Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  30 czerwca 2019

Dzień doberek 😁

U nas wczoraj byli znajomi z 3 dzieci na grilu, tez sie fajnie bawilismy. Potem dzieci z ulubionym wujem (mój mąż), poszli

pozwiedzac okoliczne fajne miejsca z uroczymi widokami

Dragon842
Dragon842
  30 czerwca 2019

Czasami każdego dopada dołek i smutek bo człowiek istota ludzka tak nie idealna a wyjątkowa w swojej niedoskonałości, ma prawo mieć gorszy dzień. Czasami przychodzą takie dni gdy człowiek zastanawia się czy w dzisiejszych czasach ma znaczenie wartość człowieka a nie to co posiada i jak wygląda? Masz swoje sposoby na dołek i gorsze dni? Uśmiechamy się i wydaję się że wszystko jest w porządku, to co nas boli najczęściej chowamy przed ludźmi by nie zniechęcać ich do siebie. Uśmiech przyciąga uwagę i zainteresowanie dlatego tworzymy grę pozorów, stajemy się ludźmi o wielu twarzach. Z jednej strony nie chcemy zniechęcić ludzi do siebie a z drugiej strony wiadomo że nasze słabości wykorzystują silniejsi do manipulacji ludźmi. Twarz może ukryć smutek ale oczy nic nie ukryją, nie na darmo mówi się że,,oczy są zwierciadłem duszy,, Zawsze staram się mieć uśmiech dla ludzi choć nie zawsze mam powody do radości, mam trudny charakter ale staram podchodzić do ludzi indywidualnie zgodnie z swoimi zasadami sercem i sumieniem. Nikt nie jest idealny, każdy ma wady i zalety ale najważniejsze jak podchodzimy do drugiego człowieka według zasady,,traktuj ludzi jak sam chcesz być traktowany,, Niby prosta zasada ale w dzisiejszych czasach coraz trudniej o szacunek akceptację wyrozumiałość kompromis czy zwykłą rozmowę na pewnym poziomie. Najlepiej być sobą bez względu na wszystko,w końcu ktoś ma nas zaakceptować takimi jakimi jesteśmy a nie takimi jakimi chcieliby nas widzieć. Tak właśnie pisze człowiek z głupim sercem i zasadami, ktoś powiedział kiedyś,,to zasady czynią nas ludźmi,, Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

oam
oam
  30 czerwca 2019

Hejo, ale parowa dzisiaj byla, co nie?
Jak sobie radziliscie z tym upalem? Jakies sprawdzone sposoby?
2600
Mi wlaczyl sie tryb len i nie zrobilam w sumie nic pożytecznego.

Ziemia
Ziemia
  30 czerwca 2019

Leżałam na łóżku z nakierowanym na mnie wiatrakiem. W ogóle nie odczułam dzisiejszego gorąca. Dopiero później troszkę, jak niepotrzebnie otworzyłam okno, jeszcze za szybko na to było. :D

oam
oam
  30 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Czasami każdego dopada dołek i smutek bo człowiek istota ludzka tak nie idealna a wyjątkowa w swojej niedoskonałości, ma prawo mieć gorszy dzień. Czasami przychodzą takie dni gdy człowiek zastanawia się czy w dzisiejszych czasach ma znaczenie wartość człowieka a nie to co posiada i jak wygląda? Masz swoje sposoby na dołek i gorsze dni? Uśmiechamy się i wydaję się że wszystko jest w porządku, to co nas boli najczęściej chowamy przed ludźmi by nie zniechęcać ich do siebie. Uśmiech przyciąga uwagę i zainteresowanie dlatego tworzymy grę pozorów, stajemy się ludźmi o wielu twarzach. Z jednej strony nie chcemy zniechęcić ludzi do siebie a z drugiej strony wiadomo że nasze słabości wykorzystują silniejsi do manipulacji ludźmi. Twarz może ukryć smutek ale oczy nic nie ukryją, nie na darmo mówi się że,,oczy są zwierciadłem duszy,, Zawsze staram się mieć uśmiech dla ludzi choć nie zawsze mam powody do radości, mam trudny charakter ale staram podchodzić do ludzi indywidualnie zgodnie z swoimi zasadami sercem i sumieniem. Nikt nie jest idealny, każdy ma wady i zalety ale najważniejsze jak podchodzimy do drugiego człowieka według zasady,,traktuj ludzi jak sam chcesz być traktowany,, Niby prosta zasada ale w dzisiejszych czasach coraz trudniej o szacunek akceptację wyrozumiałość kompromis czy zwykłą rozmowę na pewnym poziomie. Najlepiej być sobą bez względu na wszystko,w końcu ktoś ma nas zaakceptować takimi jakimi jesteśmy a nie takimi jakimi chcieliby nas widzieć. Tak właśnie pisze człowiek z głupim sercem i zasadami, ktoś powiedział kiedyś,,to zasady czynią nas ludźmi,, Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie.
Hmm, ja osobiście mam bardzo trudny charakter. Jestem zimna, wredna ale zarowno mila i czula, choc dla kazdego inna. Nie lubię dzielić sie z innymi swoimi problemami, choc czasami przynosi mi to wielka ulge. I przede wszystkim, trudno u mnie o usmiech jesli nie mam ku temu powodu. :)
piekloWgDantego
piekloWgDantego: :)
Dziękuję! ❤️
oam
oam
  30 czerwca 2019
Ziemia
Ziemia: Leżałam na łóżku z nakierowanym na mnie wiatrakiem. W ogóle nie odczułam dzisiejszego gorąca. Dopiero później troszkę, jak niepotrzebnie otworzyłam okno, jeszcze za szybko na to było. :D
ooo tez to czulam, po 18 mowie sobie "aaa otworzę juz slonca nie widac" a tu nagle bum, taki zar wpadl do pokoju.. Tak to caly czas wiatrak chodzil. Na szczescie juz wieje, i to mocno wieje. :D
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  30 czerwca 2019
No i śpijmy 😂 jak ja mam zasnąć jak jest ciepło no jak

