Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Wasze zdrowie! Weekend uważam za rozpoczęty

Jakby to powiedział Boczek z Kiepskich: "moje ulubiene😋". Zdrówko
oam
oam
  28 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Jakby to powiedział Boczek z Kiepskich: "moje ulubiene😋". Zdrówko
Mocne, mocne, mocne! Mocniejsze od mango, takie jest moje zdanie i nie czuje śliwki a migdały. :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Jakby to powiedział Boczek z Kiepskich: "moje ulubiene😋". ZdrówkoMocne, mocne, mocne! Mocniejsze od mango, takie jest moje zdanie i nie czuje śliwki a migdały. :D

Słodycz panienkę ogarnęła ? 😜
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019

Ja przez neta dżinsów nie kupię. Niestety sklep mustanga u mnie jest tylko 50km od mnie ale i tak jeżdżę tylko tam, bo uważam że taniej mnie to wychodzi, jakościowo o niebo lepsze niż no name, a w dodatku mam u nich takie zniżki że kupuje je za 109 zł albo 99 zł 😆 niestety to na ogół muszę przymierzyć. Kiedyś jak byłam monstrum to tylko bonprix ale nie ukrywam ważyłam dobrze ponad 115 kg i nosiłam rozmiar 50. Potem zeszłam do 42/44 no ale zaszłam w ciąże. Teraz głównie 44 ale no cóż nie umiem się zabrać za dietę. Już jest cudownie idzie mi i puf. Bywa. Może kiedyś mi się uda. A piwko jakie pijesz?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  28 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Słodycz panienkę ogarnęła ? 😜
Lubię słodkie :DD
oam
oam
  28 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: . A piwko jakie pijesz?
Dziki Sad, śliwka ale na telefonie fajnie widać napis, nie wiem czemu tutaj wyszło tak strasznie ciemne..
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019
u mnie ten sok z aldi na 3 minuty

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019

I poszły sobie

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  29 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: I poszły sobie

Jak sie nie chcialas podzielić 😜. Ja to nie jestem taka twarda , padlam wczoraj. 6 godz.musze przespac bo inaczej jestem nie do zycia
oam
oam
  29 czerwca 2019

Miłego dnia! 2600

oam
oam
  29 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: u mnie ten sok z aldi na 3 minuty

Fajna masz kaczuusie :D becznie, az slownik chcial napisac "Kaczyńskiego" 🤣 No ja z ta śliwka trochę sie meczylam, z trudem weszla. :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  29 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: anfet4minka: u mnie ten sok z aldi na 3 minuty Fajna masz kaczuusie :D becznie, az slownik chcial napisac "Kaczyńskiego" 🤣 No ja z ta śliwka trochę sie meczylam, z trudem weszla. :D

Słownik potrafi dac w kosc. Wczoraj pisalam z facetem i zamiast "dzięki" to "ę" zmienilo na "w" a ze byla rozmowa o jego bylych kobietach to facet mnie zablokował
oam
oam
  29 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Słownik potrafi dac w kosc. Wczoraj pisalam z facetem i zamiast "dzięki" to "ę" zmienilo na "w" a ze byla rozmowa o jego bylych kobietach to facet mnie zablokował
Szczerze mówiąc to mi nigdy taka sytuacja się nie zdarzyła 😁
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  29 czerwca 2019

Mnie parę razy. 😁

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  29 czerwca 2019

Na necie jest tego tyle , ze mozna sie popłakać ze smiechu 😁

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.