Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Dragon842
Dragon842
  4 lipca 2019

Czas do pracy a tak mi nie chcę się, jeszcze tylko trzy dni pracy i w końcu wolne. Niech ktoś powie że praca uszlachetnia to zjem hahaha miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Dzień zły

😱. Co sie stało???
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Czas do pracy a tak mi nie chcę się, jeszcze tylko trzy dni pracy i w końcu wolne. Niech ktoś powie że praca uszlachetnia to zjem hahaha miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie

😜
oam
oam
  4 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Dzień zły
jak to zly? Co sie stalo? :(
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: oam: Dobry 👋. U nas tez słonko. Wkoncu na weekend zapowiadają deszcze. Oby się sprawdziło
Moze byc chlodno ale bez deszczu... Jak ja Poznań zwiedze w deszcz :(
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019

Asia ostatnio chyba jakiegoś doła ma. Najpierw chciała od nas uciekać..

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  4 lipca 2019

Ewka, poza faktem że wstałam o 4:07 2 deski prasowania obleciałam, pranie wstawiłam, zmywarkę wyciągnęłam wstawiłam nową, sprzątnęłam w kuchni, w łazience i sypialni jednej, nakarmiłam syna, ubrałam zawiozłam do żłobka. Okazało się że ktoś mi drzwi obił... bez komentarza, no i oczywiście spóźniłam się do pracy co olewam. Nie mniej no zaczynam być śpiąca a do 15 daleko.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ewka, poza faktem że wstałam o 4:07 2 deski prasowania obleciałam, pranie wstawiłam, zmywarkę wyciągnęłam wstawiłam nową, sprzątnęłam w kuchni, w łazience i sypialni jednej, nakarmiłam syna, ubrałam zawiozłam do żłobka. Okazało się że ktoś mi drzwi obił... bez komentarza, no i oczywiście spóźniłam się do pracy co olewam. Nie mniej no zaczynam być śpiąca a do 15 daleko.

Czemu Ty tych obowiązkow z męzem nie dzielisz ?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019

Ola- co chcesz w Poznaniu zwiedzać ? Mnie osobiście to miasto nie urzeka - moja mama tam mieszka

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  4 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Czemu Ty tych obowiązkow z męzem nie dzielisz ?


Jest na L4 to znaczy że chory chyba.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  4 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ewka, poza faktem że wstałam o 4:07 2 deski prasowania obleciałam, pranie wstawiłam, zmywarkę wyciągnęłam wstawiłam nową, sprzątnęłam w kuchni, w łazience i sypialni jednej, nakarmiłam syna, ubrałam zawiozłam do żłobka. Okazało się że ktoś mi drzwi obił... bez komentarza, no i oczywiście spóźniłam się do pracy co olewam. Nie mniej no zaczynam być śpiąca a do 15 daleko.
Biedna... :/ Kurcze, mąż nie mógł wziąć na siebie połowę tych obowiązków? :/
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ola- co chcesz w Poznaniu zwiedzać ? Mnie osobiście to miasto nie urzeka - moja mama tam mieszka
Wszystko co jest warte uwagi, zobacze jaka trase i jakie ciekawe miejsca wybral moja parka. :D
oam
oam
  4 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Jest na L4 to znaczy że chory chyba.
Bez przesady! Kobiety sa chore to facet jeszcze placze ze obiadu nie ma zrobionego. Siedzi w domu to niech ogarnie tyle ile da rade.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Przeczytajmojopis: Czemu Ty tych obowiązkow z męzem nie dzielisz ?Jest na L4 to znaczy że chory chyba.

Tak bardzo ze nic nie moze pomóc ?? Kurde- moj by mi nawet nie pozwolił wstac o 4. Jak pracowalam to dzielismy obowiązki wieczorem . Oboje dobrze zarabiacie (jak twierdzisz) , wiec nie mozecie wynając na ten czas jakiejs osoby, która by pomogła w obowiazkach domowych ?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: anfet4minka: Jest na L4 to znaczy że chory chyba.Bez przesady! Kobiety sa chore to facet jeszcze placze ze obiadu nie ma zrobionego. Siedzi w domu to niech ogarnie tyle ile da rade.

Dokładnie! No chyba ,ze ma złamane obie nogi i ręce
oam
oam
  4 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Dokładnie! No chyba ,ze ma złamane obie nogi i ręce
ja bym z takim co siedzi na tylku i nic nie robi nie wytrzymala.. I mam tu na myśli dom, mieszkanie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Dokładnie! No chyba ,ze ma złamane obie nogi i ręceja bym z takim co siedzi na tylku i nic nie robi nie wytrzymala.. I mam tu na myśli dom, mieszkanie.

Nie wiemy , czy tak nic nie robi..ale jak czytam to Asia ciągle jakies obowiązki ma, a nigdy nie pisała, że ON wyprasował, wyjął naczynia ze zmywarki, coś posprzątal.
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.