Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  8 lipca 2019

Nie musiałam męża zdominować trochę. Włączam sobie fotke na jego laptopie i co widzę - zalogowane. Czyli sobie czyta. Ciekawe czy po zmianie hasła tez będzie czytał

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  8 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Nie musiałam męża zdominować trochę. Włączam sobie fotke na jego laptopie i co widzę - zalogowane. Czyli sobie czyta. Ciekawe czy po zmianie hasła tez będzie czytał
Jak wyczyścisz historie w przegladarce to nie bedzie czytal bo powinno z automatu wylogowac xD
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znak贸w)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  8 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: otworzyc jakas 1os dzialalnosc. Kusi mnie to odnawianie mebli. .

Już dawno Ci mówiłem żebyś się tym zajęła. A nim otworzysz działalność ,pomyśl o zarejestrowaniu się jako bezrobotna. Wystarczy być u nich tydzień zarejestrowanym i można starać się o dofinansowanie. Coś około 20 tyś jest,dostajesz to na sprzęt lub lokum,w zależności co tam potrzebujesz. Jest to bezzwrotne ,warunek musisz rok prowadzić działalność . Przez dwa lata masz niski ZUS,a rok to z palcem w oku na ZUS wystarczy . Na start fajna sprawa.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: otworzyc jakas 1os dzialalnosc. Kusi mnie to odnawianie mebli. . Już dawno Ci mówiłem żebyś się tym zajęła. A nim otworzysz działalność ,pomyśl o zarejestrowaniu się jako bezrobotna. Wystarczy być u nich tydzień zarejestrowanym i można starać się o dofinansowanie. Coś około 20 tyś jest,dostajesz to na sprzęt lub lokum,w zależności co tam potrzebujesz. Jest to bezzwrotne ,warunek musisz rok prowadzić działalność . Przez dwa lata masz niski ZUS,a rok to z palcem w oku na ZUS wystarczy . Na start fajna sprawa.


Oooo..dzieki za info. Nawet jeszcze sie nie zaczełam dowiadywac w tej kwestii. Niby mam czas do listopada, ale nie chce czekac na ostatnią chwile. Po wakacjach biore się za siebie 😊
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  8 lipca 2019

Ewka On dobrze prawi. Jest to dofinansowanie do działalności z urzędu pracy.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  8 lipca 2019

Oam 😂 on jest programistą to nie ma znaczenia że wyczyścisz przeglądarkę. On i tak jak będzie chciał..

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znak贸w)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Po wakacjach biore się za siebie 😊

Dzień dobry😉. Sam druczek jest do pobrania z neta ,ale nad biznesplanem możesz już teraz myśleć i zapisywać co ciekawsze pomysły i myśli.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Pozdrawiam

rower, super sprawa, szczegolnie w tak interesujacych okolicznosciach przyrody.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ciekawe czy po zmianie hasła tez będzie czytał

moze ma wgranego keyloggera - wtedy wszystkie ciagi znakow (czyli kazde wcisniecie przez ciebie klawisza) widac jak na dloni. kazde haselko bedzie znal, nawet najdluzsze ;-)
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: On i tak jak będzie chciał..

niekoniecznie, to ze ktos jest programista to jedno, wcale nie musi miec smykalki hakerskiej.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Wystarczy być u nich tydzień zarejestrowanym i można starać się o dofinansowanie

ale czy nie ma innych wymogow? np. ze nie mozna bylo wczesniej przez iles dzialalnosci prowadzic, czy cos w tym stylu?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019

A dla mnie dziwne, ze mąż czyta wiadomosci żony. Moze cos go niepokoi..?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
leon28
leon28: piekloWgDantego: Wystarczy być u nich tydzień zarejestrowanym i można starać się o dofinansowanie ale czy nie ma innych wymogow? np. ze nie mozna bylo wczesniej przez iles dzialalnosci prowadzic, czy cos w tym stylu?

Tak czy owak 4ty rok jestem na pielęgnacyjnym i jakby nie bylo - oficjalnie nie pracuję. Tak mnie to kusi, z drugiej strony mam obawy, ze np.nie pójdzie tak jakbym chviala...z trzeciej zas strony ex szefowa mnie namawia zebym wróciła do niej. Kurcze- sama nie wiem 😢
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znak贸w)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 449
leon28
  9 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: A dla mnie dziwne, ze mąż czyta wiadomosci żony. Moze cos go niepokoi..?

nie ma co drazyc tematu, jak nie znamy okolicznosci. w kazdym razie jest wiele sposobow zabezpieczen przed taka ciekawoscia.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znak贸w)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  9 lipca 2019
leon28
leon28: piekloWgDantego: Wystarczy być u nich tydzień zarejestrowanym i można starać się o dofinansowanie ale czy nie ma innych wymogow? np. ze nie mozna bylo wczesniej przez iles dzialalnosci prowadzic, czy cos w tym stylu?

Musisz być bezrobotnym czyli zarejestrowanym u nich ,nie można było wcześniej pobierać dofinansowania i działalność zakładasz dopiero po otrzymaniu decyzji. Nie wiem jak jest z zawieszonymi działalnościami ,czy też można się starać o dofinansowanie.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.