Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

oam
oam
  4 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Nie wiemy , czy tak nic nie robi..ale jak czytam to Asia ciągle jakies obowiązki ma, a nigdy nie pisała, że ON wyprasował, wyjął naczynia ze zmywarki, coś posprzątal.
nie wiemy, dlatego napisalam o sobie. Ale wstawanie o 3 rano, gdzie to tak naprawde jest NOC i powinno sie spac.. Na ktora Ty Asiu chodzisz do pracy?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  4 lipca 2019

pewnie dziela obowiazki tworzac idealny zwiazek malzenski tak jak w linku

https://www.youtube.com/watch?v=yNNDpXkfReo

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
leon28
leon28: pewnie dziela obowiazki tworzac idealny zwiazek malzenski tak jak w linkuhttps://www.youtube.com/watch?v=yNNDpXkfReo

Haha. Dowcipniś, ale czyja to wnia ?? Tylko i wyłącznie kobiet, które od początku pozwalaja się tak traktować.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  4 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Haha. Dowcipniś, ale czyja to wnia ?? Tylko i wyłącznie kobiet, które od początku pozwalaja się tak traktować. leon28

nie znamy sytuacji, wiec nie mozna sie tak autorytatywnie wypowiadac.poza tym juz starozytni rzymianie twierdzili, ze chcacemu nie dzieje sie krzywda.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019

No nie znamy, ale moj mąz za cholere by mi nie pozwolił wstac o 4 rano, zeby cis w domu zrobić.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  4 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: No nie znamy, ale moj mąz za cholere by mi nie pozwolił wstac o 4 rano, zeby cis w domu zrobić.leon28

a na pewno dobrze odczytujesz jego intencje? bo moze tak glosno pracujesz, ze boi sie, ze sam sie nie wyspi? ;-)
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  4 lipca 2019

Ewka, na ogół mąż wozi małego do żłobka i odbiera. Wymienia kuwety i wynosi śmieci. Ja się mu nie dziwie że on nic nie robi, ma służbę od tego w końcu pracuje w zasadzie za jego kasę poniekąd, bo żeby dziecko wysłać do żłobka to musi dopłacić mi do benzyny, także no cóż. Dziś obiadu nie robię i mam to gdzieś, umówiłam się na soczek z koleżanką

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
leon28
leon28: Przeczytajmojopis: No nie znamy, ale moj mąz za cholere by mi nie pozwolił wstac o 4 rano, zeby cis w domu zrobić.leon28 a na pewno dobrze odczytujesz jego intencje? bo moze tak glosno pracujesz, ze boi sie, ze sam sie nie wyspi? ;-)

Nigdy nie pozwalamy sobie na to , zeby zostawiac cos na rano. Jak wieczor jest cod co zrobienia to ogarniamy razem.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ewka, na ogół mąż wozi małego do żłobka i odbiera. Wymienia kuwety i wynosi śmieci. Ja się mu nie dziwie że on nic nie robi, ma służbę od tego w końcu pracuje w zasadzie za jego kasę poniekąd, bo żeby dziecko wysłać do żłobka to musi dopłacić mi do benzyny, także no cóż. Dziś obiadu nie robię i mam to gdzieś, umówiłam się na soczek z koleżanką

Przeraza mnie Twoj tok myslenia...malzenstwo to ma byc PARTNERSTWO I DZIELENIE OBOWIAZKOW a nie us£ugiwanie temu, ktory zarabia więcej. Szczerze moge tylko współczuć...zawozi i odbiera dziecko ??? Wyświęcmy go za zycia za tą jego dobroduszność. Litości, jest przecież jego ojcem.
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  4 lipca 2019

Przynajmniej tyle że razem, ja o 20 mam już tak dosyć że nie ogarniam nie mam siły, a jak mały lata do 21 czy 22 bo różniej bywa to już całkiem. Poszłam wcześnie spać chyba coś koło 22:30 wzięłam prochy nasenne, bo zasypiałam na stojąco o 19 no ale nie było szans. Stary poszedł małego usypiać o 21:30 ja walczyłam chciałam zrobić sobie jedzenie do pracy, ale syf w kuchni mnie tak poraził że mentalnie nie byłam do tego zdolna. Rano to złożyłam posprzątałam nie zdarzyłam mu iść po bułki, wg ledwo wyrobiłam, pracuje od 7 a o 7 stałam pod żłobkiem w mieście gdzie mieszkam. Dobrze że mi choć go zaniósł do auta bo już wyciągając go z łóżeczka miałam problem. Zlitował się. Choć było mu nie w smak że go obudziłam. Mógł spać w sypialni albo w salonie to bym go nie obudziła