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dragon842
Dragon842
  30 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Dragon842: Czasami każdego dopada dołek i smutek bo człowiek istota ludzka tak nie idealna a wyjątkowa w swojej niedoskonałości, ma prawo mieć gorszy dzień. Czasami przychodzą takie dni gdy człowiek zastanawia się czy w dzisiejszych czasach ma znaczenie wartość człowieka a nie to co posiada i jak wygląda? Masz swoje sposoby na dołek i gorsze dni? Uśmiechamy się i wydaję się że wszystko jest w porządku, to co nas boli najczęściej chowamy przed ludźmi by nie zniechęcać ich do siebie. Uśmiech przyciąga uwagę i zainteresowanie dlatego tworzymy grę pozorów, stajemy się ludźmi o wielu twarzach. Z jednej strony nie chcemy zniechęcić ludzi do siebie a z drugiej strony wiadomo że nasze słabości wykorzystują silniejsi do manipulacji ludźmi. Twarz może ukryć smutek ale oczy nic nie ukryją, nie na darmo mówi się że,,oczy są zwierciadłem duszy,, Zawsze staram się mieć uśmiech dla ludzi choć nie zawsze mam powody do radości, mam trudny charakter ale staram podchodzić do ludzi indywidualnie zgodnie z swoimi zasadami sercem i sumieniem. Nikt nie jest idealny, każdy ma wady i zalety ale najważniejsze jak podchodzimy do drugiego człowieka według zasady,,traktuj ludzi jak sam chcesz być traktowany,, Niby prosta zasada ale w dzisiejszych czasach coraz trudniej o szacunek akceptację wyrozumiałość kompromis czy zwykłą rozmowę na pewnym poziomie. Najlepiej być sobą bez względu na wszystko,w końcu ktoś ma nas zaakceptować takimi jakimi jesteśmy a nie takimi jakimi chcieliby nas widzieć. Tak właśnie pisze człowiek z głupim sercem i zasadami, ktoś powiedział kiedyś,,to zasady czynią nas ludźmi,, Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie.Hmm, ja osobiście mam bardzo trudny charakter. Jestem zimna, wredna ale zarowno mila i czula, choc dla kazdego inna. Nie lubię dzielić sie z innymi swoimi problemami, choc czasami przynosi mi to wielka ulge. I przede wszystkim, trudno u mnie o usmiech jesli nie mam ku temu powodu. :) piekloWgDantego: :) Dziękuję! ❤️
tu na fotce nie można ufać to podstawowa zasada
oam
oam
  30 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: No i śpijmy 😂 jak ja mam zasnąć jak jest ciepło no jak
wiatraczka nie masz?
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  30 czerwca 2019

Dragon a ja Ci powiem że znam niektóre osoby osobiście z fotki 😂 i co z tego? Prawda jest taka że nawet z przyjaciółmi należy trzymać się na dystans a wrogów mieć jak najbliżej.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  30 czerwca 2019

Oam klima chodzi jest 23, nie mniej leci już od 10 ile można lep mi już pęka a za 7h tez muszę ja włączyć w pracy bo tam to si ugotuje na pewno

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  30 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: nie można ufać to podstawowa zasada
przesadzasz! Ja zaufalam i zdobylam przyjaciela!
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Oam klima chodzi jest 23, nie mniej leci już od 10 ile można lep mi już pęka a za 7h tez muszę ja włączyć w pracy bo tam to si ugotuje na pewno

Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Oam klima chodzi jest 23, nie mniej leci już od 10 ile można lep mi już pęka a za 7h tez muszę ja włączyć w pracy bo tam to si ugotuje na pewno
masz klime na chacie? :o
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  30 czerwca 2019

Oam od 6 lat 😂 co prawda przenośną ale mam.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dragon842
Dragon842
  30 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Dragon842: nie można ufać to podstawowa zasadaprzesadzasz! Ja zaufalam i zdobylam przyjaciela! anfet4minka: Oam klima chodzi jest 23, nie mniej leci już od 10 ile można lep mi już pęka a za 7h tez muszę ja włączyć w pracy bo tam to si ugotuje na pewno anfet4minka: Oam klima chodzi jest 23, nie mniej leci już od 10 ile można lep mi już pęka a za 7h tez muszę ja włączyć w pracy bo tam to si ugotuje na pewnomasz klime na chacie? :o

Każdy Każdy ma prawo do własnego zdania
oam
oam
  30 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Każdy ma prawo do własnego zdania
Oczywiście.
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Oam od 6 lat 😂 co prawda przenośną ale mam.
Duzo taka kosztuje i jak wiele potrafi zdzialac? Rachunki za to sa duze?
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.