy jest za późno, może dlatego warto zastanowić się gdzie popełniamy błędy i wyciągnąć wnioski? Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego wieczoru życzę i pozdrawiam serdecznie.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 176
anfet4minka
  5 lipca 2019

Dostałam swoje pierwsze „pińset+” na konto. To się zdziwiłam
mąż od razu poleciał do żabki. Jak rasowa patologia musimy przepić

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.