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Przynajmniej tyle że razem, ja o 20 mam już tak dosyć że nie ogarniam nie mam siły, a jak mały lata do 21 czy 22 bo różniej bywa to już całkiem. Poszłam wcześnie spać chyba coś koło 22:30 wzięłam prochy nasenne, bo zasypiałam na stojąco o 19 no ale nie było szans. Stary poszedł małego usypiać o 21:30 ja walczyłam chciałam zrobić sobie jedzenie do pracy, ale syf w kuchni mnie tak poraził że mentalnie nie byłam do tego zdolna. Rano to złożyłam posprzątałam nie zdarzyłam mu iść po bułki, wg ledwo wyrobiłam, pracuje od 7 a o 7 stałam pod żłobkiem w mieście gdzie mieszkam. Dobrze że mi choć go zaniósł do auta bo już wyciągając go z łóżeczka miałam problem. Zlitował się. Choć było mu nie w smak że go obudziłam. Mógł spać w sypialni albo w salonie to bym go nie obudziła

Nie mam siły komentować...moj mąz wychodzi o 6 i wraca o 18 i pomaga w domu. Chcieć to móc. No chyba, ze uwaza ze zarabia wiecej to ma od tego Ciebie. Smutne...pomydl o tej pomocy domowej
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  4 lipca 2019

Ewka, on też pomaga. Także nie wiem w czym masz problem. Wiedziałam że biorę informatyka za męża. Wiedziałam z czym to się je, sama byłam administratorem sieci, to życie mi nie było obce. Mam programistę w domu, nigdy nie będę pierwsza, zawsze jestem za komputerem teraz z drugiej pozycji spadłam na trzecią po dziecku. Nie robię za wiele. Mogłabym się bardziej postarać, za to mogę wygodnie żyć i bawić się po swojemu. Coś za coś.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
anfet4minka
anfet4minka: Ewka, on też pomaga. Także nie wiem w czym masz problem. Wiedziałam że biorę informatyka za męża. Wiedziałam z czym to się je, sama byłam administratorem sieci, to życie mi nie było obce. Mam programistę w domu, nigdy nie będę pierwsza, zawsze jestem za komputerem teraz z drugiej pozycji spadłam na trzecią po dziecku. Nie robię za wiele. Mogłabym się bardziej postarać, za to mogę wygodnie żyć i bawić się po swojemu. Coś za coś.

To teraz bede chamsko szczera:nie chcialabym miec takiej kasy jak Wy i takiego zycia. Kiedy Wy macie czas dla dziecka jak brakuje na obowiazki domowe, bo jestescie zmeczeni ?? Kolejny przyklad na to ze kasa to jednak nie wszystko. Przystopujcie, bo zycie Wam ucieka i omija to co najlepsze...
Nie chciałabym być tą druga, bo praca jest pierwsza
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  4 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: iedy Wy macie czas dla dziecka jak brakuje na obowiazki domowe, bo jestescie zmeczeni ?? Kolejny przyklad na to ze kasa to jednak nie wszystko. Przystopujcie, bo zycie Wam ucieka i omija to co najlepsze...


Kiedy mamy czas, mąż przywozi go o 16:30 i do upadłego mamy czas dla niego. Problem akurat jest we mnie bo ja jestem pedantem, i wiem że akurat to już jest psychiczne tak jak mam z myciem rąk. Nie spocznę jak nie będzie wszystko czyste. Domyśl się czemu wstałam tak wcześnie. Bo mój mózg nie mógł odpocząć bo miałam zakodowane że jest syf. Zawsze tak mam. I nie pomogą mi psychotropy na sen. Muszę i chce sprzątać. Nie chcesz wiedzieć co się działa jak musiałam plackiem leżeć w ciąży. Byłam załamana do tego stopnia że nawet sprzątaczka mnie nie pocieszała.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
anfet4minka
anfet4minka: Przeczytajmojopis: iedy Wy macie czas dla dziecka jak brakuje na obowiazki domowe, bo jestescie zmeczeni ?? Kolejny przyklad na to ze kasa to jednak nie wszystko. Przystopujcie, bo zycie Wam ucieka i omija to co najlepsze...Kiedy mamy czas, mąż przywozi go o 16:30 i do upadłego mamy czas dla niego. Problem akurat jest we mnie bo ja jestem pedantem, i wiem że akurat to już jest psychiczne tak jak mam z myciem rąk. Nie spocznę jak nie będzie wszystko czyste. Domyśl się czemu wstałam tak wcześnie. Bo mój mózg nie mógł odpocząć bo miałam zakodowane że jest syf. Zawsze tak mam. I nie pomogą mi psychotropy na sen. Muszę i chce sprzątać. Nie chcesz wiedzieć co się działa jak musiałam plackiem leżeć w ciąży. Byłam załamana do tego stopnia że nawet sprzątaczka mnie nie pocieszała.


I wlasnie dlatego warto wygospodarowac czas wieczorem RAZEM zeby ogarnac vo trzeba
U mnie rez nie ma takiej opcji, bo nie zasne jak mam syf. I rano nie moge sie odnalezc z niczyn.
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.